Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

JOHNNY

işte benim adamım......

johnny senin :uhm:johnny depp hani şu bizim johnny :uhm:depp:uhm: şu Missparrow un johnny si senin senin :uhm::uhm:

:Roflol:HARBİDEN KOMİKTİN sırnaşık şey
espirik sever kişilik seni Kötü Kazen

j.gif
o.gif
h.gif
n.gif
n.gif
y.gif

işte benim adamım......

bak mıssymısın nesın yasında yazmöıyo o yzuden genel konuscam cnm benım sunu bıll johnny depp benım ve sedfle benım adamım bı kereee ole janjanla johnny yazmanda anlamsız zatee soylıyım onlar daha onceden benım tarafından yazıldıııbak bı daha buyuk buyuk soyluyom JOHNNY &ZEYNEP DEPP LOVES FOREVER bu yeterlı kanımcaaKötü Kazen

EVET SIMDIK YAYINIMIZA KISA BI ARA VERIYORUZ SOK SOK SOKK MR.BLOOMUN DAMATLIKLA OLAN VE SEDF BLOOMLA BIRLEKTE BGENDIKLERI DAMATLIKLA CEKILEN ILK VIDEO BU HABER ELIMIZE JOHNNY&ZEYNEP DEPP CIFTINDEN ELIMIZE GECTI BIZCDE SUPER DAMATLILIGI IYI BI SECIM YAPMIS SEDF HANIM BRAOVO VE VIDEOUNUN ADI GOIN CRAZY AND ORLANDO BLOOM SEDF CNM SNEIN EN COK SEVDIGIN FOTOLAR BUNDAA​

EVET BUDA ELIJAH VE ORLININ SEDFE VE BURCUYA SOLEDIKLERI VIDEO SUPER USTELIK ORLI ACAYIP KOMIK DIKKAT EDIN BAYILMAYINN:Roflol: SEDEF=ORLI ENISTEMIN BARBİE GIRL
BURCU=ELIJAH ENISTEMIN BARBİE GİRLa.s.​

060303deppvmed12pwidecij9.jpg

ALLAHIMMMMMMMMMMM BU KADAR COOL BI INSAN GORDUNUZ MU
hm2ra5.jpg

CEEEEEEEEEEE CNM BENIM YA OYUN ISTIYOO:Roflol:
hm4fi9.jpg

johnnydeppsweeneytoddon6.jpg

AYYYYYYY BIRI BENI TUTSUNNNNNNNNNNNN:bbo::asigim:

oozgeomgwowwowwowthudmm6.jpg

JACK SPARROWUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

EVET BUDA ELIJAH VE ORLININ SEDFE VE BURCUYA SOLEDIKLERI VIDEO SUPER USTELIK ORLI ACAYIP KOMIK DIKKAT EDIN BAYILMAYINN:Roflol: SEDEF=ORLI ENISTEMIN BARBİE GIRL
BURCU=ELIJAH ENISTEMIN BARBİE GİRLa.s.​

abi neden eli ken oluyoda aşkım barbie oluya bana ne ya :eek:klava::mymeka:

oozgeomgwowwowwowthudmm6.jpg

JACK SPARROWUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

manyak çıkmış ben orta üstteki fotoğrafının dosyası,,, defteri ,klasörü ,defter kabı ve gömlek dosyası var (aydında bunlardan seri ile vardaa:Roflol:)a.s.:icecream:

manyak çıkmış ben orta üstteki fotoğrafının dosyası,,, defteri ,klasörü ,defter kabı ve gömlek dosyası var (aydında bunlardan seri ile vardaa:Roflol:)

pardon cici eklemeyi unuttuğun bir şey var ekleyim hemen
EŞHEDÜ EN LA İLAHE İLLALAH...
:Roflol:yazık snaa
Kızım her şey sözlenirmi ulu orta (znnpn görebilceği yerde) yasakkelime

sırnaşık şeysırnaşık şey
nolii ben kimim sen kimsin onlar kim :1ninca:
olmak yada olamamak işte tüm mesele bu :1ninca:
wow çok deliydim bu gün :1ninca::1ninca:

_*''ENİŞTEMİN''*_ (dikkat altını çizerek kalın harflerle denden içinde alttan trelerle yıldızlarla söylüyorum _*''ENİŞTEMİN''*_ bizzat kendimin yaptığı photoshoplarını monitörlerinize taşıyorum

(bunu dayım yaptı süper biliyorum aaaaaa manyakmış demenize gerek yok :Roflol:)
replerinizin ellerinden öperim
Not:Zeynep'in haberi varyerimseniben...

canlarım benim siz burdamıydınız yahuu ŞenizŞeniz

özledik seni ablacım neredesin ya a.s

sayın mıssparrow çok deli gifler var elimde ama bilmiyorum koysammı koymasammı jeyyar
Koyarsam kızacan Koymazssam yine kızacan :1shok:
deli misin divane misin kardeşim :teselli:

ARKADASLAR BUGUN 18:35-18:50 ARASINDA BEN ÜNLÜ İŞLERİNİ BIRAKMIŞ SADECE AŞKIM ERİKİM'E KİTLENMİŞ VAZİYETTİM. HER ZAMAN ÜNLÜLERİ SEVECEGİM FAKAT ŞİMDİ ÜNLÜ ERKEKLERDEN DAHA ÇOK SEVDİGİM BİR ERKEK VAR:asigim:

ARKADASLAR BUGUN 18:35-18:50 ARASINDA BEN ÜNLÜ İŞLERİNİ BIRAKMIŞ SADECE AŞKIM ERİKİM'E KİTLENMİŞ VAZİYETTİM. HER ZAMAN ÜNLÜLERİ SEVECEGİM FAKAT ŞİMDİ ÜNLÜ ERKEKLERDEN DAHA ÇOK SEVDİGİM BİR ERKEK VAR:asigim:

:KK70: seninle acilen bu konuda konuşmam lazım ama msn e gelmiyon öm yok senağlama

pardon cici eklemeyi unuttuğun bir şey var ekleyim hemen
EŞHEDÜ EN LA İLAHE İLLALAH...
:Roflol:yazık snaa
Kızım her şey sözlenirmi ulu orta (znnpn görebilceği yerde) yasakkelime

sırnaşık şeysırnaşık şey
nolii ben kimim sen kimsin onlar kim :1ninca:
olmak yada olamamak işte tüm mesele bu :1ninca:
wow çok deliydim bu gün :1ninca::1ninca:

sen merak etme gülüm zeynep bana bişi demez dimi zeyna?????

zeyna benim johnyyi eniştem olarak sevdiğimi bilir ona göre davranır hem benim şakam olmadığını herşeyi ciddiye aldığımı ona göre davrandığımı bilir zeyna nerdesin gııııı?????

X