Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Anlamayana Son Yanıt ve Kurallaryasakkelime:
Burası sohbet odası değildir!
Burası kavga meydanı da değildir!
Burası kapışma yeri hiç değildir!
Yorum ve teşekkürleri repten yapacaklar içindir!
-Msn e gel,
-Onu buldum
-Bunu buldum vs.. vs..
konulu mesajlarınızı buraya atmayın.
OKUMA BİLMEYENLER LÜTFEN ÇEVRESİNDEN YARDIM ALSIN
BURASI JOHNNY DEPP ORLANDO BLOOM FANATİKLERİ
sohbet yada şikayet yada saçmalama yeri değil!
beni kale almayan arkadaşlar lütfen sohbet odasına şutarafagitti

a.s

ya napabılırm mısty baslattı oncee bılıyosun bu konuda zayıf noktam var cıcı:roflol:

EVET ARKADSALARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR MADEM OYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ISTEEEEEEEEE BOYLEEEEEE BOLELERINE BOLE DAVRANCAKSIN KARDESIMMMnaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanikyerimseniben[/S
SEDEFIM BURCUCUMMMM HANDEMM SIZI SEVIYORUM YAAAA SEDEFCIM UUZLMEE DDIGM GIBI MADEM OLE ISTE BOYLEE DEMI CANLARIMMyerimsenibenIZE]

Hay Allahim Yaaaa Su Karizmaya Bakkkkkkkkkkkk Su Yakisikliya Bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Bunlarin Ikisi Dunyayi Yakar Dunyayoiiiii Kavururrrrrrrrrrrrr Bu Arda Meydani Bos Gorme Cnm Zeynpecimm Orly Biizm Yanee Sedefin Ve Benimmmm Senin Deill Ama Johnny Konuusnda Bise Deyemicem Cunku O Hepmiiznnn

betuşumm yürü be kim tutar seni %100 tam deestek veriyorum sanaaaaaaaaaa:roflol:

Şenizkimse tutamaaz seni sengözlerimebaksanabarkandaymsengözlerimebaksanabyürü sensengözlerimebaksanabKötü Kazen

SEDEFIN YAZDIGI NOTU OKUMADINIZ GALIBAA BURASI NE KAVGA NEDE SOHPET YERI CANLARIMM BEN SIIZ KAELE ALMIYORUMMMMM sıze sadece su ahberı yayınlıyorum ıananın benden cok uzuldum ve nasıl oldugunuda bılmıyorum ben onları kus zannedıyodum ama sanırm bu habere en cok sedef uzulcekk
Genç kızlar bu habere çok üzülecek! Yüzüklerin Efendisi filminin yakışıklı oyuncusu Orlando Bloom, önümüzdeki aylarda güzel yıldız Kate Bosworth ile evleneceğini açıkladı.

ROMANTiK TEKLiF

Ünlü çiftin, nasıl evleneceği merak konusu olurken Bloom'un romantik bir evlilik teklifi yaptığı söyleniyor. Çiftin yakın arkadaşlarına göre Orlando, Kate'i bir sandalla nehirde gezintiye çıkartıp ona gitar çalarak kendi yazdığı 'Will You Marry Me' (Benimle Evlenir Misin?) isimli şarkıyı söylemiş.

ıste yılın bombasını ben patlatıyorum resmen ask cıkmazıı
orlando ENISTEM kate boswordla nısanlıyken Sienna Miller adlı bı artısle opusurken fotoları cekılmıs vede yayınlasmıstır bunlar bende mevcuttur ama yayınlamak ıstemıyorum bunu duyan kate ıntıkamını sienna nın eskı cıktıgından almıs evde onla bırlıkteymıs
not:KATE ILE EVLENECEKMISS

bu aradaorlando bu yaz everest dagına cıkmak ve orda kamp yapmak ıstıyomus buda benden olsunn

CANIM ZEYNEPCIMM HEKM ENISTEM DIOSUN HEMDE HABERLERI YAYNLIPSUN HEM BIZ SNEDNE DUYMAK ISTEMIORUZZ HEM SNANANE YANEE BU ARDA SEDEF ONU SOLERKEN BANLAMA OLMIYACAK SEKILDE SOHBET ETMEYIND EDII HEM EVLENIRSE EVLENSIN GENEDE O BIZIM YANE SEDEFIN E BNM SEN ONCE JOHNNY BAKLK EVLI VEDE COOCUGU VARR IKI TANE ROMANTIKJ TEKLIFI ISEE JOHNNY IN EVLENME TLIFINE BEN ROMANTIK DERIM ORLYNIN KI SADE BI TEKLIFF (SEDFE VE BANA ETTIGI TEKLIIF GORSE HERHAL DILINI YUTARRR NESE RATIK SNNAA DICEK SOOZUM YOKK NE HALIN VARSA GOR CNM BNMMM ORLY DENDE UZAK DURRRsüprizzzzz

Burcuucm Bu %100 Destegenee Bayildim Kotu Gun Dostumm Bu Destegi Herkesten Bekliorum Cunku Zeynepin Yaptigi Yanina Kalmicakk Hem Idaasina Bile Girerimm Bu Bana Ve Sedefe Inat Olsun Diye Yapmiosa Ben Varyaaa Allahhhhhhhh:d:d

Owen Wilson’ın intihar nedeni bu fotoğraflar mı?
Bu fotoğraflar ünlü komedyen Owen Wilson’ın bileklerini kesmesine mi neden oldu?
Hollywood’daki söylentiler Hollywood’un en başarılı genç yıldızlarından biri olan Wilson’ın bu fotoğraflar dolayısıyla intiharı eşiğine geldiği yönünde.
Komedyenin eski sevgilisi Kate Hudson, komedyen Owen Wilson’ın Los Angeles dışında olduğu bir dönemde yeni sevgilisi Dax Shepard ile bir markette öpüşürken yakalandı.

Wilson ünlü yıldız Kate Hudson ile ilişkisini bitirdikten sonra başka biri ile görüntülenmezken Hudson’ın yeni sevgilisi ile mutluluk tablosu çizdi.
38 yaşındaki aktör, Los Angeles’taki evinde yüksek dozda hap aldıktan sonra bileklerini keserek intihara teşebbüs etti. Erkek kardeşi Andrew tarafından bulunan ve hastaneye kaldırılan aktör, sağlık durumunun iyileşmesi ile hastaneden taburcu edildi.
Wilson yaptığı açıklamada bu zor döneminde sağlıklı bir bakım alabilmesi ve iyileşmesi için medyadan onu rahat bırakmasını istedi.

içiniz rahat olsun kızlar.. bu haber gelip gecici bişiy oldugunu kanıtlıyor bence.
cünkü kız saglam pabuc diil yani.. orly dursa kız sevgili degiştirmeden duramaz..​

KIZLAR BU MESAJ KESİNLİKLE TAMAMMEN ALINTIDIR AYRICA BAŞLIKTAKİ GİBİ BAZI KİŞİLERE KAPAKTIRa.s

CICI SEN HERHALDE KATELERI KARISTIRDINN:roflol:SENIN KATE BOSWORD CIISS

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…