Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

selam siteye yeni üye oldum google'da aşkımın resimlerine bakarken bu siteye rastladım ve üye oldum hepinize selamlar:sm_cool:

Selam sweeeney...hoşgeldin..valla buralar benden sorulur artık...çok tozlanmış bir kaç resim eklemek gerekir değilmi..yeni bir üye beni çok sevindirdi...Ayrıca sweeney todd gerçekten çok güzeldi..izlemeyen rkadaşlar varsa tavsiye ederim...Alıntılar ve kendi çalışmalarımla burada yeni bir kasırga estirmeye hazırmıyım bilmiyorum ama uyeni bir Johnny Depp Orlando Bloom fanatikleri ne kadar güzel olurdu btahmin bile edemiyorum..herşeye yeni baştan başlamak...Neyse yangına körükle gitmeyelim..sen bilmessin bu başlığın tartışmalarını..Sana hoşgeldin diyerek bir kaç çalışma ekleyim...
Hepsi kendi imalatımdır :)

kabul mahvettim berbat oldu ama dominic in lindeki o kader yazısını çok sevdim..ama dominic monoghan ı sevmiyorum o dizide uyuşturucu bağımlısı olmasaydı hadi neyse...:çok üzgünüm:
Bu arada lost izlermisin sweeney

iŞTE ÇOK TAZE KULLANIMA AÇIK çalışmalarım...

TİM and Johnny yerimseniben

Valla bu süper oldu ama avatarı yok...

+

+

o imza çok koyu olmuş diyenlere

johny deep hayranim,...cok karizmatik ve yakiskli..bence iyi de artist

2 gündür girmiodum cevap gelmio die hoş bulduk ismini ve şanını duydum ama izleme fırsatım olmadı 1 sezonun 1 bölümünden yakalarsam izlerim

Ya dershanede aynısını buldum orlando bloom aynı bu çocuk ya
adı hazarmış zuzu ya bende orlandonun denizde böyle jeyyar ıslak ıslak bir fotosunu buldum jeyyar

NE OLUR ISLAK ISLAK BAKMA ÖYLE

ah ah bir zamanlar orlandomm senağlama
ah ah bi sen vardın bu yürekte senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Zamanlar Seni Yemeyi Çok İstiyordum Orlando
Biraz Nostalji Yapalım
Üşüyorum HAZAR Denizinde Yüzüyor Gibi
Üşüyorum aslında pencerem açık kalmış kalbime sana benzeyen bir çok insan girmeye çalışıyor sanki

Çok mu istedin senden uzaklaşmamı

Keşke bana git deseydin be Orlim

Gerekmezdi mirandalar kızlar kadınlar keiralar falan

Ben bilirdim arkamı dönüp gitmesini

Söylemeden... çok koydu bana Orli'm

Sakın Orlando'm.

Asma, benim bakmaya kıyamadığım o melek yüzünü...

Hep gül emi ?

___________________________________________-senağlama​

AŞKIMMMMMMMMMMMMMM YAAAAAAAAAAA NERDESIN:mymeka: UFFFFFFFFF 2,5 HAFTADIR KONUSMUYORUZZZZZZ HEM SENLE HEMDE JOHNNYMLEEEEEEEEEEEEEEEEEEuhuhuhuusenağlama

AŞKIMMMMMMMMMMMMMM YAAAAAAAAAAA NERDESIN:mymeka: UFFFFFFFFF 2,5 HAFTADIR KONUSMUYORUZZZZZZ HEM SENLE HEMDE JOHNNYMLEEEEEEEEEEEEEEEEEEuhuhuhuusenağlama

zuzum sen yoksun ki olsan kaynatısrdık :1no2:
bak eniştom ne dio saaa

-love me, speak you yerimseniben

herşey karşılıklı değildir johnny abi

kankim ve idoşum

ciciş zeynoya çıkma teklifi ederken,,
dedim o kadar gözlerine bakma dilin tutulur diye ama:1no2:

birde rocker'ız ayağına beni yiyosunuz zeynep ya şuna bak aynı ayakkabı ve pantolonu almışsınız biri superstar biri pislick ten

kankim ve idoşum

ciciş zeynoya çıkma teklifi ederken,,
dedim o kadar gözlerine bakma dilin tutulur diye ama:1no2:

yaaaaaaaaaa yıne supersın bebegm yaaaaaaaaaaaaaa offffff gercekten cok ozledım cnm yaaaaaa:çok üzgünüm:senağlama

birde rocker'ız ayağına beni yiyosunuz zeynep ya şuna bak aynı ayakkabı ve pantolonu almışsınız biri superstar biri pislick ten

emmmmmmmmsüprizzzzzanlatabılrımmmsırnaşık şeyseyy yanlıslıkla gıymıs bebegm anlarsın yaaa bılıyonnnaskımm yaaaaaaaa:asigim:guya yakalanmıcaz dıe cabuk cabuk gıyınmeye calısmıssss dedım doru gıyın dıee az daha baska bısıyle cıkıyoduu havlu fln cıkmıstı zaten bılıyon fotoları varr napcam ben bu koca bebegm le yaffffffDDDD

KISLAR BILIYOSUNUZ 3 AYDIR KONUSMIYODUK JOHNNYMLE GEREK OKUL OLSUN GEREK COCUKLAR GEREKSE EN BUYUK NEDEN DAYIMM AMA ARTIK YOKK HIC BIRI DAYIM HARICC SIMDI BIRAZ BASLIYALIM JOHNNY RESIMLERI KOYMAYAAA
BABA JOHNNYYşakkıdı

[/URL]

VEEE KARSINIZDA SEYTANI BERBER MR.T

BURDA FILIMDE GUYA KENDINI BULDUGU SAHNELER YANI SINYOR PIRELI NIN KAFASINI KESTIKTEN SONRA:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…