İzmirde dolgu ve botoks uygulaması için doktor tavsiyesi

Merhabalar diğer yazılarınızı okudum botox ekibiyle ilgili :) ancak sizinle iletişime geçemiyorum yeni üye oldugum için . Siz özel mesaj ile iletişim bilgisi verirseniz lütfen görüşelim

Arkadaşlar duyduğuma göre dolgu için bile kadınlar gün düzenliyormuş.Botox günü duymuştum ama dolgu gününü ilk defa duyuyorum:)).Bende dolgu yaptırıcam şifa hastanesinde yapıyorlar mıdır acaba yada alsancak devlet hastanesinde.sanki hastaneler daha güvenilir gibi kliniklerden. Yıllar önce dudak kenarlarıma yaptırdığım dolgu 15 gün sonra kayboldu gitti. Gittiğim yerde çok asortik havalı bir merkezdi. Anlayacağınız giden param oldu ve şikayetçi olduğumda orası mimik çizgisi bu çok normal dediler pişkin pişkin.O işlemin ücreti için 2 ay ikinci bir işte çalışmıştım üstelik. Uzun lafın kısası çoğumuz aman da aman olmayan bütçelerimizden azar azar bi kenara atarak gidiyoruz bu merkezlere .Geçen hafta bir merkezin doktoru seda sayana çıktı sitesi üzerinden durumumu anlatan bir mail attım fiyat sordum. Cevap dudak uçuklatıcıydı 2000-4000 TL arası bir masraf olur dediler. Bu aşamada bana sağlıklı bilgi ve yönlendirmede bulunacak arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Sevgiler.

Arkadaşlar duyduğuma göre dolgu için bile kadınlar gün düzenliyormuş.Botox günü duymuştum ama dolgu gününü ilk defa duyuyorum:)).Bende dolgu yaptırıcam şifa hastanesinde yapıyorlar mıdır acaba yada alsancak devlet hastanesinde.sanki hastaneler daha güvenilir gibi kliniklerden. Yıllar önce dudak kenarlarıma yaptırdığım dolgu 15 gün sonra kayboldu gitti. Gittiğim yerde çok asortik havalı bir merkezdi. Anlayacağınız giden param oldu ve şikayetçi olduğumda orası mimik çizgisi bu çok normal dediler pişkin pişkin.O işlemin ücreti için 2 ay ikinci bir işte çalışmıştım üstelik. Uzun lafın kısası çoğumuz aman da aman olmayan bütçelerimizden azar azar bi kenara atarak gidiyoruz bu merkezlere .Geçen hafta bir merkezin doktoru seda sayana çıktı sitesi üzerinden durumumu anlatan bir mail attım fiyat sordum. Cevap dudak uçuklatıcıydı 2000-4000 TL arası bir masraf olur dediler. Bu aşamada bana sağlıklı bilgi ve yönlendirmede bulunacak arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Sevgiler.

Fiyatlar ile ilgili iki günlük araştırmamda bir yer nakitte 750 kredi kartına taksitte 850; başka bir yerde 600-1000 tl arası değişir şeklinde bilgi verdi.fiyat bilgileri hakkında paylaşımda bulunmak isteyen arkadaşlar varsa çok iyi olur.

Fiyatlar ile ilgili iki günlük araştırmamda bir yer nakitte 750 kredi kartına taksitte 850; başka bir yerde 600-1000 tl arası değişir şeklinde bilgi verdi.fiyat bilgileri hakkında paylaşımda bulunmak isteyen arkadaşlar varsa çok iyi olur.

ablam ıcın kredı kartıkullandık tek cekım 1000 olan fıyatı 1200 cektıler bıdahadagıtmedı zaten botox undan memnunda kalmadı ayrıca

Ben 32 yaşındayım. Pek kırışıklık problemim yok. Sadece yüzümde hafif bir yorgun ya da mutsuz bir ifade ortaya çıkmaya başladığını düşünüyorum. Bunun için nazolabial bölgeme dolgu düşünüyorum. Bunun yanında kaşlarımın dış uçlarının çook hafifçe botox ile kaldırılması da genel görüntümü daha fresh bir hale getirecek galiba.

Hem bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, bu yöntemler işe yarar mı bunu sormak istiyorum, hem de uygulayıcı bu noktada çok önemli bu nedenle denediğiniz ve kesinlikle önereceğiniz doktor tavsiyesi almak istiyorum İzmir ili için.

Radyofrekans yaptırabilirsiniz. İşe yarıyor gerçekten tabii gittiğiniz merkez ve yapan kişinin de oldukça önemi var :KK66: Botoks da düşünebilirsiniz ama sadece göz çevresi için tavsiye ederim, dolguyu ise pek estetik bulmuyorum ben

