Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

vay be başlığa bak cedorlando süper
bayıldım ben burdan çıkmam be çok sağol Şeniz

UFFFF HAYATIM BENİM YA Bİ TANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM JOHNNY DEPP FOREVER

*¿å©k §P室w* hoşgeldin canım tanıştığıma memnun oldum inşalla h güzel paylaşımlar yaşarız
bu arada çok şanslısın fransa gibi bir yer :çok üzgünüm:
Johnny depp i kim bilir kaç kere gördün :çok üzgünüm:

NıHaHaHaHaHaHa mükemmel miyim neyyyy

ay yesıllım ınanılmazssın varyabiliyorsun dimi sana inanmıyorum o kadar mükemmelki
ayyyyyy aylardır şu başlığa bewnden başka orli resmi koyan olmamaıştı Allah razı olsun senden yerimseniben

ve karşınızda gaffur depp hhahahahahaahahhahah :Roflol:
missparrow bu resme hasta olcak eminim

[SIZE=
"3"]hoşbulduk a.s.[/SIZE]

JOHNNY DEPP BENIMDIR VEDE BNEIM OLCAK ABLACIM BENDEN BUYUK OLMAN BIIS FARKEZMEZ AMA BU SITEDE HERKES TEK BIS BILRI VEDE SOLER JOHNNY VEDE MISS YANE TMM HAYRANI OLABILIRSIN AMA BENIM JOHNNYME(ASKIMA)SOLEDIGIM SOZLERI SENDE SOLEYINCE YANI OLMUYOO YURTDISINDA OLMANDA SUPERR VEDE ARMIZA HOSGELDINN OZR DILERIM BUNLARI SOLEDIGIM ICIN AMA JOHNNYM BENIM ABLAMMM VEDE KIMSE BUNU IDDA EDIYORUM KIMSE JOHNNYE BNEIM KADAR ASIK OLAMAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZsengözlerimebaksanabyerimseniben

ay yesıllım ınanılmazssın varyabiliyorsun dimi sana inanmıyorum o kadar mükemmelki
ayyyyyy aylardır şu başlığa bewnden başka orli resmi koyan olmamaıştı Allah razı olsun senden yerimseniben

kıs ttalı cadfu bız koyunca kıymet kopuyo yaa sonrada nıe koymuyonuz dıonn ama olsun sen benım tatlı cadumsunn:1hug:

aaaaaaa ayagımın tozuyla geldım bı ıkı ıcraat yapmazdsam once cdeom sonrada johnny kafamı kırarr

ya bı ınsan bu kadar mı tatlı gıtar calar ya bı ınsan bu kadar mı ukala olur bı ınsan bu kadar mı ıyı oyuncu olur bı ınsana bu kadar mı surme yakısır bı ınsan bu kadar mı yakısklı vede yasak kelıme olur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa allahımmmmmmmmmmmmmmm ARTISTTIM ASKIM JÖNUM DEPIMM JACKIMM ROCK STARIM ASI MELEGIMM:asigim::asigim:

:asigim::asigim::asigim:

YORUMSUZZZZZZZZZZZZZZ OFFFFFFF YAWS COK TATLI DMEEEE:asigim::asigim::asigim::asigim:

:asigim::asigim:

EVETTTTT RESIM DIE BUNA DERIM BENNNNNNNNNNNNN

EVT BU CEDONUN EN COK JOHNNYNIN SEVDIGI IKI RESMI

BUDA CEDOCUGUMUN BENDEN ISTEGI BI RESIMDI AMA CNM BEN BUNU BULABILDM(((((

Ayy Bu Resme Ben Bayildimm Yaaaaaaa Biri Beni Tutsunnnnn:bbo:Şeniz

AYY ASKIMIN GOZLERI OYMUSLAR ACABA BEN BENIM GOZLERIMI VERSEM KABUL EDERI MII?:senağlama::senağlama:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…