İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

izmir de başka kadın doğum doktoru tavsiyesi olan varmı arkadaslar ben sanırım haşmet beyden vazgeçiyorum ve en kısa zamanda iyi bir doktor ve hastanenin koşullarının da çok iyi olması gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

memnun kalmadınızmı haşmet beyden

birde hasta bilgilerini kayıt altına almıyor bunlar önemlı seyler ne zaman gitsem bilgisayarında bir sıkıntı var başhekim oldugu için kafası aşırı yogun ayrıca bu son gittiğimde tekrar muayene ücreti ödedim yumurtalıklarım catladı catlayacak iğne vurmayalım dedi bedavadan vermiş oldum anlıycan dünya kadar yol trafik cabası

bende kendisine gidiyorum aslında iyi bir doktor hatta benle ilgili bişe olmuştu notalmıştı beni dönüp arayıp bilgi vermişti fln 2 defa ama o dediğini bende fark ettim sürekli gittiğim zamanlarda bile unutuyo herdefasında hatırlatıyorum böleydi böle oldu bunun için geldim diye ee yumurtalar çatladı çatlayacak diyip sana bi öneride bulunmadımı yada sen tam olarak ne için gitmiştin aşılamamı

yumurtalar istenilen büyüklüğe gelirse çatlatma iğnesi yaparız sonrasında ilişki günü verecekti çatlaması yakın dedi hiç iğne vurmayalım siz gün aşırı pazara kadar deneyın dedi o kadar ilaç içtim umarım çatlamam olurda bende bu ay hamile kalırım sabahtan beri kasıgımda bir agrı var belkide çatlıyor :).doktor aslında iyi ama ne bileyim hastane zaten hiç güven vermiyo doktorda böyle kafası yogun unutkan olunca tedirgin oldum açıkcası

belkide çatlıyodur çatlarken kasıkta ağrı olumuş denemeye devam :)) ya araştırıyorum şuan medikalpark yakın orayamı gitsem diyorum bilemiyorum

belkide çatlıyodur çatlarken kasıkta ağrı olumuş denemeye devam :)) ya araştırıyorum şuan medikalpark yakın orayamı gitsem diyorum bilemiyorum
muayene 78 tl parayı ödedim geri çıktım resmen :) medical tavsiye etmiyorum banada cok yakın ama oraya gidip memnun olmayan cok hasta var yınede sen bılırsın herkesın beklentısı farklıdır. egepola gidip cok menun kalanlar var bide özel cınarlı da reşat bozoklar var cok tavsıye eden var cınarlıda güngör bey bornova şifada sultan hanım varmış ben araştırma içerisindeyim belki senin işine de yarar

kente gideyım dedim muayene ücreti 220tl dediler doğum 4000 tl diğer testlerden extralardan baya pahalıya patlayacak

peki muayene ücretleri nasıl. yada gebelik sırasında test vs yapılması gerektiğinde bunu nasıl yaptırıyoruz başka yerde yaptırıpmı kendisine götürüyoruz ?
Ben 2;5 yıl önce gidiyordum.200tl ayda.o kadar çok gidiyordum ki...hiç paraci değil.nst cihazı da var.annem sanki ,beni arar ilacını aldin mi derdi...

tamam canm teşekkür ederim bende bi araştırim bakalm hem bu doktorlarıda

Eğer imkanınız varsa, ters gelmezse Gözde Hastanesi'nde Mesut Özsoy'a gidin. İzmir'de neredeyse çok iyi denilen tüm doktorlara gittim fakat nafile... Şimdilik Mesut Bey'den, ilgisinden, tedavisinden çok memnunum.
bende haşmet beye gidiyordum. başkentten gözde hastanesine geçti. doktordan memnundum ama hastane konusunda endişem vardı. geçen hafta gözde hastanesinde arkadaşım doğum yaptı doktoru haşmet bey. Bir oda da iki hasta kalmışlar. hastaneden hiç memnun kalmadı.şimdi doktorumu bıraktım. bir de haşmet bey o kadar kalabalık ki muayeneye gidiyorsun misafirliğe gelmiş gibi "ne var dı "diye soruyor. önceden pc den hastanın durumuna bile bakmaya vakti yok. bu durum korkuttu beni. şimdi yeni doktor arayışındayım.
bana tavsiye edilenler
çınarlı dan Güngör bey (ilk bebeğimdeki doktorum)
medical park zekeriya bey
egepol Gökalp bey
kızlar siz ne dersiniz var mı bir tavsiyeniz?

kordon kadın doğumdam mete beyi de duydum. ama bilemiyorum ki
muayenelerim için prof sermet sağol a başladım ama doğumu onda yapamam hem hastane henm doktor bize çok pahalıya patlar. o yüzden doğum yapacakta bir doktor bulmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…