Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

Blueangel canım bende bornovadaki ibrahimi duymuştum kimisi iyi dio kimiside beğenmiyo bide butür güzel saç yapan kuaföreler alsancak civarında vardır die tahmin ediorum ama sadece bi tahmin işte biz jaleyi seçtik umarım güzel olur :1hug:

Frezyacım bn buldm kuaföremü ve sizede orayı önersim inan süpr ve bütçeyide sarsmıo.hem bnde bucada oturuorum.bnce git derim.bnm bir arkdaşımn çalıştığı kuaför.yeşilovada.gelin başı+porselen makyaj(özel malzemeyle tabi)+kına+ve yine porselen makyaj 175 tl e anlaştım canım.yanımdada 3 kişi götürüorm onarla birlkte 250 yi geçmiyecek.fotoğraflarımızıda bir akrabızın stüdyosu var çok iyi çekimler yapıyor o çekicek kuaförümzle aynı cadde de oda.:1rolleyes:

Canım biz randevuyu aldık artık değişmez sanırım senin bulduğun kuaförde baya iyiymiş fiyat konusunda bizim sadece gelin başı ve makyajı 180 tl.kına da yok içinde ..Bide yeşilova bize çok uzak uygun olsada gidemezdik zaten ..Fotocuyuda kuaföre yakın bir yere ayarladık...:nazar:

Canım biz randevuyu aldık artık değişmez sanırım senin bulduğun kuaförde baya iyiymiş fiyat konusunda bizim sadece gelin başı ve makyajı 180 tl.kına da yok içinde ..Bide yeşilova bize çok uzak uygun olsada gidemezdik zaten ..Fotocuyuda kuaföre yakın bir yere ayarladık...:nazar:[/QUOTE

sn bilrsn canm ama dedim ya bnde bucada oturuom ve hergün ışıkkente (yani ordan daha uzağa) işe gelip gidiom.bnce ii düşün.okdrda uzun yol değil.istersn hertürlü iptal edlr randevularn.bu dediğim yerdn ayarlarız sizede.ama sn bilrsn.nasıl olsa damat verck parayı dersen bilemem tatlımyerimseniben

kızlar mesajınızı yeni gördüm geç kaldım ama yine de tavsiye isteyen olursa özelden mesaj atsın yardımcı olurum!

porselen makyaj yaptırırken dikkatli olun. sadece porselen makyaj 100- 200 tl arasında değişiyor. normal makyajın üstüne sprey sık porselen olsun sadece bir aldatmaca. çünkü porselende tek bir far fiatı 100-150 tl. ve çok farklı oluyor. dikkatli olun ve en güzel gününüzde üzülmeyin.

Son düzenleme:
Frezyacım bn buldm kuaföremü ve sizede orayı önersim inan süpr ve bütçeyide sarsmıo.hem bnde bucada oturuorum.bnce git derim.bnm bir arkdaşımn çalıştığı kuaför.yeşilovada.gelin başı+porselen makyaj(özel malzemeyle tabi)+kına+ve yine porselen makyaj 175 tl e anlaştım canım.yanımdada 3 kişi götürüorm onarla birlkte 250 yi geçmiyecek.fotoğraflarımızıda bir akrabızın stüdyosu var çok iyi çekimler yapıyor o çekicek kuaförümzle aynı cadde de oda.:1rolleyes:

canım onlar gerçek porselen makyajmı iyice araştır derim ben. evlenirken sormuştum ben göztepede 2000 kuafor var oraya sadece 150 makyaj ıstedıler. jalede ıyı dıyorlar bnm gorumcem oraya gıdıyor dugunlerde hep cok guzel oluyor. bende gıdıcektım ama porselen makyaj ıle fıyatı 180den fazla demıslerdı bana. ben hatayda bır kuafore gıttım denızmen derler bılırsınız tansas var yol ustunde onun tam karsısında hakan kuafor var oraya gıtmıstım 150 yaptı sacım ve makyajım da guzel olmustu memnun kalmıstım yanı. tavsıye ederım ısteyenlere numarasınıda verırım merak edenlerde varsa albumlerım bolumunde var resımlerım bakabılırsınız yanı. a.s.

şebneme gelince maymun gibi yapıyor makyajı bide yanında gidenleride sallıyo ilgilenmiyo. ben kep töreninde gitmiştim oraya 3 gün patakrem sildim yüzümden abartmıyorum ciddiyim.

kızlar bu arada benimde haziranın 28 inde düğünüm var ve 27 sindede kınam.bucada oturuyorum izmirde.hangi kuaföre gitmeliyim lütfen yardım edin bana.her genç kız gibi bende çok güzel bir gelin olmak istiyorum:1rolleyes:

aaa arkadaşım düğün tarihimiz aynı :))) benimde 27si kına 28 düğün :)) ben de şirinyerde oturuyorum:)) ben jale ile görüştüm,
gelin başı+ porselen makyaj = 180 ytl (peşin 160)
kına başı normal makyaj = 45
kına porselen =90 diyo
kınaların ucuz olması da nasıl olsa düğünde ordasın die :))
ben normalde morrom' a giderdim, daha yakındı, şimdi jaleye gidiyorum, memnunum, bakalım inş gelin başımda güzel olur

