Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

evet buda astronotunun fılmınden etkılenerek bı pılot askına kapılmıstı bı aralar sımdı ıse oun o sıradakı resmıı yınde MUKEMMELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
jonhnydepp0237yj0fc4.jpg

:içelim:

hay alahım ya orlın kopegı papganı derken johnynın essegı ve kurt kopegı basıma cıktı ya bunlar evlerı hayvanat bahcesıne cevırdı beeesenağlama
early043ir4oi2.jpg

jonhnydepp0126hz5al3.jpg

ama ama kotu bı haberım var (yanı benım ıcın ıyı tabıkı)sen gel bocek ılacı yemeklerının ıcıne duss alla allahh kım yaptı acaba:1closedeyes: sonra onlarda bu yemeklerı yesınler ve olsunler tuh yaws cok uzuldummşakkıdı

ayyyyyyyy bu super bı resım ıste yaaaaaaaaaaaaaaaaa
7151brownfa4a6a7eti9.jpg

bu resımlerde sedefın adamımınn ve benım yakıslımın resımlerı ARANAN ADAM RUYA ADAM JOHNNY DEPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
crea37jr1rj0mz2.jpg

hollywoodsbrightestvz9sc0.jpg

ee bırazda johnny avataları ve ımzaları koyalım dımı
deppsig292tq4dy2.jpg

deppsig344pf7dq3.jpg

bu kadar yeter ben bırazdan eger herkes nolara uyarsa beklı yıne koyarım hade kendınıze ıy bakınn muck

işte geldim buradayımsengözlerimebaksanabama kimse yoksenağlama!!!!!olsun neyse missim özledim seni nerdesin???sedoocuğum gereksizbişiden dolayı kalbini kırdığım sanırım eğer engellemediysen beni msn den orda konuşalım

işte geldim buradayımsengözlerimebaksanabama kimse yoksenağlama!!!!!olsun neyse missim özledim seni nerdesin???sedoocuğum gereksizbişiden dolayı kalbini kırdığım sanırım eğer engellemediysen beni msn den orda konuşalım

aaaaaa asıl ben sızı ozledım yaws hemde nasıl bılıyonuz mu ama artık gıremıcem pc ye bu son olcek galıbaaa:çok üzgünüm: geldıgım zamalnalr sıze johnnyden ahberler gtırıcem soz verıyorummsenağlama

SIITTTT HOPP KISLAR KENDINIZE GELIN YAHU BENDNE BIDE SHKIRADAN BASKA KIMSE BISI YAZMAMIS 3.SAYFAYA GITMIS BE SEDEF BIZI BOLE BI GORSE VARYAAAAAAAKötü KazenARTIK BEN GERISINE KARISMAMMM BISLER YAPIN YAHUU HEP BEN HEP BEN OLMUYOOOOO:eek:klava:

-ben dediydim johnny abi gel kral ol bu filmde çok jickis olur diye.Sakal yokki legolasta dinle :dilcikar:
hdrrotk3qi7.gif

-sedef la koran kim la la anaa :1shok: bi iki güzel bakmadık diye ikidakkada bulmuşsun yerime birini anaaa :1shok:
018a.jpg

=======

soulmirror1bv4xf7.gif

=======

(ilk karşılaşmamız)
008a.jpg

-wow o kim anammmm püfff güzelliğe bak way way way wayy:1shok::1shok:
-(e bende cevap hazır)________sengözlerimebaksanab

arkadaşlar moderatörler buraya el atarsa mesajlarımızı floodlarlar
diyceğim o ki iki kere ard arda mesaj yazmamaya özen gösterelim resimleri birer birer değilde hep birlikte atalım.
VE KENDİ ŞAHSIMA KONUŞUYORUM
BURASI SOHBET ODASI DEĞİL
GİDİN SOHBETİNİZİ P.G.DE YAPIN!!!!!!!!

benim kızım johnny deep hayranı ,hatta okadar seviyorki yazın memlekette sinamaya gittik,çıkışta masumca bir hırsızlık yaptı.Karayip korsanlarının afişini çaldı ,tabbi sinamadan çıkanakadar ölüp ölüp dirildi

benim kızım johnny deep hayranı ,hatta okadar seviyorki yazın memlekette sinamaya gittik,çıkışta masumca bir hırsızlık yaptı.Karayip korsanlarının afişini çaldı ,tabbi sinamadan çıkanakadar ölüp ölüp dirildi

Kötü KazenYAAA AYNI SEYI BEN YAPTIMMM KARAYIP KOSRSANLRI 3 .SUNUN ORJINAL AFISNI BULAMADIMM NAPIYIMM AMA ABLACIM SENIN KISNIN YASI KAC ONU OGRENEBILIR MIYIMM:eek:klava:

johnnynın tum fılmılerıde olmasa bı kac fılmılerının vıdeosunu koyıcam ızleyın gorun ama BEGNMEYINNNNNNNN JOHNNYMIII
evet bunu koymak sıtemezdım ama sız sonraına dogru bakınn cunku benım johnnynın bı tek resımıne aglıyodum oda o aglayan resmı nıcın agladıgını anladım ınsallahhhhhhh daha buyuk ıgneler yapılır sana johnnyyy

yine mi aynı muhabbet yawwwwwww:Roflol:

BEN DERDİMİ ANLATAMIYORUM HERHALDE GÜZEL ARKADAŞLARIM CANIM ARKADAŞLARIM LÜTFEN PAYLAŞIM GEÇMİŞİNİ KULLANIN Kötü Kazen

johnny depp i çok seven arkadaşımıza
27lh4.jpg

<<<baby johnny
<<<sugary johnny
<<<:eek::eek:
-dudakları çok ilginç çıkmış resimleri;

foribbike3jg8.jpg

11parenthoodfj4rb0.jpg

BUNLAR MISSPARROW İÇİN a.s a.s
SÜRMELİİİİ SÜRMELİİİİİİİ

7-1.png
6-1.png