Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

manyak çıkmış ben orta üstteki fotoğrafının dosyası,,, defteri ,klasörü ,defter kabı ve gömlek dosyası var (aydında bunlardan seri ile vardaa:Roflol:)a.s.:icecream:

CNM BENIMM SEN O DEFTRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII DOSYAYIIIIIIIIIIIIIIIII KLASORUUUUUUUUUUUU DIREK COPE AT YOKSA BEN GELIP ATARIMMMMMMMMMMMMMM BILMEM ANLATABILDIMMIIIIIIIIKötü Kazen

tebrikler burcu repindede dediğim gibi Allah herkese nasip etsin.Örneğin:
Benim beğendiğim beni beğenmez..
Beni beğeneni ben beğenmem...
benneyaptımkisenağlama

BEN BILIYOM BU KONUYUUUUUU VEDE ENISTEMIZI GIRDUMM HOS BISI SOLEMDI DEMEYINNNNNNNNNN BURCUYA LAYIK TAMM:nazar:
saol canım bence benim ona layık olmam lazımm
tebrikler burcu repindede dediğim gibi Allah herkese nasip etsin.Örneğin:
Benim beğendiğim beni beğenmez..
Beni beğeneni ben beğenmem...
benneyaptımkisenağlama

saolasın darısı başına

saol canım bence benim ona layık olmam lazımm

saolasın darısı başına

İŞTE BAKIN BU BENİM AŞŞKIIMMŞeniz
nnnvc6.png

çok deliymiş sırnaşık şey önceden gördüm ama dediğim gibi çekim hatası var ışık yalnış yönden curmuş :eek:
Allah tamammına erdirsintatlicadiarzuKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

çok deliymiş sırnaşık şey önceden gördüm ama dediğim gibi çekim hatası var ışık yalnış yönden curmuş :eek:
Allah tamammına erdirsintatlicadiarzuKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

saol canımjeyyar bir seweriz tam sewerizjeyyar

ARKADASALR HERŞEY YALANMIŞ ÖMER BİR HİÇMİŞ ARTIK HAYATIMDA HİÇ KİMSE YOK BÜTÜN ERKEKLERDEN NEFRET EDİYORMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

şimdi bizim ob yıne almıs kankalarını ustu ev kıyafetı oyle hava almaya cıkmıs .... bırde ne gorsun yıne magazıncıler
burda sankı ne dergıbı degıl mı
aaaa yıne hıc rahat yok sızden
53379011122128loyp7.jpg

yaw tek bası mahmur bırıyım nıye cekıyosunuz abılerdurun sımdı sıze malzeme verımde elınız bos donmeyım
52745022122797lost8.jpg

yorum yok
52088013122819lokg7.jpg

hem brun karıstırp hemde ıpottanda muzık secebılıyor cok maharetli
---ALINTIDIR AKOZA ABLACIMDANyerimseniben

ARKADASALR HERŞEY YALANMIŞ ÖMER BİR HİÇMİŞ ARTIK HAYATIMDA HİÇ KİMSE YOK BÜTÜN ERKEKLERDEN NEFRET EDİYORMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

hiç bir şey elimizde değil
kendimizi üzmemekten başka
sanırım şu an sevdiğinle mutlusun
ama çok dikkat et
nedenini konuşmak için uygun bir ortam değil merak edersen msn e gelirsin
tek temennim canını sıkmaman yerimsenibenyerimseniben

hiç bir şey elimizde değil
kendimizi üzmemekten başka
sanırım şu an sevdiğinle mutlusun
ama çok dikkat et
nedenini konuşmak için uygun bir ortam değil merak edersen msn e gelirsin
tek temennim canını sıkmaman yerimsenibenyerimseniben

senağlamaahh ömer ahh yine beni sewdiini arkadasları aracılıyla sölüor gelse kendisi söylese keşkeeee:a015:

zeynep ya çabuk gelde izin alıyım senden şu johnny giflerini koymak için çatlıycam ya ya senağlama ama manyak bişi bunlar ya

zeynep ya çabuk gelde izin alıyım senden şu johnny giflerini koymak için çatlıycam ya ya senağlama ama manyak bişi bunlar ya

cnm yaa ben geldım sen yoksun yaaaaaaaaaaaaaaasenağlamasenağlama SENI VE HANDEYI COK OZLEDIM YAAAAAAAAAAAAAAAsenağlamanerdesınızzz :1hug:

nes eben acılısı yapıyorum arkılerım ıste johnnynın fotoları(orlı enıstemınde var ama sedefcım olmadan koyamam)evettttttttttttttt baslıyoruz sımdıkk sandelyenıze sıkı tutunun vede gulmeye hazır olunnnnnn

DIKKAT DIKKATTTT BU RESIMLERE YAKIN UZAKTAN YANDAN YUKARDAN HIC BI YERDEN YAN GOZLE BAKILMICAK YOKSA RESIM FLN YOK NE ZMAN KOYSAM BISI CIKIYO YAA:1shok::mymeka:

evet sımdık en YASAKKKKKKKKKKK KELIMELERI KOYCAMM NOTA UYULUCAKKK:eek:klava:
astrowife114gl8ke1.jpg

34d3d0f71li7jo4.jpg

SUPERLER YAAAAAAAAA OFFFFFFFF:asigim::asigim:jeyyar

bu fılmın adı ASTRONOTUN KARISI burda tabıkı johnnym astronot oluyo ama basrolde olan kadın bıraz seyy yanı olmuyo kıskandım yanıı sorcam ben onu bunuu basrolde sharıls stonne mı ne ole bırısı fılmm superrrrr ama sonunda o catlak karı johnnyı olduruyoo yaasenağlama
atozna0ia1lh9.jpg

askım bıtanem bebısım ası melgım melek yuzlum cnm rockstarım deppım johnnyym sparrowum korsanım jackım...... burda bısı anlatmaya calısıyo ayyy cnm yaa ne dıo acabaa:Roflol::Roflol:
38488162aw2ip4.jpg

ya benım bu fotolarımı johnnynın en komık fotoları dıe mı gırsem acabaaaaa ama her halı cok yasak kelımeeeeeeeeee
ama burda cok onemlı bırnın dugune gıtmıstık orda cekılmıstı erıc bana desemm evlendıgı kısnın ısmını veremem kısyle konustum yayınlanmasını ıstemıyorr:Roflol:

X