Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

AY BEN KURBAN OLURUM ÖYLE GÜLÜŞE
BEBEİM BENİM AŞKIIIIIIIIM [youtube]ujlG4U4xVu0[/youtube]

[youtube]78fy35xqvsI[/youtube]

sedef harbıden sımdı san sole osmanlı okkkalı bı tokat gelıyooooo:mymeka::eek:klava: ne bıcım bı ımza ole benden nıe nefret edıyon ou soleeee na gore yok benı arıkı olarak kabul etmıyosan bılıyımm:mymeka:senağlama

sedef harbıden sımdı san sole osmanlı okkkalı bı tokat gelıyooooo:mymeka::eek:klava: ne bıcım bı ımza ole benden nıe nefret edıyon ou soleeee na gore yok benı arıkı olarak kabul etmıyosan bılıyımm:mymeka:senağlama

böyle bir şey burda konuşulmak için uygun görmüyorum sanırım sen geçen gün haddini ve terbiyeni aştın yani canım diyipte bağrımamaı basayım seni :1no2: üzgünüm :a015::a015::a015:

evet arkadaşlar orli arkasındaki koyun arkadaşı ile uyumlu bir çift olmuş bu karede
26638364jp2ax3.jpg

N0T==espiri ve resim çok sevdiğim naz ablamdan alıntıdır yerimseniben güzel misafirim Şeniz

BU DA KAYNANACIM
39381025orlandomum203inzw7.jpg

:dilcikar: :çok üzgünüm: senağlama
orli bir gün ayrılırsak bu süslü gacı sebebimiz olur :dilcikar:

:1closedeyes:bu ne biçim kaynana bea kokoş nine düşman başına

Allah bilir sen daha elinin anasını görmedin konuşma kaynanacım hakkında öle ben konuşbilirim bi tek
orliyi sen al sende hakkında konuş hıhhhhhhh :dilcikar::dilcikar: tabi alabilirsen :mymeka:
dene istersen :eek:klava::eek:klava: jeyyar

Allah bilir sen daha elinin anasını görmedin konuşma kaynanacım hakkında öle ben konuşbilirim bi tek
orliyi sen al sende hakkında konuş hıhhhhhhh :dilcikar::dilcikar: tabi alabilirsen :mymeka:
dene istersen :eek:klava::eek:klava: jeyyar

benim aynanalarımın huyu iyidir bikeremmmmmmmmmmmmm:dilcikar:

-aşkım senin tarhanaların güzle oluyo bana tarhana çorbası yapsana noluyyyyy cedom benim sen bana aşıktamı olurmuşsun hadi gülüm hadi kuzum hadi bidenem bi darhana nolüüüüüüür :çok üzgünüm:
ob24jpgau7.jpg
[/URL]

tb19jpgzt4.jpg

off dilim damağım kurudu imza dağıtçam die ya of bir de oruçlu orçlu şu kırmızı halıdan tiksindim ya cedom aşkım ya :çok üzgünüm:

cedooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
aşşkııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmm
seni çok sefoummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kohpl24jpgjpgkw5.jpg

(((cennetin krallığı gala ))))

et7jpgzk0.jpg

HER ŞEY SENSİN KIFIYYCIK KIFIYCIK ASKIM BENİM ÇILGIN BEBİİM
YALNIZ O KADAR YAKIN PLAN ALMIŞLARKİ NERDEYSE ORLANDOUN DİŞİNİN ARASINDAKİ O 1 HAFTALIK MAYDONOZU GÖRECEM
TÖBE TÖBE
:mymeka:
:mymeka:

Şeniz

legbigsmilevz1.jpg

çakmak çakmak gözleri
Tam 12 den vurdu kalbimi
Olan oldu bu gönül ferman dinlemiyor...
legtttendrb2.jpg

Bakışı gülüşü pek hoş...
Ağzından bal akıyor..
Onsuz hayat boş...
Can katıyor canıma
İçimde kelebekler uçuşuyor
Yol aldım aşıklar diyarına
legolas6ct2.jpg

Her halinden alacak belli o da..
Yere bakan yürek yakanlardan ateşten gömlek...
Yine başımda kavak yelleri...
Bacayı sardı yarin alevleri..
Dili yansa da gönül aldırmıyor...
legolas1tk7.jpg

Ama çakmak çakmak gözleri
Tam 12 den vurdu kalbimi
Olan oldu bu gönül ferman dinlemiyor...
19un6pv8.jpg

Şeniz

-o eline koluna sahip çıkacan beni piskopatha bağlamayacan keira bacı :kızgın:
doğru düzgün duracan adam akıllı ...
pirates797fn6im2.jpg

...valla kadın madın demem son kurşunu sıkarım ha asabımı bozmayın benim lan ...
cjsavcr0kl6.png

X