İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

merhaba biz 10 aydır korunmuyoruz ,bebek için uğraşıyoruz
buca tıp can postacıya gidiyordum çok ilgili alanında çok iyi bir doktor gerçekten
ben vajinismus geçmişim olduğu için muayne korkum var bir ona muayne olabiliyordum
fakat çok izin almaya başladı rahim filmi sonucumu bile götürüp gösteremedim 1 haftadır
bu yüzden en az onun kadar ilgili hastasının düşüncelerine önem veren jinekolog önerisi bekliyorum acil
bebek için uğraşıyoruz zaten ,birde böyle izin almalarla falan dahada uzuyo beklemek istemiyorum artık
önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

K
Karsiyaka iseniz
Cinarli hastanesine gidebilirsiniz

K

Karsiyaka iseniz
Cinarli hastanesine gidebilirsiniz
Karişıyakadaım evet Bu hafta ilk muaynemiz için gittik buraya yazdığımdan daha bi rahatsız olup çıktım... Çınarlı hastanesi hakkında bi tek forumda okuduklarımı biliyorum onun dısında doğum yapmış bi yakınım yok.kafam karıştı 15 gün sonra gel dedi ama sanırım zekeriya beye gidip bi kerede onu görmek istiyorum yoksa zaten medicalden vazgeçicem

bence de çınarlı ya git. reşat bozoklar iyi diyorlar. ben ilk doğumumu yaptığım güngör beye gidiyorum yaşlı ama deneyimli doçent.hastane ilgilidir memnun kalırsın. zekeriya beye gittim ben. cümleleri standarttır ben ısınamadım kısacası. bıraktım o yüzden.

Kızlar bugün Karataş Hastanesi'nde Arzu Hanım'a gittim. Şunu söyleyebilirim artık doktor arama derdim bitti. İlk defa bir doktor beni böyle detaylı muayene etti, detaylı testler istedi ve ilk defa bir doktorun yanında 20 dakikayı geçkin kaldım. Kendinizi bir anda özel hissediyorsunuz. Asla ama asla hemen bakayım gitsin de diğer hasta gelsin havasında değil ki kapıda bir dünya insan var... İyi ki kendisine gitmişim. Bundan sonra başka bir doktora gitmem. O kadar detaylı sorular sordu, notlar aldı ki inanamadım. Mutlaka kendisine gidin, ilk defa bir doktor için bu kadar emin ve bu kadar mutlu konuşabiliyorum.

Merhaba arkadaslar,
10 haftalik hamileyim ilk olarak alsancakta ozel olan meltem yuntebe gittim tavsiye uzerine fakat ilgisiz tavirlari muayesine 5dk ayirmasi nedeniyle dr degistirmeye karar verdim. 9+3 te hafif kanamam oldu acil olarsk kararasta osman bey e gitttim gayet ilgili ve iyi bi dr yineburdan ojudugum yorumlarla gitmistim. Fakat dogumumu cinarlida yapmak istiyorum resat bey hakkinda iyi seyler okudum henuz erken ama normal dogum istiyorum. Cinarlida normal dogum yapan var mi dr tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Ya kızlar doktor değiştirmek ciddi bunalıma sokuyor beni.
İlk karataşta osman beye gittim ve bir daha yüzünü görmek istemiyorum. Gel yat usg baktır yallah. Totalde 6 dk. Düşük riskin var yat kalkma. Eee önlem? Yok!
Ahmet Kılyar a geçiş yaptım. Çok ilgili, telefonla ulaşmak her saat mümkün ama 15:30da randevum var diyip gidin sizinle birlikte aynı saate 4-5 kişiye daha randevu verilmiş oluyor. Abartısız 1 saat bekledim. Muaynehanesinin bekleme salonu havasız. Her yerde oturan adamlar ve ayakta kalıyorsunuz.
Ne yapacağımı bilemedim...

Ben kızımın ilk kontrolünden doğuma kadar tüm aşamalarında Haşmet Mesut ÖZSOY'a gittim. Çok memnun oldum. İlk doğumda devlet hastanesinde yapmıştım. İkisini kıyaslarsam özelde yaptığım doğumda her şey çok daha kolaydı. Bilinçli ve hastaya değer veren kaliteli ekiple doğum yapmanın ayrıcalığını yaşayabildiğim için çok şanslıyım. HErkese Mesut Bey'i tavsiye ederim.

Mesut Bey gerçekten çok iyi bir doktor ama o kadar yoğun ki hastasıyla hiç ilgilenemiyor. Her gittiğinde sil baştan kendini tekrar hatırlatıyorsun içeride 5 dakikadan fazla kalamıyorsun. Yoksa gerçekten çok babacan, çok bilgili, gece gündüz hep hastanede her zaman gidebiliyorsun. Fakat ben yoğunluğu nedeniyle gitmeyi bıraktım.

Dünyanın en tatlı en pozitif insanı en rahatlatan insanı ali baloğlu...alsancak talatpaşada muayenehanesi...ben inanılmaz memnunum herkesi tavsiye ederim...

bend e karataşta osman beye gidiyorum ve çok memnunum çok deneyimli ilgili doktor tavsiye ediyorum...

muayene ve doğum ücretleri hakkında ortalama bilgi verebilir misiniz ben de yeni hamileyim ve arayış içerisindeyim

Arkadaşlar aranızda su hastanesi melek hanıma giden varmı memnunmusunuz ?
Ben cumartesi gidic3m. İlk gidişim olacak sana Msj yazarım. Çınarlı ya gidiyordum güngör beye. Hastanede kuvöz olmaması beni korkutunca su hastanesine gitmeye karar verdim. Hayırlısı bakalim

Ben cumartesi gidic3m. İlk gidişim olacak sana Msj yazarım. Çınarlı ya gidiyordum güngör beye. Hastanede kuvöz olmaması beni korkutunca su hastanesine gitmeye karar verdim. Hayırlısı bakalim
Ben salı günü gitdim beğendim ama sürekli giden varsa yorum almak istedim .Ama yinede yorumlarını bekliyom kıyaslamalarını

Ben salı günü gitdim beğendim ama sürekli giden varsa yorum almak istedim .Ama yinede yorumlarını bekliyom kıyaslamalarını
canım ben ilk doğumumu 2009 da çınarlı da gungor bey ile yaptım. o zamanlar böyle kalabalık bir hastane değildi. doktor daha çokilgileniyordu şimdi muayaene 2 dakika sürüyor. iğne atsan yere düşmez devlet hastanesi gibi.ayrıca o zaman acemilikten yenidoğan ünitesi falan düşünmemiştim.
arkadaşım geçen hafta su hastanesinde doğum yaptı çok memnun kaldım sezaryen oldu anestezi ekibinden çok memnun kalmış. bana çok övdü ama doktoru dışarıdan bir proftu. hastanede melek hanımı övdüklerini duymuş. fakat muayene olmamış. bakalım ben de bir gideyim inşallah memnun kalırız doktor arayısından çok sıkıldı artık.

Aynen bende doğru doktoru aramaktan sıkıldım ,ama gördüğüm kadarıyla melek hanım ilgili karşısına alıp konuşuyor diğerleei gibi bakıp hadi görüşürüz demiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…