Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

KR:ZEYNNNEEPP DEPPPP MI OGLUMM
JD:HAYIR BABA OLE SOYLENMIYO ZEYNEP DEPP
fathersonyr0wt7.jpg

JD:NEEEEEEEEE ZAC EFRON MU GELIYOOOOOOOOOOO
sweeneypr056ez8bc9.jpg

JD:GEL LAA GELL KAPISALIM OGLUM AKLIN VARSA GELME KACACK DELIK ARA YANEE ANAM ZEYNEPE VERDIGIM SOZU TUTMAM LAZIM AMAA ALLAH KAHRETSIN TUH DOVEMICEZZZ:çok üzgünüm:
sweeneypr059of1ix6.jpg

JD:BUMU??????? INANMIYORUM BUMU YANE BU BEBE DAHA BEE SENI MI SEVCEK ZEYNEPP HEHEHE GULDURME BENI OGLUM EMZIGINI ANNADA UNUTMUSSUN GIT AL OLE GEL LA PROGRAMAA:roflol:
sweeneypr037rl5zv4.jpg

JD:AYY BVUMU YA HALAEN INANMIYORUM BOYA BAKK BILOMACIK sırnaşık şeyHEHE ZEYNEPTEN KISASIN OGLUM SENNN
sweeneypr052wy1gm9.jpg

JD:TIM OGLUM DUNKU PROGRAMI IZLEDIN MI LAA GORDUN MU MESHUR ZAC I
TB:GORDUM LA KUMANII SENDNE DAHA GUSEL GOSLERI VAR DERIM AMA SENDNE GUSEL OYUNCULUK YAPAMAZ DOSTUM BU YANDAN ALALH YUZUNE GULMUSS:roflol:
93448223qv5ws5.jpg

JD:NE DION OGLUMM ALALHIM ELIMDEN BI KAZA CIKMADANN GIDYIMDE JACKIN ODEVLERINI YAPALIM DAHA ONLAR DURUYOO HAY ALALHIM SNE BANA SABIR VERRR
johnny1283xr1qm7.jpg

KR:HADE OGLUM SON IKI UC DIYINCE MICHEAL YURUSU YAPCAZ OGLUM TAMAM MI??
JD:TAMAM BABAM AMA BENIM SAPKAM YOK OLE YAPSAM BIIS OLMAZ DEME
KR:OLMAZ OLMAZ SASKIN OGLUM OLMAZ YINE UNUTTUN DEMEE

allahım nolur bırısı bu bır fotoshop desın nolur fılmde bole bısı yok deyın lutfen lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:1shok:senağlama
swtrailer2040tp0nl2.jpg

swtrailer2076vd2nd2.jpg

heh ıste oleeeeeeeee kes kokundennnnnnnnnnnnn

evet helenayı ugrunda kurban ettım barıs benleeee zeynepppppppp yalvarırımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
68301ststillsbig1112269pg0.jpg

olabılır bılmıyorummmmmmmmm

"Cipriani Restaurant " çıkarken .... (Londra)ZD:ALLAH SNEI BU SAATTE BU SOKAKTA HEMDE HER ZAMAN BIZIM GITTIGIMIZ RESTURANTTA HAAAAKötü Kazen

JD:AMA AMA ASKIMMM senağlamaYA ITMESENIZEEE
MISAFIR:JOHNNY BEY ITMIYORUZ SIZ SIKISTINIZZZ
JD:KK70:EME YAAA HAY ALLAH ZEYNEP O KADAR DEDI BIDE YEME DIE

JD:NESE BEN SIMDIK GIDERKEN CIKIOLATA ALIRIM KANDIRIM ZEYNEPIMIII

ZD:NASIL KANDIRACAGINI BILIYOSUN DEME HER ZMAN EN YAPICAGINI BILIYOSUN ASKIM YAAAAAAAAA:eek:

potcstills53vv3zd0.jpg

havada ucan, karada kacan, anasının koynundan kız kacıran, var mı bana yan bakan hieeeyyttt
sweeneytodd6lx4.jpg

anamı kesen ben babamı doğrayan ben uleynnnnnnnnnn

ısteeeeeeeeeeeeee elımze ulasan bı flas haber sonucuu bunları ayyaınlamak ıstıyoruz sıız vıdeomuz ve johnnynın usturasıyla basbasa bırakıyoruzz

aferın ole helannın verdıgı yemegı yeme sakınn askım aferınn

ohaaaaa ohaaaaaa yedı johnnymııııııııııııııı ımdattttttt adam yıyolarrrrrrr

benım agladım sarkıs bu arkılerım cunku bu sarkının ısm arkadaslarım ve arkadaskarı bunu hapse tıktırdılar ve aılesıne cocuklarına ezıyet cektırdıler onu anlatıyoo

ısteeeee en sevdıgım vıdeosu buu nutkumun tutuldu anlardan bırıı

ya ben baska bııs demeyorum yane su benzemeye bakk:1shok:artık bı bakısları kaldı eger onlarıda becerırse johnny II gelıyoo yanee:1shok:
georgeani1nz8fz4.gif
laod0au4.jpg

