JaBoTa'lı Muhabbetler :)

aldığın ayakkabıya bağlı canım. mesela benim ayklarım derimod ve çetinkayanın ayakkabılarında çok rahat ediyor ama inci hotiç kullanamıyorum hele hotiç babaet bile kullanmıyorum o derece. o yüzden ayağa göre kalıp bulmak lazım :KK4:

markadan ziyade ayağın rahat etmesi önemli
inciyi hiç önermiyorum çok sert ayakkabıları
ninewest çok yumuşak mesela
derimod hotiç de de rahat ediyorum

spor ayakkbu ya nike yada new balance tercihim

babet de alırsam mudo bershka stradivaurs dakiler iyi oluyor
tek sezonl giyiosun ona göre fiyatlarıda makul

hayırdır kız noldu
???
ayrıca ben çalıştığını bile bilmiyordum nerde çalışıyordunki birden noldu böyle ve neden istifa ?

mali müşavir bursundaydım canım ama muhasebecilikten çok temızlık ve çay dağıtımı yaptırıyorlardı sağolsunlar..... artı + eski sevgılım burdda ve benım yenı bır bırlıkteliğim var ciddi bu yuzden

mali müşavir bursundaydım canım ama muhasebecilikten çok temızlık ve çay dağıtımı yaptırıyorlardı sağolsunlar..... artı + eski sevgılım burdda ve benım yenı bır bırlıkteliğim var ciddi bu yuzden

iyi yapmışsın ozaman canım hakkına hayırlısı olsun
işmi yokki bulunmadık bursa kumaşıda değilmiş o iş yeri zaten

Lazkızıı hayırlı olsunn,

Bence doğru bi karar vermişsin, inşallah senin gerçekten mesleğini yaptığın güzel bir işe de girersin en kısa zamanda,
yazıalrını farklı topiklerden takip ediyorum :KK16: bence kararın çok doğru ve güzel, kendine taze yepyeni güzel bir sayfa aç böyle devam et :KK9:
Ben burdan destekliyorum seni, hakkında hayırlısı olsun tatlım:KK54:

Lazkızıı hayırlı olsunn,

Bence doğru bi karar vermişsin, inşallah senin gerçekten mesleğini yaptığın güzel bir işe de girersin en kısa zamanda,
yazıalrını farklı topiklerden takip ediyorum :KK16: bence kararın çok doğru ve güzel, kendine taze yepyeni güzel bir sayfa aç böyle devam et :KK9:
Ben burdan destekliyorum seni, hakkında hayırlısı olsun tatlım:KK54:

canım benim çok teşekkür ederimmmm inşallah hayırlısıyla bunuda atlatıcammm:KK16::KK16::KK16::KK16:

yazın babet giyerken çorapda gysem terletiyor kızlar
buna önlemek için bildiğiniz yöntemler varmı ?

kızlar selam,ben de yeni topikte tanıdık yok çok kalabalık diyodum,adam olacak kızlardan devam edelim diyodum,baktım piyon açmış bunu da:):)
nebersiniz??
jabota tahmin ettiğim ayıplı kelimelerden mi yoksa piyon :KK1::KK1:
kuzum senle de buluşamadık istanbulda ben ayarlayamadım kusura bakma..

X