Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Zeynepcimmm
beni affettiğin için teşekkür amacıylan bunu yaptımmmmmmmmmmmŞeniz
kuzuuuuuuuuuuuuuuum

-johnny abi kurbanın oliyim yeter ev leş kokuyo daha dünn temizledim

-abi nolur ya, sizin eve geliyim bende milletin kafasını kparıp atıyım evin baş köşesine olurmu ayıp oluyo ya

:roflol::roflol::roflol::roflol:

sus kıss agzına cakmıyımmmmmmmm sus elelrımle bogarım haaaaa johnnye fln kalmazsann bıde evınıze gelemmı dıo yawsss Kötü KazenKötü Kazenklava:

super olmus cnm yawsssssss:asigim:Şenizellerıne saglıkk

RİCA EDERİM CANIMMM
abla ya sakın Don Juan De Marco!yu izleme ha
valla evliliğiniz tehlikiye girer, aşkınız biter, Johnny eniştemin kellesi gidero derece yasenağlamasenağlama
sakın frgamanına yada onunla ilgili videolara sakın sakın sakın bakma

[[[[[[[[Kötü KazenKötü KazenKötü Kazen]]]]]]]
(kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyümKötü Kazen)

süper olmuş cedorlando :) aşkım kabardı walla fotoları görünce :)

çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
tatlııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

lily ne kadar güzel bişey olmuş jacke laf yok zaten o bitane annesi gibi a.s.

ama hiphop cı olacak o :şakkıdı:
tipe bak ya yirim ben onu t-shirt ü üç beden büyük almışınız çocuğa bu yaşta :roflol:
biraz boş bakışlı ama orliye benziyo o yönü belkide bu yüzden çok tatlı buluyom onu :roflol:

=

:1shok::1shok:
ister boş baksın ister dolu ikisinide çooooooook sefiom:icecream:
:sm_cool:biri yeğenim biri aşkitom:sm_cool:

hahhaa evet cnm johnnyle aslında ben onun rockcı olmasını ıstedık ama anasına cekmıs hıphop ve r&b sevıyoo ıhıııııı Şenizbalım yaf yanlız kısımı goruyon mu anammmmm babası gıbı bakıyoo eyvah bu gıdısle cok canlar yakıcak haa ama sonra johnnyde onları yakıcakkk:roflol:

bu arada ben mıssparrow:1ninca:

canımm hoşgeldin

demişsin
bak ben ne buldum

veee ney yaptım

Birkaç nacizane hiç yoktan adaylık şerefine
önce sleeping beauty yani uyuyan güzel anlamına gelen çalışmam;

ardından adını çok sevdiğim bir çizgi filmden alan Johnny bravo( çizgi filmde johnny her kızı etkilemeye çalışan bir çapkın :roflol: [don juan de marco gibi] :roflol:)

ve anlamı KARANLIKTA IŞILDAYAN olan çok sevdiğim bir çalışmam
adobeden yeni çıktı gellll gelllllllll :roflol: :roflol: :roflol:

cnm cok guseller off yaaaaa burayay yazı yazmayı ozlemısım vallaaaa:dddddd

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar resımler cook gusel olmus ne zamndır bıse yapamıoz yawsss:s:s

Arkadaşlar Johnny için yaptığım bir video wiew e baktıkça sizleri hatırlayacağım şididen teşekkürler...

http://www.youtube.com/watch?v=9ghRDqtQH_I
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9ghRDqtQH_I&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9ghRDqtQH_I&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…