Izmirde irenbeye gidipte menun kalanlar ve kalmayanlar

D

dila_naz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dila_naz
Arkadaşlar izmide olupta irenbe tüp bebek merkezine gidipte dilek aslana muayene olana varsa yorumlarınızı bekliyoum önümüzde ki ay randevu aldım gidecem

• Konu Sahibi dila_naz
canım ben gittim yaklaşık bir ay önce. daha öncede nurettin beye gitmiştim aynı yerde. bu sefer dilek hanıma muayene oldum.gerçekten çok memnun kaldım ben daha önce hiç bayan doktora gitmemiştim.bayan doktorların eli ağır olur derlerdi ben de cesaret edememiştim. saçmalık işte :) çok ilgilendi muayene esnasında da rahatlatmak için sürekli lafa falan tuttu. zaten çok da kısa sürdü muayene hemen yapıp bitirdi. çocuk düşüneceğimiz zaman da gelmemizi yapmamız gerekenleri anlattı. ben çok memnun kaldım. ama smear testimin sonucu için biraz geç döndüler bana korktum birşey var diye. allahtan o da temiz çıktı. bence gönül rahatlığıyla gidebilirsin dilek hanıma...:)

• Konu Sahibi dila_naz
canım dilek hanımın hastasıyım bnde çok memnunm bnim 2yıl once düşügumoldu kurtaj olmk zorunda kaldım kurtajdan sonra kanamalrım duzene girmedi ilşki
sırasında kanama oluyordu kıme gititysem bıelemdı sorunu
dilek hanım yara vardedi
temmuzda dondurttuk yarayı vekanaamasorunu bittiçok sukur
3ay içind egebelıkolur dedi
eger sorun yaraya bağlısa yanı
2gunsonragunum bakalım
artık inş vardır yoksa eger bayramdna sonra gidicez
inş bızde.
dilek hanım alanında isim yapmış bırı kesınlıkle tavsıyeediyorum

• Konu Sahibi dila_naz
arkadaşlar benim annem seneler önce irenbede nurettin beyin hastasıydı. bi takım şikayetleri vardı. garip garip reçetelerle annemi daha da kötü hale getirdiler. işi ticarete dökmüşler dikkatli olun derim. şu anda annem başka bir doktora gidiyor senelerdir devam eden şikayetlerine 15sene sonra çözüm buldu şimdiki doktoru ancak ne yazıktır ki cok gec kalınmış . şikayetleri baya azaldı ama cok yıprandığı için 100%tedavi şansı kalmadı artık. doktorunuzu iyi seçin çok önemli para tuzağına düşmeyin derim.

X