JaBoTa'lı Muhabbetler :)

çekirgede aratmaz onu :KK9::KK9:

canım bizde sen iştesinyani yurtdışındasın diye ses etmiyorduk yoksa her daim muhabbetimize ortak ol isterizz:KK3::KK3::KK16:

adı da süper olmuş,hem çekirge hem de çömeze de çekirge derim ben:KK1::KK1:

pazartesi geldim canım..sağolasın..sen de gidiyosun yakında...dedim ya hiç tavsiye etmem,berbattı....
bu arada senin banka izin konusunda sıkıntı çıkarmıyo iyi valla..

med gelmiş hoşgelmişşşş :KK9::KK9::KK9:
canım akşam ariycam seni güyaaa dün akşam eski iş yerinden arkadaşım gelmişti o gitmeden eşiyle başka arkadaşım geldi yattığımda 2 ye geliyordu.
bu akşamda halkoyunları ardından arkadaşımın kınası var. yarın ve pazar aöf sınavlarım var pazar akşam ariycam inşallah seni :KK8::KK8:

Kimi arıycan Med'i mi? Benden de selam söyle özledim yahu :26:

900'lü hatlar burayı bilseydi hattını değiştirirdi :KK60:

Tabi, böyle gizemli şeyler çeker beni ve şıp diye çözerim olayı :KK23:

900lü hatlarında nostaljisi var bari o öyle kalsın canım ya. bu kadarda burjuva olmayalım :KK12::KK12:

gel canım gel. senin nick nie böylee bakayım??? hemen saydırıyorsun adını?

adı da süper olmuş,hem çekirge hem de çömeze de çekirge derim ben:KK1::KK1:

pazartesi geldim canım..sağolasın..sen de gidiyosun yakında...dedim ya hiç tavsiye etmem,berbattı....
bu arada senin banka izin konusunda sıkıntı çıkarmıyo iyi valla..

yok canım çok şükür o açıdan bir sıkıntım. bende yazayım tatile son 41 gün die :KK9::KK9:

9 unda burada gösterim var benim canım şu anda fransa heyeceanım uzak geliyor bunu atlatınca onun heyecanı başlayacak inşallah :KK16::KK16:

yok canım çok şükür o açıdan bir sıkıntım. bende yazayım tatile son 41 gün die :KK9::KK9:

9 unda burada gösterim var benim canım şu anda fransa heyeceanım uzak geliyor bunu atlatınca onun heyecanı başlayacak inşallah :KK16::KK16:

canım bu senin ekip bankadan falan bağımsız değil mi? o yüzden sordum hani böyle turnuva yarışma zamanları falan izin sorun olmuyor diye?
42 gün sonraysa o zamana ısınır heralde hava...düşün kar vardı resmen ben ordayken:KK53:

öyle bişi demedim
ama diyebilirim yani :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: bana ayıplı konu mübah :KK9::KK9::KK9:

canım bu senin ekip bankadan falan bağımsız değil mi? o yüzden sordum hani böyle turnuva yarışma zamanları falan izin sorun olmuyor diye?
42 gün sonraysa o zamana ısınır heralde hava...düşün kar vardı resmen ben ordayken:KK53:

bağımsız canım alakası bilemmm yok. ama yıllık izin alacağımdan sorun olmayacak canım. ısınır diye düşünüyorum bende soğuk olmasın yaa temmuzun ortasında daoğuk havamı olurmuş :KK47::KK47:

X