İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bende haşmet beyden vazgeçtim. şu an muayene için sermet sağol a gidiyorum ama doğum çok pahalı olacağı içinayrıca bşr başka doktora da gitmeliyim ama nereye gideceğimi bilmiyorum.

Bu aralar çok yoğunum ancak girebildim. Yorumlarınız açıkçası beni korkuttu. Mesut Bey'in kalabalıklığı beni de rahatsız ediyor. Şimdiye kadar 5 dakika bile hiç kalmadım yanında. Ne vardı tamam hemen ultroson ve güle güle... Ben daha önce Çınarlı Reşat Bey'e gittim. İlk tedaviye onunla başladım ama töbe... Çok çok çok pişmanım. Benim 5 ayımı yedi... 5 ay boyunca onun yüzünden adet olmadım. Pko lu olduğum için ilaçsız regli olamıyorum ama çocuk da istiyoruz Reşat Bey ilaç veremem bir şey olmaz adet olmazsan da bekle dedi. Tam 5 ay bekledim. 5 ayın sonunda kistim patladı ve kanamam oldu. Hemşiresini aradım ama bana sorduğu ilk soru hamile misiniz eğer değilseniz ne yazık ki 1 aydan önce randevu veremem oldu. Kanamam var, Reşat Bey doktorum ve gidemedim... Üstelik 5 ay boyunca onun yüzünden yumurtlamadım ve adet olamadım.
Su Hastanesi'nde Evrim Konyalıoğlu var. Bal kaymak bir kadın. Neden bıraktın derseniz kendisi operatör. Mesut Bey'in prof olması aklımı çeldi ve Mesut Bey'e geldim. Fakat hastane gerçekten ticarethane gibi. Mesela bu hafta gittim. Randevum 12.15'teydi ama beni 13.00'te aldı. Üstelik işte öğle arası çıkıp geldim geri döneceğim dediğim halde. İçeri girdim çıktığımda saat 13.05'ti. Baktı yumurtan 11 mm olmuş klomene devam cumartesi akşam gel dedi. Evet çok iyi bir adam ama ben de ilgi eksikliği, yoğunluk konusunda sizinle hem fikirim. Cumartesi günü randevum var. Ona da gideceğim. Duruma göre sonrasında devam edip etmemeyi düşüneceğim. Eğer devam etmezsem tekrardan Su Hastanesi'nde Evrim Hanım'a dönebilirim. Üstelik Su Hastanesi harika bir hastane. Sanki 5 yıldızlı otel. Her şeyi harika...

aynı sıkıntılar yüzünden den bende haşmet beyı bırakıyorum. arastırma yapıyorum forumda birçok bayan çınarlıda reşat beyden memnun ,cınarlı güngör bey,egepol gökalp ,bornova şifa da sultan hanım hiçibirini tanımıyorum tek tek gezicem herhalde bende :)

bende araştırayım su hastanesini birde ahmet güleri duymuştum tanıyan var mı doktoru

kızlar bişi sormak istiyorum en son muayeneye carsamba günü gitmiştim yumurtam baya büyük çatladı çatlayacak demişti . bugun cuma 2 gün oldu acaba çatlamıs mıdır kasıgımda dün gaz sancısına benzer bir agrı oluştu fakat emın değilim bu konuda tecrubesi olan varsa yardımcı olabilir mi . dün aksamda ovülasyon testi yaptım ıkıcı cizgi silik çıktı onada pek güvenemedim. yumurtamın çatlayıp çatlamadıgını nasıl anlarım lütfen yardımm

kızlar gecen carsamba normal dogum yaptim.ustelik iki uc tane hamileligimde alti cm den fazla buyuyen miyomlarimla buca sifa zehra hanim hepinize tavsiye ederim suni sanciya dayanamadigin anda sezeryan istedim ama kendisi dayanmam icin cok destek oldu ve sayesinde normal dogum yaptim.baska doktor olsaydi alirdi sezeryana.sadece buca sifanin tek kotu yani gece doguma gidersen seni bornovasifaya yonlendirio cunku gece bucada anestezi uzmani cocuk doktoru falan olmuyormus.ve bornova sifada fiyatlar bucanin iki kati.hastaneden degil ama doktordan cok memnunum.

cevap için geç kalmış olabilirim ama çizgi silik bile olsa cinsel ilişkiye girmenizi tavsiye ederim. belli olmaz bakarsın geç döllenme yaşarsın.

