Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

a.saltın küreye laik kişilik zati...tipe baksana naniknanik
enişte
VARAN-1____

VARAN-2____

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

YAAA SIMDI ORLANDO EVLENIO MU EVLENMIOYOMUU BILMIORUM YAA RATIKO NUNLA AYRILMA ESIGINE GELDIK HAAA KACINCI BUU AMA ARTIK YETII BUUTN KIZLARLA ADI CIKTI YAHUU NEREYE KADARRR AAAKötü Kazenklava:klava::çok üzgünüm:

Dünya'nın En Şırfıntı Erkekleri!

Resmi büyütmek için tıklayın

Onlar Hollwood'un Şımarık Erkekleri. Dünyanın En Güzel Kadınları ile Çıkıyor, Sonra da Arkalarına Bakmadan Yeni Bir Aşka Yelken Açıyorlar.
Dünya'nın En Şırfıntı Erkekleri!

10) Cisco Adler: Mischa Barton, Lindsay Lohan, Lauren Conrad.

9) Jude Law: Lindsay Lohan, Cameron Diaz.

8) Heath Ledger: Helena Christensen, Kate Hudson.

7) Owen Wilson: Kate Hudson, Le Call, Jessica Simpson.

6) Criss Angel: Paris Hilton, Cameron Diaz, Britney Spears.

5) James Blunt: Petra Nemcova, Sutta, Lindsay Lohan, Paris Hilton.

4) John Mayer: Jessica Simpson, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Minka Kelly.

3) Tony Romo: Jessica Simpson, Sophia Bush, Carrie Underwood, Britney Spears.

2) Josh Hartnett: Scarlett Johansson, Helena Christensen, Sienna Miller, Penelope Cruz, Robyn Fenty.

1) Orlando Bloom: Penelope Cruz, Kirsten Dunst, Uma Thurman, Claire Danes, Miranda Kerr, Naomie Harris, Jennifer Aniston (Gecce.com)
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: Paçoz oRLiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiklava:klava:
16.12.2007

YAKIŞIKLI OYUNCU ORLANDO BLOOM VE GÜZEL YILDIZ ZOE SALDANA FENA KAPIŞTI!... ÜNLÜ İKİLİYİ KARŞI KARŞIYA GETİREN OLAY NE?...

“Haven” adlı filmde başrolü paylaşan ünlü oyuncu Orlando Bloom ve seksi yıldız Zoe Saldana öpüşme sahneleri yüzünden birbirine girdi

Saldana'nın "Bloom ile öpüşmekten hiç hoşlanmadım" açıklamasına İngiliz aktör çok sert cevap verdi...

İngiliz 'Marlon Brando' lakaplı aktör Bloom, şunları söyledi: “Ben de Zoe'yla öpüşmekten nefret ettim. Bir keresinde ona 'dilini ağzımdan çıkar lütfen, erkek arkadaşın orada bizi izliyor' dedim. İnsanlar film çekimlerinde seksi rol arkadaşlarını öpen aktörlere çok gıpta ediyor. Fakat durum hiç de düşünüldüğü gibi değil. Bazen çok tuhaf şeylerle karşılaşabiliyorsunuz”

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
ALLAH AKIL FİKİR VERE
:1no2:

bi yarışmada daaaaaa orli en çekici erkek seçilmiş
johnnyde ikinci olmuş
:I

AYYYYY BU HABERE UZULSEM MI AGLASAM MI BILEMMEDIM JOHNNYM YOKKKKKKKKKKsırnaşık şeyORLY ICIN ISE BETUSE SEDEFE UZULUYOMM:dance:

BEN BU KONUDA ZOE YA KARSIYIM BEN FILMI IZLEIDM VEDE ORLY BU KONUDA KESINLIKLE HAKLI VE O BOLUMLERDE GERCEKTEN ORLY IYIDI NESEEEE SUSSAM IYI OLCEK ANLASILAN ZOE NUN ERKEK ARKADASI VARMIS BENCE ONUNLA BU KONUDA KAVGA ETMISLERDIR VE BOLE DEMEK ZORUNDA KALMISTIR YOKSA BOLE BISI DIYECEGINI ZANNETMEMMMMMMMM

SEDEFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFYA NEDEM SANA YAWS BAK KASINIYON BEN SNEI BI KASIRSAM BILIYON NASIL OLURSUNNNN BI KERE JOHNNYININ DEDIKLERINI SANNA TERCUME EDEMM BI DEFASINDA SESI COK INCE, EL HAREKETLERINDEN VEDEEE BACAKLARINDAN ANLASILAN COK CANI SIKILMIS FAKAT BUNU BELLI EDEMIYO DIE KENDINI HARAP EDIYOO BU ISE BI KERE SIKILMIS 2.SI ISE SWEENEY TODD DA EN COK KONUSLAN NEDIR TABIKIDE MUZIKLERI BU KONUDA KONUSUYOLAR VE SUNUCU JOHNNYE MR.TODD HAKKINDA NE DUSUNDUGUNU SORUYO JOHNNY ISE ACIMASIZ FAKAT NE KADAR OLAYLAR ONU BOLE DEGISTIRSEDE YINEDE COK IYI BIRI OLDUGUNU SOYLUYOOO CNMMMMMMMMklava:klava:IICN RAHATLAMISTIR INSALLAHHHHH

resım atmıyorum artık arkıdesler nedenı herkes gayet ıyı bılıyooo atmıcam artık resım flnn:dilcikar:

VALLA BEN ORLANDOMA KIZMIYORUM NEDE OLSA ERKEK AMA DEMİİ?? BENDE ERKEK OLSAM BOLE DAVRANIRDIM HEM ERKEGI DE BIRAKIN O BIR UNLU VEDE ORLY NIN KACAMAKLARI BILINIOO AMAM JOHNNY VEYA BASKA UNLU ERKEKLERIN ENELR YAPTIGI ORTAYA CIKMIO VALLA BEN ORLANDONUN BOLE SEYLERINI BILMEYE KIZMIORUM ALLAH BILIOYAA!! DIGERLERI GIBI DEIL BENIM BIRICIK ASKIM YANE SEDEFLE BENIM ASŞKIMMMMMMMMyerimsenibena.sa.s

***Darbe almis, kirik dokuk insanlara gercek hayatta da sectigim rollerde de bir egilimim var. Nedenini tam bilmiyorum.(BEN SANA SOYLIYEM CANIM ASKUMM KAFANA VURUDGUM TAHTALAR YUZUNDEN)benneyaptımki Aslinda hepimiz kendi icimizde biraz yarali ve bereliyiz. Kimse mukemmel degil. Galiba hepimizin biraz canina okunmus, her birimizin. JOHNNY DEPP

***"Ticari Basari fikrine karsi hicbir zaman alerjim olmadi.(SENIN HICBISEYE ALERJIN YOKKIbenneyaptımki) Bir filmi piyasaya sundugunuz zaman basarili olursa bu harika bir sonuctur. Ben sadece o noktaya dogru sekilde ulasmak istedim. Kendimden cok fazla odun vermeden, kendimi kucultmeden veya cirkinlesmeden, hepsi bu."

***"Hicbir zaman film artisti olmak istemedim. (SENIN ARTIST OLMANA GEREK YOKTIKI ZATE SEN BENIM EN GUSEL BABASIN ASKUM)En buyuk istegim karakter oyuncusu olmakti.( Rolleri kabul etmemin tek sebebi onlara asik (BIDE BANAAA:asigim:)olmam."

"Her sabah "Tanrim yeni bir gun! Sukurler olsun" demiyoruz. Ama aslinda aldigimiz her nefes bir hediye"(BU SOZU BENI KISKANDIKTAN SONRA +45 YAS UZERI BI FILIM SERIDNDE ALDIGI DARBEDEN SONRA BOLE BI SOZ SULEDI ASKUMM:roflol:)

ALKISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSŞeniz

''Hayatımızın en önemli soruları:Nereye gidiyorum?Ne yapıyorum?Bütün bunların anlamı nedir?bu ebedi karışıklık.Ve bundan bile daha fazlası,bu çizim sizin daima yaptığınız şeyleri sorgulama fikkrini temsil eder!Sorgulamayı asla bırakmayın.Pozisyon almadan asla harekete hazırlanmamalısınız.Size olacak şeylerle yüzleşmek zorundasınız,medyayla karşı karşıya gelmek zorundasınız,devlet adamlarıyla,herşeyi biliyormuş gibi davranan ve hayatınızı kontrol edebileceklerini söyleyenlerle.Kendinizle ilgili herşeyi sorgulamak,araştırmak ve incelemek,işte anahtar budur!Asla vazgeçmeyin''
YA BU SOZ UZERINE NE KONUSULABILIRKIIIIIIIII:asigim::asigim:KITAP KURDUM BENIM SOZLERE BAKSEN YAWSSS

Filmde Keira Knightley ile öpüşen aktöre, Keira’nın nasıl öpüştüğünü sorduklarında şöyle cevaplamış;

