Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

Şebnem mi :1ninca: Kesinlikle ve kesinlikle gitmeyinn iğrençç bi yerr :1no2: Ben nişanda gittim boya fıçısı gibi oldu yüzüm.Hiç beğenmedim saçımı herkes çok beğenmişti ama bana çok abartı gelmişti :1closedeyes:

Bende hala kuaför konusunda karar veremedim :1no2: Araştırıyorum..Profosyonel tv makyözüyle görüştüm 200 TL dedi sadece makyaja :1shok:

Bende İzmir bornovadayım banada önerebileceğiniz güzel bi kuaför var mı ?

Hemşom sen burda mısın yaaaw kaydirigubbakcemile3 Niye arkadaşları yanlış yönlendiriyorsun, saçın gayet de güzeldi :1rolleyes: Bu arada nişanda ben de şebneme gittim herkes saçımı ve makyajımı çok beğendi, tabii ben de. Ama ben onların zaten çok koyu ve ağır makyaj yaptıklarını zaten biliyodum bu nedenle çok müdahalede bulundum ve istediğim gibi daha doğal bi makyaj yapıldı yerimseniben

aa ne güzel.umarım hepimz çook güzl oluruz canım.hemşerim bnm bnde işçievlerinde oturuom.jaleyi sordm bnde bana da 180 dedi.ama bnm gitçeğim kuaför tanıdık.arkdaşımız yani.güveniorum ona umarım güzl olurum.fotolarımı koycam inşşlh hazrandan sonra.snin düğün nerde olcak canımcım.bi hayali tuttuk.şirinyerde biliosunkaydirigubbakcemile5

evet biliyorum, canım hayırlısı olur inşallah, benim düğünüm de cennet vadisinde olcak buca çıkışında gölet yolu üzerinde biliyorsundur belki, inş güzel olur, bakalım bugün orda düğün var, düğün nasıl oluyor die bakmaya gideceğiz bakalıma.s.

Bornovada kuaför Kadir var eski Nasyonel kuaförüymüş..Nasyonel Orhan Çetiner'in sahip olduğu bir mekandı sanırım değişmiş deneyen var mı Kadir Kuaförü..

kızlar bu gün şirinyerde şeküre diye biyere baktım istikbalin yanıydı sanırım
kına başı+makyajı
gelin başı+porselen makyaj
damat traşı
arabanın süsü 200tl
vede birhafta önceden prova yapıyolarmış

evet biliyorum, canım hayırlısı olur inşallah, benim düğünüm de cennet vadisinde olcak buca çıkışında gölet yolu üzerinde biliyorsundur belki, inş güzel olur, bakalım bugün orda düğün var, düğün nasıl oluyor die bakmaya gideceğiz bakalıma.s.

Benim düğünüm de orda olacak kaydirigubbakcemile5 Seninki ne zaman? Biz de bakmaya gidicez ama henüz vaktimiz olmadı, orda bi düğün görmeden içim rahat etmez. Gerçi zaten çok beğendim çok hoş bi yer:asigim:

arkadaslar bende 18temmuzda evlenıyorum 16temmuzdada kınam var herkes bana sebnem kuafore gıt dedıler cok metettıler aradım yer yokmus sımdıkı yorunları okuyorumda ıyıkıde yokmus cok sevındem ınanın ya ınsanın en mutlu gunu ve bır kere olucak ıcıme sınmedıgını dsunemıyorum allah korusun kızlar, benım dugunumun olacagı yerle anlasmalı kuafor varmıs hbr verdıler susuz dedenın orda (ızmırde) arradım, geln basını hedıye yapıo, porselen makyaj yapıo ıstanbuldan ozel malzeler alıomus ıstersen takma kırpıgıne kadar takıo makyajdan once cılt bakımı yapıo ve ıstedıgın kadar provaya gıdebılıosun sac ve makyajda, benım cok ıcıme sındı gıdıcem prova olucam sadece 100mılyon alıo sac hedıye makyaj 100, sıze uyarım sakın porselen makyaj dıe kuru urunlerle yapılan makyaja kanmayın porselen makyaj dendımı sadece makyaj 100 150 oluo aklınızda olsun ve tamemen su bazlı urunlerle yapılıo