ıki yıl önce ızmir'de düğünümde saçımı yaptırdığım yer, Kuaför Professional. Hem sonuç muhteşemdi ham de işlerini öyle rahatlarıcı, öyle sakin ve güleryüzlü bir şekilde yapıyorlar ki. Düğünümün en güzel yanlarından biriydi. Saçım, makyajım nefis olmuştu. Kesinlikle ve kesinlikle hiç tereddütsüz tavsiye ederim. Burası Hatay'da Nokta Durağı'na yakın bir yerde. Hatta mail adresi de var. Biraz tuzlu olabilir ama Alsancak ciarındakilerden daha uygundur sanırım. Gittiğinizde iki sene önce 7.7.2007'de saçını yaptığınız kırmızı saçlı gelin derseniz hatırlar, çünkü sonra düğün fotoğraflarımı da yollamıştım kataloğa kıysın diye. :: KUAFOR PROFESSIONAL ::
Herkese mutluluklar.

valla ben murat birinciye gittim yanimdakilerle beraber (3 kisi sac makyaj) 500 ytl ile ciktik. benim sac makyaj porselen 350ydi ... kus kondurmuyorlar yani makyajimda oyle aman aman guzel olmadi guzeldi ama gozaltim tam kapanmadi anlamadim yani bu isi ben en guzeli olsun istedim cok arastirdim. astronomik fiyatlara gerek yokmus.. yanliz sebneme gitmeyin cok ama cok pis bir yer arkadasimin yaninda gitmistim kokuyor resmen icerisi.. tuvalete boru baglamislar sac yikamadan akan su acik bi sekilde siz cisinizi yaparken arkadan akiyor :KK70::KK70: jaleyi bilmiyorum. yanliz goztepede trio plus kuafor var 400 istemisti makyozu baya iyiydi keske oraya gitseydim...

naptın arkadaşım sen ya çok pahalı geldii valla bana, ben vermezdim kesinlike bu kadar parayı...

aaa arkadaşım düğün tarihimiz aynı :))) benimde 27si kına 28 düğün :)) ben de şirinyerde oturuyorum:)) ben jale ile görüştüm,
gelin başı+ porselen makyaj = 180 ytl (peşin 160)
kına başı normal makyaj = 45
kına porselen =90 diyo
kınaların ucuz olması da nasıl olsa düğünde ordasın die :))
ben normalde morrom' a giderdim, daha yakındı, şimdi jaleye gidiyorum, memnunum, bakalım inş gelin başımda güzel olur

aa ne güzel.umarım hepimz çook güzl oluruz canım.hemşerim bnm bnde işçievlerinde oturuom.jaleyi sordm bnde bana da 180 dedi.ama bnm gitçeğim kuaför tanıdık.arkdaşımız yani.güveniorum ona umarım güzl olurum.fotolarımı koycam inşşlh hazrandan sonra.snin düğün nerde olcak canımcım.bi hayali tuttuk.şirinyerde biliosunkaydirigubbakcemile5

valla ben murat birinciye gittim yanimdakilerle beraber (3 kisi sac makyaj) 500 ytl ile ciktik. benim sac makyaj porselen 350ydi ... kus kondurmuyorlar yani makyajimda oyle aman aman guzel olmadi guzeldi ama gozaltim tam kapanmadi anlamadim yani bu isi ben en guzeli olsun istedim cok arastirdim. astronomik fiyatlara gerek yokmus.. yanliz sebneme gitmeyin cok ama cok pis bir yer arkadasimin yaninda gitmistim kokuyor resmen icerisi.. tuvalete boru baglamislar sac yikamadan akan su acik bi sekilde siz cisinizi yaparken arkadan akiyor :KK70::KK70: jaleyi bilmiyorum. yanliz goztepede trio plus kuafor var 400 istemisti makyozu baya iyiydi keske oraya gitseydim...

:1shok: çok pahalımış be arkadaşım.

ya kızlar ben fiatları duyunca şaşırdım valla ben haziran 16 2007 de evlendim 3 kişi kına ve düğüne 160 verdik ve ben çok memnun kalmıştım fiatlar resmen uçmuş valla ben blki kemalpaşada yaptırdığımdan ucuz yapıyorlardır.

Şebnem mi :1ninca: Kesinlikle ve kesinlikle gitmeyinn iğrençç bi yerr :1no2: Ben nişanda gittim boya fıçısı gibi oldu yüzüm.Hiç beğenmedim saçımı herkes çok beğenmişti ama bana çok abartı gelmişti :1closedeyes:

Bende hala kuaför konusunda karar veremedim :1no2: Araştırıyorum..Profosyonel tv makyözüyle görüştüm 200 TL dedi sadece makyaja :1shok:

Bende İzmir bornovadayım banada önerebileceğiniz güzel bi kuaför var mı ?

slm kızlar yeni katıldım aranıza:CüvCüv: benimde düğünüm varda kuaför arastrması yapıyorum aslında şebnemi düşünüyodum ama yazılanları görünce kafam karıstı :bbo: sebnem bence sacta iyide makyajda koca bir SIFIR çok abartı yapıyolar ve hiç hoş olmuyo:1no2:

Şebnem mi :1ninca: Kesinlikle ve kesinlikle gitmeyinn iğrençç bi yerr :1no2: Ben nişanda gittim boya fıçısı gibi oldu yüzüm.Hiç beğenmedim saçımı herkes çok beğenmişti ama bana çok abartı gelmişti :1closedeyes:

Bende hala kuaför konusunda karar veremedim :1no2: Araştırıyorum..Profosyonel tv makyözüyle görüştüm 200 TL dedi sadece makyaja :1shok:

Bende İzmir bornovadayım banada önerebileceğiniz güzel bi kuaför var mı ?

canım sana jaleyi önerebilirim şirinyerde..güzel bir yer ablamın saçı yapıldı gayette memnun kaldı benimkide orda yapıldı gelin için porselen makyaj + saç =180 gerisi sana kalmış canım ..

Madam Janine i duyan var mı? izmirde profesyonel makyaj yapıyormuş, düğünden 1 ay önce cilt bakımına başlıyormuş.

X