Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

buda ned kelly
pdvd022fl0jk5.jpg

fılmı ızledım ama sedfın ızlemsını tercıh etmem yoksa orlı enıstemmKötü Kazen

buda sefen orlı enısteme asık oldugu foto dıyebılırmm
ekleds6nl7.jpg

ıste buda orlıyle sedfın trıblas wıllasının bahcesının ceyregının ceyregı yerınden ceyregı bı foto:Roflol:
takmoq1ko0.jpg

ıste mukemml bır ımza bayıldım ben bu ımzaya ama enıstem oldugunu soylıyımde basıma bela almıyım ınsallh abna kımzasın sedfcım valla hıc bır kotu nıyetım yok hepsının senın ıcın koydumm
orliisu3vk3.jpg

YAAA YAA BIDE SOLUOSUN ENISTEM DIE AMA AGZININ SUALRI AKIOO GORUORUMMMMKötü Kazen:eek:klava: KIZM SNEI DOVERM HAAAAAAKötü Kazen:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

YAAA YAA BIDE SOLUOSUN ENISTEM DIE AMA AGZININ SUALRI AKIOO GORUORUMMMMKötü Kazen:eek:klava: KIZM SNEI DOVERM HAAAAAAKötü Kazen:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kankim süpersin kim tutar seni yürrrrüüü beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:1hug:

ole mı burcu kafaaa:eek:klava:sorarım sana benn ustelık kac kere soylıcem o benım enıstem gorende bısı var zannetcek haaKötü Kazen:1shok:

:1closedeyes:ben bilmem beyim bilir:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

what zup girls..?..what is going on..?I'm better...I'm strong....FeeL Good BeCaUsE LiFe İs GooD!!!!

kızlar ya bende katkı yapem deyom resim yolleyem ama olmeyor lüytfeyn birisi bana resimleri nerden yolladıüğınızı söyleyebiliyrmiy??

cedooooooooo koş yetiş çabuk gel manyak bir metal indirdim kim dersin?METALLİCA _ NATHİNG ELSE MATTERS _ dedim ya sana al sana metal hayatımda böyle şey görmedim gel msn e atacağım blind guardian'ın majesty den daha güzel öyle manyak yanii

cedooooooooo koş yetiş çabuk gel manyak bir metal indirdim kim dersin?METALLİCA _ NATHİNG ELSE MATTERS _ dedim ya sana al sana metal hayatımda böyle şey görmedim gel msn e atacağım blind guardian'ın majesty den daha güzel öyle manyak yanii

akşam saat 21,00 de msn de olacağım (tabi annem teşrif edipte bilgisayarın başından kalklarsa:roflol:)

böyle olmazki yahuuu hadi geliynn yalnız kaldımben buradasenağlamasenağlama

vallahi biri bana nasıl yapıldığını söylemeden benim yapacağım resimler bunlar umarım yanlış anlaşılmaz !!

Valla Saol Burcucum Tek Sne Bei Anlion Zate Tk Ikimiz Kaldik Tekk Ens Ebiz Onlarsizda Arki Olurzz Cicim Hihhhh
Bak Bide Halen Enistem Dioo Yaaaa

X