İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bende internette yorumlardan gördüm kendisini giden var mı merak ettim
haşmet mesut özsoy ya gidiyorum şimdilik çok memnunum medikale normalde baska rahatsızlıklardan dolayı giderim ama doğum konusunda çok ucuyorlar saglıklı bebiş olduktan sonra sorun yok ama abartı fiyatları var

Medicalpark ayse Merve biçer e giden var mı bizde bebek düşünüyoruz kontroller icin randevu aldım ama emin olamadım
Eğer imkanınız varsa, ters gelmezse Gözde Hastanesi'nde Mesut Özsoy'a gidin. İzmir'de neredeyse çok iyi denilen tüm doktorlara gittim fakat nafile... Şimdilik Mesut Bey'den, ilgisinden, tedavisinden çok memnunum.

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:
Mete Tarcan kordon kadın doğum da çok memnun kalacaksın eminim

Mete Tarcan kordon kadın doğum da çok memnun kalacaksın eminim
Çok sıra bekliyorsun onda da.ben o yüzden bıraktım.son gittiģimde kontrol amaçĺı gitmiştim. (Daha once yumurta takibi yaptirmiştım birkaç kez) yine yumurta takibine gelmedim diye ilgilenmedi hiç.artık dr olarak da gözümden düşmüş oldu. ayrıca uzun sure çocuğu olmayan kişiler bence her yönden daha profesyonel bir hastaneye gitmeli.

Çok sıra bekliyorsun onda da.ben o yüzden bıraktım.son gittiģimde kontrol amaçĺı gitmiştim. (Daha once yumurta takibi yaptirmiştım birkaç kez) yine yumurta takibine gelmedim diye ilgilenmedi hiç.artık dr olarak da gözümden düşmüş oldu. ayrıca uzun sure çocuğu olmayan kişiler bence her yönden daha profesyonel bir hastaneye gitmeli.
Ben zaten hastaneyi değil mete beyi önerdim orası zaten özel bir klinik zaten genellikle dışarıda bir yere yönlendiriyor ben memnun kaldım onun ilgisi güler yüzü yeter

Ben zaten hastaneyi değil mete beyi önerdim orası zaten özel bir klinik zaten genellikle dışarıda bir yere yönlendiriyor ben memnun kaldım onun ilgisi güler yüzü yeter
Ben de mete beyden bahsettim zaten.ayrıca diyerek hastaneyi ekledim.

X