OB:eve gıtcez evı unuttuk ya hay alalh neresıydı yaaaCADIARZU
002a3sz3.jpg

OB:SU SOKAK MIYDI YAAAA ALLA ALLA KOCA ANKARADA KOYBOLDUK EMII USTELIK BIDE EVI UNUTTUKKsenağlama
006a2ke2.jpg

OB:NESE SEDEFI ARASAM IYI OLCEK GELSIN ALSIN BENI ALAHIM NE UTANC VERICI BISIII:1ninca:
018ajv2.jpg

Bir hayranın da karayip korsanları 4 ile ilgili aktardıkları

"Arkadaşlar bir siteden okuduğum kadarıyla karayip korsanları 4 ün konusu bu:
Jack haritayı çözecek sonra bir gemi alacak bu sırada siyah incide denizleri kasıp kavurmaya devam edicek.Will jackle karşılaşcak willle jack bir konuda anlaşacaklar sonra jack inciyi geri alcak bu arada yeni bir düşmanı olcak onunla savaşcak filmin yapımlarına başlanmış haberi okuduğum siteye göre tüm yaşayan kahramanlar olcakmış yanında port royalde doğu hindistan ticaret şirketi başkanlığına yeni biri getirilecekmiş.Keira Knıglety filme sadece konuk oyuncu olarak katılcakmış.Elizabeth de film boyunca çıkarsa film süper olur ama bence yapımcı bişey planlıyo 5. film çıkarsa tüm film Elizabeth'e yıkılır."
DIYE BI SOLENTI OKUDUMM SIZCE NOLURR????????

BUNU DIREK CIKARMAK O KADAR ISTEDIM KI ANLATAMAM SIZE AMA OLMADIIIIIIANCA LINK ATABILDIM KISLAR JACK IN RSMININ USTUNDE OLAN YAZILAR POTC TAKI REPLIKLERI VE KENDI SESIYLE SUPER BISI KULUBE ATMAK ISTEDIM AMA INAN COK UGRASTIM OLMADI

Clementine'in Muhteşem Dönüşü
16-11-2007 __ 80'li yılların çocuklarını kendisine hayran bırakan, yıllar sonra dahi akıllarından çıkmayan çizgi dizi Clementine geri dönüyor. Clementine'in film versiyonunda Johnny Depp, Vanessa Paradis ve Gary Oldman'ın yer alacağı söyleniyor.Hepimiz için güzel bir sürpriz olan bu proje başka bir sürpriz daha içeriyor: Clemetine'i beyazperdeye aktarma fikri iki yeni Türk sinemacısına ait.

California Üniversitesi'nde sinema eğitimi gören, orada çeşitli filmlerde yönetmen yardımcılığı yapan, Walt Disney Film Stüdyoları'nda çalışan Stare Yıldırım yapımcı olarak Clementine'e el attı. Fransız-Türk ortak yapımı olarak çekilecek filmin yönetmeni ise Karanlığın Renkleri adlı belgeseliyle New York Film Festivali'nde ödül alan Gülnihal Antepli.
:1shok::1shok:böyleyim şu an:1shok::1shok:

e8771e68b8d8pm3nx2.jpg

şaşırdım ilk defa o botlar yok :KK70:[şok şekey şıkmış şimi şabla yerimseniben]
20ab72817051pm3xx5.jpg

saçlar çok yasaKelime olmuş be:1ninca::1ninca:

09/01/2008 Tokyo Basın Toplantısından
sweeneyjaponyapressconfds6.jpg

enişte kıbleye bakacan öyle fotoğraf makinasına değil saf tuttun madem, eferiim..
dur dur abdestin varmı senin...
anam o da yoktur elin gavurusın zaten... bu zeynep seni öpmekten namazın şartını öğretmemiştirki :roflol:

83965407ly0tn0.jpg

-tim korkuyorum ya yine birisi üstüme çamaşırını atcak zeynepte beni evden atçak senağlama

ya ben baska bııs demeyorum yane su benzemeye bakk:1shok:artık bı bakısları kaldı eger onlarıda becerırse johnny II gelıyoo yanee:1shok:
georgeani1nz8fz4.gif
laod0au4.jpg

kızım johnny kim orli kim
arada yedi harf var
K-A-R-İ-Z-M-A
orli daha beybi:) naniknanik

şimdi bi yürüyüş var eniştem de
bi bakışvar eniştom da
bir saç sallayış var eniştiş de
:icecream::icecream::icecream:
neyse sustum:1ninca:

dun o kadar seyler yaptıktan sonra bılmıyorummmmmmm:çok üzgünüm:ama askım barıs dıo bılırısn johnny senı severrKötü Kazen hade yarmaz rapcı rckı kıs benı ne kadar kızdırsanda sana kıyamıyorummm bıde johnnyımeeeeeeeeee:asigim::eek:

sağolasın abla
bak
bende
sana naptım:eek:
valla tek tek yaptım oturup...kendi imalatım....
seç, beğen kullan...
GEL GEL İMZAYA GEL :KK70:
TAZE TAZE MİSSSS GİBİ KOKUYO :eek:
hansonhv7wv6copynk7.jpg

johnjb7.jpg

♥**•.HAPPY NEW YEAR ORLANDO.•**♥
00000366812006122810273bp5.jpg

HE's CHARİSMA
bloommainsd5.jpg

HE's HOLLYWOOD HOT SEXY MAN
orlandobloomtb5.jpg

HE's PIRATE