[QUOE="Mavi-yesil, post: 43659383, member: 691858"]kızlar gecen carsamba normal dogum yaptim.ustelik iki uc tane hamileligimde alti cm den fazla buyuyen miyomlarimla buca sifa zehra hanim hepinize tavsiye ederim suni sanciya dayanamadigin anda sezeryan istedim ama kendisi dayanmam icin cok destek oldu ve sayesinde normal dogum yaptim.baska doktor olsaydi alirdi sezeryana.sadece buca sifanin tek kotu yani gece doguma gidersen seni bornovasifaya yonlendirio cunku gece bucada anestezi uzmani cocuk doktoru falan olmuyormus.ve bornova sifada fiyatlar bucanin iki kati.hastaneden degil ama doktordan cok memnunum.[/QUOTE]
Cnm ben de zehra hanima gidiyorum ben de baya bir doktor incelemesinden sonra zehra hanimda karar verdim devam etmeye. Sen sanirim bornovada yaptin dogumu hastaneler arasi fiyat farki olduğunu bilmiyordum rics etsem bana fiyatlari soyleyebilir misin yazin sormustum bucada 1200 demislerdi sanirim zamlanmis gecen ay

Cnm ben de zehra hanima gidiyorum ben de baya bir doktor incelemesinden sonra zehra hanimda karar verdim devam etmeye. Sen sanirim bornovada yaptin dogumu hastaneler arasi fiyat farki olduğunu bilmiyordum rics etsem bana fiyatlari soyleyebilir misin yazin sormustum bucada 1200 demislerdi sanirim zamlanmis gecen ay[/QUOTE]

cnm bende zehra hanıma gidiyorum ve çok memnunum. 2 hafta önce kontrolüm vardı sezeryan ve normal 1500 epidural 2000 demişlerdi.ama şifa hastanelerinin birçoğunun kapatılmasyla zehra hanımda bornovaya geçiş yapmış sanırım.konuyla ilgili bir bilginiz var mı acaba?

cnm bende zehra hanıma gidiyorum ve çok memnunum. 2 hafta önce kontrolüm vardı sezeryan ve normal 1500 epidural 2000 demişlerdi.ama şifa hastanelerinin birçoğunun kapatılmasyla zehra hanımda bornovaya geçiş yapmış sanırım.konuyla ilgili bir bilginiz var mı acaba?[/QUOTE]

Aynı şey benim doktorum da da var bende şifa hastanesi serdar beye gidiyorum bu hafta izinde 21 aralıkta randevu m var ama 21 aralık itibari ile Bornova da olacakmış..ayrıntıları haftaya konuşulan zira benim doğumuna az kaldı son dakka son saniye bir şey olmasın yanariz.. :)

Aynı şey benim doktorum da da var bende şifa hastanesi serdar beye gidiyorum bu hafta izinde 21 aralıkta randevu m var ama 21 aralık itibari ile Bornova da olacakmış..ayrıntıları haftaya konuşulan zira benim doğumuna az kaldı son dakka son saniye bir şey olmasın yanariz.. :)[/QUOTE]

Şimdi bornova şifa ile görüştüm 21 Aralıktan sonra doktorlarımızın nerde devam edeceği kesinlik kazanacak dediler.İnşallah doğumunuzdan önce netleşir herşey.

Merhaba arkadaşlar
Hamile olanlar nerede takip olunuyorsunuz?
Ultrason aleti iyi çoookk pahali olmayan bir hastane önerisi istiyorum.
Su an bir doktorka takipteyim fakat istedigim doktor amelyat oldugu icin baska bir uzmana da gitmek istiyorum.
Izmir unv hastanesinde vedat bey varmis gerci o hastanede hersey parali ama... duyan var mi

gözde hastanesinde haşmet bey var alanında güzel bır kere muayeneye git derim birde mitra kadın dogum da ali bey ve eşi var dogum kursları falan da verıyorlar benım ıcıme cok sindi ben gebelik durumunda gıtmeyı düşünüyorum alibeyde en cok ılgimi çeken bebek dogdugunda kordonunu kesmeden annenın gögsune verıyorlar ılk muayeneyı annenın gögsünde yapıyorlar cok hosuma gıttı tabı kafamda soru ısaretı olursa hasmet bey hep joker :)
vedat beyı de duymustum ıyı dıyorlar fakat hastene sömürüyor resmen ama yenı dogan yogun bakım asılama tup bebek hersey o hastanede mevcut onlarda önemlı tabı

şifa hastanelerinin 1 0cak 2016 tarihi itibariyle sgk anlaşmaları feshedilmiş arkadaşlar. bilginiz olsun istedim. ben de serdar beye gideyim diyordum ama fiyatlar ikiye katlanır şimdi.

canım ali beyi bilmem ama eşini tavsiye etmem. benim ilk hamileliğimde erken doğum sürecine giren bebeğime zamanında doğacak ve çok kilolu olacak demişti. başka doktora gittim oğlumu zorla ilaçlarla ve istirahatle karnımda 38+1 e kadar tuttular ve sezaryenle doğum yaptım. haftasına göre 3250 gr doğması gereken oğluşum 2330 gr doğdu.

Arkadaşlar 4 haftalık hamile oldugumu öğrendim bundan 1 ay öncesinde medikalde vedat uluğ gittim beyfendi gayet iyi fakat acayip seriye bağlanmış ve hızlı hızlı ilgilenilio iyi hos ama insan doktorun o acelesinden sorcaklarını unutuyor.Neyse yanında öğrenci stajyerler var hiç soru sormadan muayneye dahil olmalarındanda pek hoşlanmadım... Benim sorum şu arkadaşlar şifa kapanıyor diyorlar onu eledim karşıyakada oturuyorum özelde yapmak istiyorum ama hem güvenenilceğim hemde abartı fiyatları olmayan bi doktor arıyorum... Tavsiyelerinizi bekliyorum Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucagımıza alamayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…