Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

3 SUNUN EN COK SEVDIGIM YERLERINDNE BIRISI GERCI ASKIM OLDUGU SURECE HERSEY GUZELDEEE AMA O ZIPLAYISINDAKI O BAGRISI SUPER YA EE ASİ MELGIMDE SES VARR

buda yıgenı yıgenını cok sevıoyoda sımdıkı halını gorsenız kacarınız:Roflol:

KAPTAİN JACK SPARROW & KAPTAİN MİSSPARROW

wallahi hatırlarmısınız bilmem ama bir aralar bu sitede yazın o fan clup senin bu fan clup benim gezen bir deli wardı ilk girdiği fan clupın adı orly we johny sewwerler cluptı ama daha sonra bu kız ortadan yok oldu derken birdeh baktım buradayım ilk başladığım yerde eee bayanlar özledinizmi bu deliyi!!!!!a.s.a.s.a.s.

KIZ OZLEMEMIMIYIZ GEL BURAYAAAAA:1hug::1hug:ŞenizNERDESIN SNE BAKEM NE MSNI ACIYON NEDE CAGRI ATIYONN YOLCAM HAA:mymeka::mymeka:

BEN BEN BENNN KACIYOMM ANAMMMMMMMM JOHNNYME NOOLMUS YAAAsenağlamasenağlamaASKIMM JOHNNYMMM ELINDE USTURA VARRRRRRR KACINNNNNN

çwkilin uleynnn çekilin lan lan bak aLLAH IM A GİTABIMA LANNN ......LER BENİ HASTA ETMEYİN LAN
PİSKOPATH ETTİNİZ BENİ LANNNN klava:klava:klava:BAK LA BAK LA BAK OKLAVAYLA GELİOM LA BAK HALA DURUYOR
NERDE BENİM USTURAM ZEYNOOOOOOOOOOO:mymeka:

EVETTTTTTT İSTEEEEEEEEE ILK BURDAAAA ILK BU KULUPTE ILK BENDENNNNNNN ISTEEEEEEEEE SWEENEY TODD FRAGMANII EMINIM BEGENECEKSNINIZZZ BEGENMEYINI JOHNNY NAPAR BILMEMMMMM:Roflol:

böyle resim kimde var Allah aşkına çok datlıııııııııııııııııııııı

:1ninca:kusura bakma yeni gelen arkadaşımız çok şeker biri ve johhny depp sadece senin değilonu dışlamaya geldiği ilk günden kızmaya hakkın yoook:1ninca:Kötü Kazen

:1ninca:kusura bakma yeni gelen arkadaşımız çok şeker biri ve johhny depp sadece senin değilonu dışlamaya geldiği ilk günden kızmaya hakkın yoook:1ninca:Kötü Kazen

BEN DISLAMIYORUM SADDE BILMESINI ISTIYORUMM:dilcikar:

millett neredesiniz yahu yaaaaa bakıyorumda hepiniz akşam giriyonuz ama akşam ben olmuyom ne yazıkki annem bilgisayarı ele geçiriyo:Roflol::bbo:

yalnız ben olayı anlayamadım kötü bişi yapmadım inşallah yinede özür maksadıyla mr.wonderful ımın resmini koyuyorum süpper bayılacaksınız

yalnız ben olayı anlayamadım kötü bişi yapmadım inşallah yinede özür maksadıyla mr.wonderful ımın resmini koyuyorum süpper bayılacaksınız

KOTU BIIS YAPMADIN ABLAM AMA BENIM JOHNNY YE SOLEDIGIM SZOLERI SOLEYLUYON HALA VEDE SUNU DIOM JOHNNY DEPP I BEN DAHA COK SEVIYOMM:1closedeyes:YANI OLAY BUU ISTERSEN KAPISADA BILRISIZ BEN JOHNNY IICN HER ZMAN BURDAYIM Çok üzgünüm çoook SAKA BI YANA COK TATLI BIRISIN BELLI ABLAM YAZILARIN DAN AMA SOLEDIGIM GIBI JOHNNY DEPP ASİ MELEGIM MR.WONDERFUL MUM CANDYMAN NIM VEDE SUMMER LOVEM ROCK SATRIM JACKIM KORSANIM KOVBOYUM KIZILDERILIM JÖNÜM BENIMM AYRICA OZR DILEMENE HIC GEREK YOK SADECE JOHNNYI ENISTE OLARAK GOR YETER BANA INANNNNNNNN

ben sana ne dedim:1closedeyesnu dışlama dedim:1closedeyes:her johhny depp seven onu eniştesi gibi görmek zorunda değil:1closedeyes:

birazdan ikinizde banlanacanız farya sonra ben göbeciklerimi atacağım sizden kurtulacağım
bu ne böyle be burası kavga meydanımı beeeeeeeee :mymeka:
Orli ve kankası:Roflol: Tipe bakın yha

+
Kadir İnanır Orlinin yanında halt etmiş peeehh Sırf karizma yha

+

+

+

+

Çekimlerin gülü Orli:asigim:
nazzz abblllaaa keşke üye olsaydın çok kaynak olurdu bu forum

noli lan burda benden gisli iş mi cevireyonuzzKötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…