Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

s1xb1.jpg

-şimdi aslına bakarsan zeynep ben aslında yani şöyle oluyorki CADIARZU
-nasıl delirtme beni çatlak bide çılgın rockerım diye geçiniyon hiç rocker görmesek .Nie festivalllere beni tanımadan önce o çatlakla gidiyodun.Domuşuk suratlı domuz karıyla ha cevap ver bana Johnny Kötü Kazen
-son kararınızmı ? eminmisiniz? joker hakkınızı kullanmak istermisiniz?
-ben sana bişiyi kullandırıdım şimdi şaşkolozzzzzzz.Ayhh kalitemi bozdurdun yine bana :dilcikar: :dilcikar:

evet sımdık yenı gıflerle sıın yanıza geldım geldımm
ani21up9sq4.gif

ıste buda benım kapımda yattıgının resmıdrı sıze kac kere soyluyorum ama ınanmadınız ıste yagmurlu bı aksamda pencerenın onunde serenat yaprken kafasına su kovası gecınce bu hallere dustuu
johnnybanmg8mb3.png

bu resim kimdeyse onları yakından görmüş olmalı, ne şanslı....kıskanmamak elde değil..yerimseniben

BAK MISSTY KAREDES SANA ARKICE SOYLUYORUM BAK BASTAN JOHNNYM BENIMM ORLIDE SEDEFLE BETUSN YANI SANA KALMADI SENINDEDE SULANAMANA KISKANMANADA GEREK YOKK NOKTAAKötü Kazen:eek:klava:

bu gif de çooook güzel,gözüm gönlüm açılıyo johnny i görünce bea........:sm_cool:

bu gif de çooook güzel,gözüm gönlüm açılıyo johnny i görünce bea........:sm_cool:

ya sen uyarımı cıdıdye almadın galıba yada okuman yok kardessssss bak gercekten sınırlenıyorum anlaman mı kıt yoksa bızmı anlatamıyozzjohnny benım orlı de sedef ve betusun cıcı ınsalalh yeterlı oomustuırrKötü Kazen:eek:klava:bıde aynı topragız ınsan topragına yaparmı gardess aaa olmuyooo

tamam anlaşıldı...:çok üzgünüm:............................

evet sımdık depp&bloom tabıkı orlı enıstemm yaws ben bunları ımzama koymaık ısterdım ama olmuyooooooooooosenağlamasenağlama
deppandbloombo4.jpg

İNNOCENT HANDSOMES JOHNNY&ORLANDO:asigim:Şeniz
27539880gr0.jpg

drawingoforlyandjohnwy2.jpg

:dance:yukardakı sozume uyan bence bu fotoo:eek:
e518oh7.jpg

bunuda hıce saymıycammmmmmm
jdeppobloombanner01ev5.jpg

burda orlı oyuncugyla oynuyo elf oyuncagı(legolas)ıkısnınde elelrı mukammael dımıı??????
or125qw5.jpg

jo11ib6.jpg

hedor16su5.jpg

ısteeeeeeee gunun resmı orlıden gelıyoooooooo sedefeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
89876491ub9.png

potc30uc9.jpg

sen kralsan ben neyımm
askına kolemıyımm
daha ne ıstıyorsun
KAPINDA MI OLEYIMM
:asigim:
potcwill1xv9un8.jpg
:asigim:
sne ıstersen olabılırrrrrrrrr

deppandbloomtopo2orligiam5.gif
deppandbloomtopo2johnnynw9.gif

İSTEEEEEE RESIM DIE BEN BUNA DERIM JOHNNYM ASKIM BEBISIM KRALIM SUPER CIKMIS YAAAAAAAAAAAA

X