Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

eşimin kıskandığı tek erkek sanırım benim filmlerini soluksuz izleyip gözümü kırpmamam onu delli ediyo ama napiiiyim hem karizma hem mükemmel oyuncu

eşimin kıskandığı tek erkek sanırım benim filmlerini soluksuz izleyip gözümü kırpmamam onu delli ediyo ama napiiiyim hem karizma hem mükemmel oyuncu

şimdi ablacım canım kesinlikle kesinlikle haklısın yeryüzüne gelmiş en harika aktör..
Ama aktör olarak değilmi yani?
sadece şöyle göstereyim...

b95f8737f0ccb1b2f5ae612cr6.gif

_Pırates Of The Carıbbean
cap1056ym6.jpg

_21 Jump Street
deppsig498af8.jpg

_Sweeney Todd
johnnydeppavatar162pm6.gif

_The Brave
johnnydeppavatar163qp4.gif

_Secret Window
johnnydeppavatar164bn1.gif

-From Hell
20071127a01200zd2.jpg

&
JOHN CHRİSTOPHER DEPP II

zennepppppppppppp bak ne yaptım şekerim özledim koştum geldim başlık 2. sayfadaydı çok üzüldüm.çabuk gelin ya :KK43:

ben nasılım ?bakın bakalımşutarafagitti beğenirsinisss:eek:
johnnyharikaac4.jpg

:roflol:

YAAA SIMDI ORLANDO EVLENIO MU EVLENMIOYOMUU BILMIORUM YAA RATIKO NUNLA AYRILMA ESIGINE GELDIK HAAA KACINCI BUU AMA ARTIK YETII BUUTN KIZLARLA ADI CIKTI YAHUU NEREYE KADARRR AAAKötü Kazen:eek:klava::eek:klava::çok üzgünüm:

ya birincisi böyle ard arda sohbet içerikli mesaj yzmayın ikincisi cici biz barısız böyle çalışma yapan tüm üyelerin çalışmaların üzerinde nicki olur zaten orlandodanda bıktım afedersiniz şimdi bi laf etcem olmayacak en iyisi susuyum çatlak ya :dilcikar:yani bi ceki düzen veremedi evlenirsede içim gam yemez zaten abarttı artık.bu arada hürriyet gazetesinde ihtiyacını gideren ünlüler arasında resmi vardı:eek::roflol:

ya sedef varya halen formdasın haaa:roflol::roflol::roflol:

ıste buda karayıp korsanlarının 3 nun cekım hataları ben en cok orlının en bastakı bagrısna bıde johnnynın gemıden atlarken dusune guldummm hatta katıldımmmmmsırnaşık şey:roflol:

sedef ve betus bana kısmayın ama ıkınızınde en cok sevdıgınız fotoları var superler yaa

Orlando%20Bloom-LRS-002484.jpg
Orlando%20Bloom-LRS-002483.jpg
Orlando%20Bloom-LRS-002482.jpg
Orlando%20Bloom-LRS-002481.jpg

((((((Başlığa bakıp yumaşadığımı zannedinlereyerimseniben)))) dipnot::roflol:
orli sana her geçen gün daha sinir olyorum beni böyle kıvır kıvır peruklarla kandıramassaaaaaaan:1no2:
kaplumbağalarım şakir ve duriyeye benzemişsin:pbenneyaptımki
ee orli e:mymeka:
betül gel kız KUMA dayanışması :KK70::eek:klava:

Zeynep kızdırdıysam özür dilerim ama dayanamadım umarım sende dayanamayıp affedersin
eğer izin verirsen tim burtonlu olanlarıda koymak istiyrım
djansezian006ea1.jpg

djansezian011qy2.jpg

çok hoşlar değilmi?(kas yapmışız enişte naniknanik)

BU ARADA GÖZÜMDENDE KAÇMADI İLK DEFA LİLYNİN YAPTIĞI BİLEZİĞİ ÇIKARMIŞ :roflol:
SwEeNy yaramış eniştemeKötü Kazen

adamım ya senağlama cezada çok tatlı bi baş başa kalsakta sana, ne olduğunu anlatsam bu arada resimleri alınttı yapma bu bi ikincisi geyik içerikli msj yazma lüttttttfennnnnnnnnnnnnnn
125.jpg
al
ama ben sana kızmıyorum bak :KK66:
la zeynep kim bu zac mac ne ayak kanka :eek:klava:

KESKE MSNE GELSENDE BENDE OLANLARI ANLATSAM NORMALDE BEN VARYA ACAYIP BI KRIZI GECIRDIM DE O YUZDEN JOHNNYLE ILGILI SEYLERI YIRTIP ATTIM IANIR MISN TISORTU BILEE O SIRADA OLE BI ZAC EFRON ISI CIKTI OLE DEIMM AMA HER ZMANKI GIBI JOHNNYSIZ YAPAMADIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:asigim:

KISLAR BIIS SOYLEBILIR MIYIM YA JOHNNYNIN BU AYKI BI DERGIYE VERDIIGI POZ ORLININ POZLARINA BENZEMIYOMUUkafamçokkarıştıBEN COK BENZETTIJM AYRICA ASKIMA YENI IMAJI ACAYIP YAKISMIS VE COK GENC GOSTERMIS ONUACAB BU POZU DAHA GENC GOZUKSUN DIEMI VERMIS OLABILIR YOKSA ORLIYLE ANLASTILAR MI ''ORLI SNE BENIM POZLARIMI VER BENIM PERUKLARIMI TAK BENDE SNEIN POZLARININ VEREM''DIE MI ACABACADIARZU
stunning4ms6up6.jpg

Kislar Elimde Cok Gusel Resimler (tabiki Johnynin)ama Yine Dipnot Geciyorummmm Lutfen Ama Luften Asik Oolmayin Sedef Gibi Sandalyeden Dusmeyin Vede Kendinize Hakim Olun Rica Ederimmmm Yoksa Usturam Yanimda Yani BilemicemmKötü Kazen

bunu ben yapmadım bun kendı ımzası hollywood taaa

bence bunlar (tımle yanı)hala cocuklar yaaa sunlara bakınn cok sırınler dımıı ıkısıde aynı pozu vermıs ve bence tım johnynın kendısınden daha yakısıklı ve daha yasak kelıme ve daha ıyı poz verdıgını ve daha gusel baktıgının farkındaaa

KISLAR DERGININ KAPAGIN TAMAMMI BUU:KK70:DDDDDDDDDDD
pic2gq9lu0.jpg

OLAGANUSTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:asigim::asigim::asigim:

ARTIST DEDIGINN COK YASAK KELIME

AKILLI&SERSERI&ROCK STARII

CALISKAN&SIRIN &COKKKKKKKKKK YAKISIKLII

ARASIDA OLSA GULMEYI(BIYIK ALTI GULMEYI BECEREN UNLULERDEN BIRI)SEVEN

ve son olarak COKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK YASAK KELIME POZLAR VERENNNNNNNN BENIM TEK VE GERCEK ASKIM OLANNN HEPSI TEK KISIDE OLAN JOHNNY DEPPTE HEPSII

allahım ya bu resımlerı mukemmel degıstırp degıstırp koyuyom ama benı affedın lutfennnnnnnnn

X