Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

photo18519973id5.jpg

aşkım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa harkuledeeee

toronto fılm festivalindeyken tım eşi ve johnny /sweneey todd için/ ama beni sadece johnny ilgilendiriyo :roflol:
2005torontofilmfestivalzx7.jpg

j.gif
o.gif
h.gif
n.gif
:asigim::asigim:

Nasıl imza ama kanka ya harikamıyım neyim:roflol:
yeni resimleri

bf26499byn2.jpg

stp02bvt9.jpg

stp06bjd2.jpg

stp07bqr3.jpg

ALINTIDIR...
ama harika ya...
gün geçtikçe çökertiyoruz adamı lan ...
fazla üstüne gitmesekjmiki :roflol:

AsLında A$ıK Olduqumuz ÜnlüLerin Hiçßirisi YakıŞıkLı DeğiL:roflol:ßiz Sewdiqimiz İçin KenDimizi KanDırıyoruz YaKıŞıkLı Diye OrLanDo We ELiJah İÇiN ßişy Diyemem aMa JohhnyDe We Roßer De Hiç Tip Yoq Bea KarDeşcaqızLarm:roflol:ßu AlemDe CEZAyı Adam Diye TeK qeCerim pQperLar FiLm YıLdızLarı Hikaye RoCkerLarDa OLaßiLir MeseLa Emre Aydınn çook TatLı Helede ßu qit Şarkısıı acayip ßir$$eyyyjeyyarsengözlerimebaksanabSanqi ßnm İçn ßi $arqI NySe CaniqoLar HiÇ ßir ÜnLüye ßi Daha ashıq oLmayacqm Ya$ıtLarmLa İdaRe EderiM ßen!

Not=ßu Yazı İçin üzqünüm!

resımler gercekten cok guzel sedefcım ellerıne saglıkkŞenizama ben en cok son koyduklarını begendımm:eek:

aaaaa her taraf johnnymın resmı oldu azcık orlı ensıtemın resmını koyalım yahuu
hande bak bu sedeflesızın resmı kankıssss
seanbeanorlandobloomviglk8.jpg

ıste buda benım ıcatım en sevdıgım resımlerınden bırı buuu
83349613qz3.png

cnm bunların hepsı orlının karısı(sedef)ıcın vede eger sızın kalbınıız kırdıysam ozr dılerım hemde cokkkkkk ben sızı kızdrmak ıstedım ama galıba fazla uazdıı ya cok ozr dılerım hatamın farkındayımmmmm affedın benı nolur bunlar sedef ve betus ııcnnnn
p63350orlandobloomag1.jpg

ıste buda emınım sedefın sevecegı bır resımdır cunku nede olsa o benım ruh esımmmmmm
p63358orlandobloomdz8.jpg

SEDEF LUTFEN BENI AFFET BAK ORLI ENISTEMDE ISTIYO BARISMAMAMIZI

kalsıyum kıd enıstem yıne sut ıcıyo e ıcmezmı bende ole bı gusel kısdan sut alsam doya doya ıcerım yane gercı ole bı kısdan zeheır olsa ıcersınde neseee
p63393orlandobloomov9.jpg

ıste buda johnnyle yenı sarkımız sııznle paylasmak ıstedımm ben cok kotu oluyom ama yınede sııznle paylascam bu srakıyı bızde burcuwoskı gızemlı rapcı sectıı cokkkkkkkkkkkkkk teskkur ederım burcuŞeniz

NOLUR GIRME ARTIK GECELERIME
YANLIZLIGIM BILE YINE HEP SENINLE
ELLERIN ELLERIMI TUTMUYOO
GOZLERIN BENI SANNA HAPSEDIYOO

BILMEK YETMIYOOOOOOOOOOOOO
GORMEK YETMIYOOOOOOOOOOOO
VARLIGIN BENI KAHREDIYOO
FARKETMIYOOOOOOOO
SENISIZ OLMUYOOOOOOOOOOOO
YOKLUGUN YINE BENI TERK EDIYOOO

