İzmirde dolgu ve botoks uygulaması için doktor tavsiyesi

aslim29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
81
0
Ben 32 yaşındayım. Pek kırışıklık problemim yok. Sadece yüzümde hafif bir yorgun ya da mutsuz bir ifade ortaya çıkmaya başladığını düşünüyorum. Bunun için nazolabial bölgeme dolgu düşünüyorum. Bunun yanında kaşlarımın dış uçlarının çook hafifçe botox ile kaldırılması da genel görüntümü daha fresh bir hale getirecek galiba.

Hem bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, bu yöntemler işe yarar mı bunu sormak istiyorum, hem de uygulayıcı bu noktada çok önemli bu nedenle denediğiniz ve kesinlikle önereceğiniz doktor tavsiyesi almak istiyorum İzmir ili için.

Son düzenleme:
:sm_confused: Yok mu izmirde dolgu ve botoks yaptırıp doktorundan memnun kalan acaba?

Gec mı kaldım bılmıyorum..ama bırılerının ısıne mutlaka yarar ben de de aynı problem vardı nasobınal bolge yanı agız kenarı kı buraya en ıyı raddıesse markasını kulanın en uzun omurlusu o ben dr adnan menderes 9 eylul unv yaptırdım cok da memnun kaldım

Teşekkür ederim cevap için. Sonuçtan memnun musunuz? Bir de maliyeti ne oldu onu da öğrenebilir miyim?

Doktorunuzun özel muayenehanesi var mı yoksa 9 Eylül hastanesinde mi çalışıyor?

dolgu için yasemen estetik var alsancakta kesınlıkle tavsiye ederim.kaş arasına yaptırmıştım 3 yıl önce hala etkisi geçmedi.ama senede 1 defa botox yaptırıyorum.botoxu başka yerde yaptırıyorum yasemen in dolgusundan çok menunum fakat botox için başka yer düşün

Canım yasemen estetik demişsin dolguyu yapan doktormu çünkü güzellik merkezlerindede artık bu tip işler yapıldığı için insan heryere cesaret edemiyor

ewet canım doktor yasemen amato istersen internet sıtesıne gır bak yasemen estetik diye.fiyatı da uygundu ben yaptırdığımda..mesela dolgunun suresıne en az 2 yıl gıder demiştı hatta eğer duzenlı botox yaptırırsan 15 yıla kadar gıder dedı. 3 yıl oldu hala ılk yaptığı gıbı..istersen bı gıt goruş.ama mesela botoxundan memnun kalmadım botoxun etkisi çok az oldu bende çunku çok fazla musterısı olduğu için bı botoxu bıkaç kişiye uyguluyor ve tabı bu da botoxun etkısını azaltıyor.

botox için nereyi öneriyosunda yada sen nereyi yaptırıyosun bende yasemene yaptırdım ama memnun kalmadım yardımcı olursan sevinirim cnm

ARKADAŞALAR lütfen izmirde ii botox yapan yer ismi söylermisiniz ihtiyacım var kimse yardımcı olmuyo bu konuda ama

Yasemen'i öneriyorum alsancakta. Hem botoks hem de dolgu için..Son derece başarılı bir hekim..birçok arkadaşım yaptırdı ve çok memnun kaldılar..

ARKADASLAR BEN 33 YASINDAYIM VE YAKLASIK 2 YILDIR DUZENLI BOTOX YAPTIRIYORUM. HERKEZ GIBI BEN DE EPEY BI ARASTIRDIM...COK DOKTOR DEGISTIRDIM..BAZILARINDAN HIC MEMNUN KALMADIM. ONCELIKLE SUNU COK IYI BILMELISINIZ..BOTOX DENEN MADDE KESINLIKLE TAZE OLMALI..BEN GOZUMUN ONUNDE ACILSA BILE..HICBIR ZAMAN EMIN OLAMADIGIM ICIN..GERCEK MI CIN MI TAZE MI DIYE..SONUCTA DOKTORLA BU ISI ALLAH RIZASI ICIN YAPMIYOLAR..TICARET VAR ISIN ICINDE.. VE BENDEN YINE BI TAVSIYE..BOTOX ACILDIKTAN SNR 1 GUN ICINDE TUKETILMELI..BEN BIRDEFASINDA IZMIRDE BI MERKEZDE BUZLUKTAN CIKRAIP YAPMISLARDI..ISMI LAZIM DEGIL ..ZATEN BU FORUMDA DA YAPTIRAN OLMUS VE MEMNUN KALMAMIS...SAKIN DIYORUM..EN GUZELI 2 ARKADAS GIDIN ECZANEDEN ALIN BOTOXUNUZU 374 TL GIDIN DOKTORUNUZA UYGULATTIN...ALSANCAKTA DR ULVI GUNER VAR...9 EYLUL UNIVERSITESINDE ADNAN MENDERES VAR..DOLGU KONUSUNDA DA GOZ ALTINIZDAKI YORGUNLUKLARDAN SIKAYETCIYSENIZ RESTYLANE VEYA PERLANE KULLANIN DERIM..AGIZ KENARLARI ICIN DE KESINLIKLE RADDIESSE..AMERIKAYI TEKRAR KESIFE GEREK YOK..BENIM TECRUBELERIMDEN YARARLANIN..[xxxxxxxxxx ] dıye bı site var..usa da bir numaralı site...gercek estetik botox dolgu uygulatan kısılerın paylasımları var

Son düzenleyen: Moderatör:
biraz geç oldu ama yenı cevap verebiliyorum.Ben botoxu izmirde yaptırmıyorum. o yüzden izmirde bi yer tavsiye edemiycem.Dolgu düşünüyorsan yasemen derim

ben hıc memnun kalmadım

arkadaslar ben yıllardır alsancakta oturuyorum ve cok arkadasım dolgu- botoks yaptırıyor.en sonunda kendimde deneyimledim..
ve sonuç olarak yasemeni hiç önermiyorum.duydugum 5 kişiden birinde bir sorun çıkıyor ..fiyatı biraz daha uygun ama yuz bu tehlikeye atılmaz(
ulvi güner ve este clinik super ikisinide denedim tavsiye ederim:)

bana özelden mesaj atar mısınız izmire yeni geldim.hem botoks hem radiesse için uygun olan dr ve alış şekli hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…