Merhaba Her yıl duzenli botox ve dolgu yaptıran bırı olarak İzmirde birsuru doktora gıttım..bazılarından memnun kaldım bazılarından kalmadım.Bence botox yada dolgu kesınlıkle hafıfe alınacak guzellık merkezlerınde yapılacak bı ıslem degıl! lutfen once saglıgınızı dusunun..Bu ıste gercekten uzman ısımler var..Ben Izmırde Sıze Prof dr Sebnem OZkanı sıddetle tavısye ederım..Sıze yakısmayacak hıcbırseyı yapmıyor.En oncellıgı dogal olması..Ben dun Juvederm Voluma yapması ıcın dırendım fakat yapmadı..
Onun yerıne yıne juvederman markasının ultra 4 u yaptı nasabıyel bolgelere..Yasım 37 bu arada.
Botox ve dolguda kesınlıkle Prof dr sebnem Hanım Dıyorum..Sonuclarına bayılacaksınız dogallık ve freshlık oncelıgınız ıse.Bu arada 10 yıllık deneyım sahıbı bırı olarak eger kas kenarlarında alında kırısıklık mımık cızgılerı ıcın botox snr gozyası cızgısı gozaltı cokukluk,morarma goz altı bolgesı ıcın restylane yada juvederm volbella fakat bu ıslemı lutfen kanulle yaptırın (daha az morarma +sıslık oluyor )Yanak ıcın kesınlıkle juvederm voluma agız kenarı ıcın benım favorım raddıesse..doktorunuza hangı markayı uyguladıgını sorun ve yazdıgım markaları deyın..Amerıkayı tekrar kesfe gerek yok..Deyımlerımden herkezın yararlanmasını ıstedım..Cumartesı gunude Sebnem hanım Juvedermın ısık dolgusu hydrate yapacak..Guzel gunler dıllerım
Izmırde Tavsıye edebılecegım Doktorlar ıse
1-Prof Dr Sebnem Ozkan (Dermatolog
2 -Dr Ulvi guner alsancak muayanesı var
3- Adnan Menderes 9 eylul unv

cnm niye voluma yapmadı da ultra 4 yaptı nedenini açıklar mısın ?
bir de maliyeti nedir ?

Ben botox uygulamamı Dr. Cemil Tugay'a yaptırıyorum. Sonuçtan memnunum. Eli çok hafif ve abartıyı sevmeyen bir doktor. Arkadaşımda kendisine göğüs estetiği yaptırdı. Hem estetik operasyon yapıldı hem de slikon takıldı. Sonuçtan çok memnun. Düşünenler için Cemil Bey'i tavsiye ederim.

Merhaba Arkadaşlar be de 3 gün önce estrella estetik Alsancak /izmirde alnıma ve üst dudağıma ve dudak üstüme dolgu yaptırdım bu merkezle çalışan var mı memnun olan ya da olmayan ilk gün baya kötü şişti dudaklarım şimdi şişlik indi ama bu seferde hafif bir morarma var, alnımda ergen sivilcesi gibi şişlikler oldu umarım bunlar geçicidir çok korkuyorum bir daha yaptırmasam mı diye bile düşünüyorum 2-3 seansda istenilen sonuç elde ediliyormuş ama lütfen bir bilginiz vars abenimle paylaşın teşekkür ederim herkese iyi günler,alnımın durumu sizce normal mi? FullSizeRender.jpg

Mesajınız için teşekkür ederim opaklanma yapmış derken ne demek istediiniz kendi kendine yayılmaz mı dolgu masajla ben mi yaymalıyım?

teşekkürler

doktorun soylemesi lazımdı uygulama sonrası masaj yapmadı mı ? kendi kendine yayılmaz ilk 2-3 gün masaj yap .

hangi dolgu kullanıldı

Ben botox uygulamamı Dr. Cemil Tugay'a yaptırıyorum. Sonuçtan memnunum. Eli çok hafif ve abartıyı sevmeyen bir doktor. Arkadaşımda kendisine göğüs estetiği yaptırdı. Hem estetik operasyon yapıldı hem de slikon takıldı. Sonuçtan çok memnun. Düşünenler için Cemil Bey'i tavsiye ederim.
Hala cemil tugata mı yaptırıyorsun,fiyatı ne,nerde muayenehanesi?

Ulvi Güner'i internet aracılığıyla buldum .Muayenehanesine gittiğimde önceden muayene ücretini almadan doktorla görüşemeyeceğimi söyledi sekreter .Dolgu ve botox ücretlerini sorduğumda herhangi bir fiyat veremeyeceğini söylediğiin mecburen muayene ücretini ödemek zorunda kaldım .42 yaşındayım ve yüzüm dağılmış durumda değil çok şükür .Yüzüme yapılacak geçici dolgu ve botoxun toplamına sayın doktor 11700tl yazı ile onbirbin yediyüz tl fiyat verdi .Tabii ki bunu ödemem mümkün olmadığından 10 dakikalık bir görüşmeye 350 tl muayene ücreti ödemek zorunda bırakıldım .
Bu doktoru verdiği astronomik ücretler sebebiyle kesinlikle tavsiye etmiyorum .
Sonradan farklı bir doktora aynı işlemleri 1500 tl ye yaptırdım .Siz siz olun asla gitmeyin .Sonuçta sade uzman bir doktor ,doçent değil ,prof değil kaldı ki sonradan gittiğim 1500 tl ücretle yaptırdığım doktor doçentti ve çok memnun kaldım .

Arkadaşlar Selam. Konu bayaa hortlamış zaman içinde, ama ben de yazma gereği duydum. 3-4 ay kadar önce ben de yaptırdım ve tabii ki derinlemesine araştırma yaptım. Sonrasında bir kaç yere gittim. tabii ki sizlerinde yazdıklarınızı defalarca okudum. ve zarar gördüğünüz kişilere ve tedavilere başvurmadım. Neyse sadede geleyim. Komple Yüz olarak Karşıyaka'da Dermatoloji Kliniğinde yaptırdım. Bizzat Dermatolog Doktor Serdar Bey yaptı. Nerdeyse hiç acımadı. Topaklanma olmadı. ilk kontrol muayenesi için ücret almıyorlar. Bayaa bir malzeme markası var piyasada, Ne kalitelisi bildiğim kadarıyla MD bu markayı kullanıyorlar. Şimdi fiyatı merak edeceksiniz sıkı durun. Sadece 500 TL verdim. Kaçırmayın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X