SEN VARDIN SADECE SNE VARSIN
YINE BEN HIC YOKTUM AKLINDA
SNE GORDUN BI TEK SNE GORDUN
YINEDE BEN HIC YOKTUM ASLINDAA

BILMEK YETMIYOOOOO
GORMEK YETMIYOOOO
VARLIGIN BENI KAHREDIYOO
FARKETMIYOOOO ARTIK OLMUYOOOO
YOKLUGUN YINE BENI TERK EDIYOO

SİL GOZUNUNN YANLIZLIKLARINIIII
O AN FISILDA DUVARLARA ADIMIIIIIII
BIN BICAK VAR SIRTIMDA
BIRILERINE ADARSINN
HERBIRI HAYRAN SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JOHNNYM SNEI COKKKKKKKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMM SNEI HIC BISIYE DEGISMEM NE ORLI NEDE ELİİ NEDE JOHANTON BI TEK SENSIN BENIM ICINN HAYATIMIN ASKIIIIIII​

sedef bu da senın ıcın tım abımızzz yanı sneın melsktasınn cıcı

AsLında A$ıK Olduqumuz ÜnlüLerin Hiçßirisi YakıŞıkLı DeğiL:roflol:ßiz Sewdiqimiz İçin KenDimizi KanDırıyoruz YaKıŞıkLı Diye OrLanDo We ELiJah İÇiN ßişy Diyemem aMa JohhnyDe We Roßer De Hiç Tip Yoq Bea KarDeşcaqızLarmßu AlemDe CEZAyı Adam Diye TeK qeCerim pQperLar FiLm YıLdızLarı Hikaye RoCkerLarDa OLaßiLir MeseLa Emre Aydınn çook TatLı Helede ßu qit Şarkısıı acayip ßir$$eyyyjeyyarsengözlerimebaksanabSanqi ßnm İçn ßi $arqI NySe CaniqoLar HiÇ ßir ÜnLüye ßi Daha ashıq oLmayacqm
Ya$ıtLarmLa İdaRe EderiM ßen!

Not=ßu Yazı İçin üzqünüm!

Sevgili Burcu;
Üzgün olmana sevindim çünkü bunları okurken zaten üzüleceksin.Hem durduk yere olay çıkarıyorsun hem şifereni kaptırmışsın Allah bilir banlanırsında.Ama umrumda bile değil.Öncelikle göz var nizam var, akıl var fikir var, zevk var zeka var, canım benim...Rabbim sana bu özellikleri dağıtırken sen şemsiyemi tuttun ne yaptın :1no2:bilemem...Fakat insanların hiç bir kararına böyle laflarla itiraz ediyomuş gibi kalp kıramazsın...
Senin kimi seveceğin, kimden hoşlanacağın, kimi beğeneceğin ve bu kişilerin yaşı kimseyi ilgilendirmiyor...Dinlediğin şarkıları şarkıcıları zaten biz napalım kardeşim?:1shok:

Burası bi kere siyaset meydanı değil...Tartışalım....fisfisfisOkul değil ...Zevki öğretelim...fisfisfisLütfen bundan sonra daha dikkatli ve türkçe konuş...şutarafagitti
yasakkelimeDikkate alıp okuduğun için çok teşekkür ederim...yerimseniben

01310cap001thumb122556ldg2.jpg

Acıların çocuğu Keria...:dilcikar:
01372cap004thumb122750lua3.jpg

Harika karakter bukalemunu Johnny...şakkıdı
01356cap003thumb122648lzw9.jpg

Ağzı kulaklarında olmak tabirinin eşsiz örneği Orlando...:roflol:

:roflol::roflol::roflol:

(alıntıdır-çok teşekkürler benim için zahmette bulunup ekleyen ayça ablama...)

johnnyspittakels5.gif

-Zeynep Allah cezanı vermesin emii.Öldürcektin lan Dünyanın gelmiş geçmiş en harika aktörünü :mymeka::mymeka:

X