bahsetmş olduğun kuaförün adı nedir bende 19 agustosta evleniyorum izmirde kuaför arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

arkadaslar bende 18temmuzda evlenıyorum 16temmuzdada kınam var herkes bana sebnem kuafore gıt dedıler cok metettıler aradım yer yokmus sımdıkı yorunları okuyorumda ıyıkıde yokmus cok sevındem ınanın ya ınsanın en mutlu gunu ve bır kere olucak ıcıme sınmedıgını dsunemıyorum allah korusun kızlar, benım dugunumun olacagı yerle anlasmalı kuafor varmıs hbr verdıler susuz dedenın orda (ızmırde) arradım, geln basını hedıye yapıo, porselen makyaj yapıo ıstanbuldan ozel malzeler alıomus ıstersen takma kırpıgıne kadar takıo makyajdan once cılt bakımı yapıo ve ıstedıgın kadar provaya gıdebılıosun sac ve makyajda, benım cok ıcıme sındı gıdıcem prova olucam sadece 100mılyon alıo sac hedıye makyaj 100, sıze uyarım sakın porselen makyaj dıe kuru urunlerle yapılan makyaja kanmayın porselen makyaj dendımı sadece makyaj 100 150 oluo aklınızda olsun ve tamemen su bazlı urunlerle yapılıo
Ooo baya iyiymişş..Fiyatıda çok iyi ama ben bornovadayım bana çok uzak orası :bbo:
sadece makyaj mı yapıyo bahsettiğin yerde canım başka fikirleri olun varmı kuaför konusunda arkadaşlar

Bende ksk girnede cocosh kuaföre gidicem arkadaşımın gelin başı makyajı orda oldu çok beğendimm..Çok sade vede şık olmuştuu oraya gidicem Allah nasip ederse 12 temmuzda düğünüm var bu hafta içersindede provaya gidip gelin ve kına saçlarına karar vericez..
İnşallah herkes istediği gibi olurr içimizee siner zor iş bunlar :umursamaz:

Nişan saçımı şebnemde yaptırdım eğer havalı ağır bişeyler isterseniz şebnemm çok güzel benzetiyor kaydirigubbakcemile3 Ben sadelikten şıklıktan yanayımm iyi düşünün derim hijyende önemlii çünküü yerimseniben

bende hatayda oturuyorum karsıyaka falan biraz uzak gelir.çok zormuş bu işler ya :))osça levent özlü fln nasıl acaba..

bende hatayda oturuyorum karsıyaka falan biraz uzak gelir.çok zormuş bu işler ya :))osça levent özlü fln nasıl acaba..

ben nısan sacımı ve makyajımı levent ozluye yaptırdım memnun kaldım ama cok basıt sade modeldı onu hangı kuafore gıtsem yapardı ve cok para aldı sadece nısan sacı ve makyaja 150verdım ben sac masaydı makyajda porselen degıldı degmez bence benden soylemesı arkadasım

evt cnm orası pahalı diye bende duydum bende düğün için maşa istiyorum bi gelin fotosunda beğendim saçlarım sarı güzel olur die düşünüyorum tabi düzgün bi kuaför bulabilirsem:KK70:

ben dalgalı istiyorum cnm zatn model belli o modeli yapabilecek bi kuaför arıyorum.hiç bi kuaföre de güvenemiyorum hepsi kendi bildiğini okuyor:KK43:

cnm jaleyi bende biliyorum ama balçova , hatay taraflarında bi yer arıyorum.başka bir fikri olan yk mu kızlarr

cnm bende göztepe inter kuaföre gittim, saçım süper oldu, hiç bozulmadı ve duvağı çok rahat taşıdım... Makyajım da süperdi, tavsiye ederim vali konağının yanında...

X