“Bu tip durumlarda öpüşmek pek zevkli değildir aslında. Fakat özellikle Keira’nın durumunda daha da zor, çünkü çok eskiden beri tanışıyoruz ve hiç böyle birşey gündeme gelmemişti. Sonra zamanı geldi ve -hadi!- dediler, biz de yaptık. Yalnız öpüşmesini değerlendirmem pek doğru olmaz, kendisi çok genç. Bir kıyaslama isterseniz; o 3 yaşında, bense 1000 yaşındayım”BURDA TECRUBELI OLDUGUNU SOYLUYOOOOOO:1shok::1shok::çok üzgünüm:senağlama

Yönetmen :mira nair

Senaryo: Gregory David Roberts (novel)
Eric Roth (screenplay)
Gösterim tarihi:abd-2008
Türü:dram,suç,aksiyon

Oyuncular: Johnny Depp ... Lindsay, Amitabh Bachchan ... Kader Bhai
***Gregory David Roberts' in kendi hayat hikayesini kaleme aldığı zamanlar, ilerde kitabının paylaşılamaz olacağını kesinlikle tahmin dahi etmiyordu. Günümüzde birçok kitap sinemaya uyarlanıyor. Ama pek azı bu kadar ortalığı karıştıyor.
Kitabın tüm hakları "Infinitum Nihil Production", "Plan B Entertainment" ve "Warner Bros. Pictures" şirketleri tarafından satın alındı.
Bu arada hemen küçük ama değerli bir açıklama;" Plan B Entertainment " Şirketinin sahibi Brad Pitt, "Infinitum Nihil Production" Şirketinin sahibi ise Johnny Depp.
Russell Crowe ve Johnny Depp kitabın film hakkına sahip olabilmek için ciddi bir mücadele vermişler ama Depp bu mücadelede galip gelen taraf olmuştu.

Filmin senaristi olarak seçilen isim "Forrest Gump", "The Insider", "Ali", "Munich", "The Good Shepherd", "The Curious Case of Benjamin Button" filmlerinin senaryosuna imza atan 3 Oscar ve 3 Golden Globe ödülü bulunan Eric Roth.
Yönetmen Peter Weir ile anlaşma yapılmış ve daha sonra senaryoda değişiklik isteğinin Warner Bros. tarafından onaylanmaması sonucu bu isim kadrodan çıkarılmıştır. Stüdyo adına bir açıklama yapan basın sözcüsü, Warner Bros. ile yönetmenin hikayeyi yorumlamaları arasında büyük fark olduğu gerekçesi ile bu karara varıldığını bildirmişti.
Filmin henüz bir yönetmeni olmasada başrol oyuncusu olarak Johnny Depp rolü kaptı. Aslında bu onun için pek te zor olmamıştır.

Bu kadar ünlü ismin bir arada toplanmasına sebep olan kitabın konusu; Büyük bir banka soygunu sırasında yakalandıktan sonra hapisten kaçan Avusturalya'lı eroin bağımlısının , Hindistan'a giderek izini kaybettirmesini anlatıyor. Önce bir doktor kılığına giren bu firari daha sonra kalpazanlık ve silah kaçakçılığı gibi işlere girip Afganistan'ı işgal eden Rus birliklerine karşı mücadele eden bir grup isyancının lideri olur.

Johnny Depp'in başrolünde olduğu "Shantaram"ın yönetmenliğini bırakan Peter Weir, bir dedikoduya göre aynı zamanda filmin yapımcılığını yapan Depp'le anlaşamadı.

Son zamanlarda Hollywood'da yönetmenlerin projeleri bırakmasına sıkça rastlar olduk. Son olarak Peter Weir, bir Warner Bros. projesi olan "Shantaram"ı bıraktı. Johnny Depp'in başrolünde olduğu film, eroin bağımlısı bir adamın önce Hindistan'a gidip kendini doktor olarak tanıtması ve sonrasında Afganistan'a uzanan yolculuğunun masalsı öyküsünü konu alıyor.

Gregory David Roberts'ın romanından uyarlanan proje için şimdi yeni bir yönetmen aranıyor. Bazı dedikodulara göre Weir, filmin aynı zamanda yapımcısı olan Johnny Depp'le anlaşamadığı için filmi bıraktı. Öte yandan bir Warner Bros. sözcüsünün bildirdiğine göre Weir'in filmi yorumlama biçimiyle yapımcılar ve stüdyo arasında büyük farklılıklar oluşmuştu. Weir, projeyi bu nedenle bıraktı.
NOLUR YONETMEN JOHNNY OLSUN JOHNNY OLSUN JOHNNY OLSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNsenağlamasenağlama

Duyuruuuuuuuuuuuu:
Shantaram Adli Muhtesem Sekilde Beklenen Vede Sevgili Askumun Oynadigi Filim 19 Ocak 2008 De Cekimlerine Baslanmistir Saygilarimlaa:d

nasılımsengözlerimebaksanab

orhan ölmezden su misalini dinlerken yaptım:asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…