İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

şekerleme bende dolgu alıcam o 390 tl olan yerden 10 tane birden alırsak 350 ye düşürcekler fiyatı
peki sen alıp nereye uygulama yaptırcanki canım
bide ben surgıderm x 24 alıcam sen ne alıcaksın

şekerleme bende dolgu alıcam o 390 tl olan yerden 10 tane birden alırsak 350 ye düşürcekler fiyatı
özelden yazamıyorum.ılk kez yaptıracagım ve endıselerım var .yardımcı olabılırmısınız

Son düzenleme:

sıteye yenı uye oldum.botoks konusunda banada yardımcı olun .sıze katılmak ıcın ne yapmalıyım

sıteye yenı uye oldum.botoks konusunda banada yardımcı olun .sıze katılmak ıcın ne yapmalıyım

Hangi konuda yardım istiyorsun ? Botoks hiç yaptırmadın ,bilmiyorum .İzmirde yasemen hanım var ama çok ilgili ,istersen oraya yaptırabilirsin.

kızlar haftaya botoks yaptırmayı düşünüyorum. paylaşmak isteyen olursa bana ulaşın lütfen. kimseyi bulamazsam yalnız botoks yaptırıcam,

daha önce bir kez botoks yaptırdım ortak olmadım kimseyle, dr bir şişe 2 kişiye yetmez demişti ancak sizler 2 kişi paylaştığınızdan bahsetmişsiniz,dr ticari yöndenmi bu düşünceye itti beni acaba bilemiyorum

yeterli kişi bulursam yanında dolguda yaptırırım. her türlü dolgu botoks partisine açığım:) bu tarz aktivitelerde beni davet edin lütfen. adresim lalemansur2@hotmail.com

birde 9 eylül üni.de adnan menderesi methettiği için arkadaşlar ona gitmeyi düşünüyorum ancak kendisine ulaşamadım nettede ne tel bilgisi var nede web sitesi. bilen arkadaşlardan yardım gelirse sevinirim.

.........................................................................merhaba

.........................................................................

Lale mail atıyorum şimdi sana :)

Alsancak 1.ci kordonda necdet şişman var annem hep dudak dolgusunu ona yaptırır.Cok dogal oluyor dudakları ve kaliteli ürünler kullanıyor doktor.İsterseniz önce ve sonra dudaginin resimlerini atabilirim :)

Alsancak 1.ci kordonda necdet şişman var annem hep dudak dolgusunu ona yaptırır.Cok dogal oluyor dudakları ve kaliteli ürünler kullanıyor doktor.İsterseniz önce ve sonra dudaginin resimlerini atabilirim :)

Hangi ürünü kullanıyor ? Resim isteriz tabii :)

Son düzenleme:

Kime yaptırdı ? Çok hoş olmuş .

Dolgu yaptırmak isteyen birisi olursa ,1/4 ne talibim :)

Kime yaptırdı ? Çok hoş olmuş .

Dolgu yaptırmak isteyen birisi olursa ,1/4 ne talibim :)

Alsancak 1.ci kordonda esmira polikligini necdet şişman :)

o sizin dolgu olaylari nasil oluyor canim eczaneden mi gidip alıyorsunuz daha sonra doktor yapiyor ben anlamiyorum

Alsancak 1.ci kordonda esmira polikligini necdet şişman :)

o sizin dolgu olaylari nasil oluyor canim eczaneden mi gidip alıyorsunuz daha sonra doktor yapiyor ben anlamiyorum

Yasemen Estetikte biz yaptırdık canım :) dudaklarımız ince olmadığı için doktora söyledik bölüştürmek istediğimizi ,o da kabul etti sağolsun .
Eczaneden gidip almadık yani .

Yasemen Estetikte biz yaptırdık canım :) dudaklarımız ince olmadığı için doktora söyledik bölüştürmek istediğimizi ,o da kabul etti sağolsun .
Eczaneden gidip almadık yani .

canım siz xxxxxxle yaptırmıştınız degilmi bölüşmüştünüz 1 tüpü bende bir ara heveslendim yaptırmaya sonra vazgeçtim şimdi tekrar istiyorum bir ara almayı düşündüm ama bu sefer yaptırcak yer bulamadım en iyisi dedim bölüşmek ilk tecrübem böyle olsun dedim bayramdan önce düşünüyorum siz nekadara yaptırmıştınız indirim uygulamıştı yasemen hanm sanırım ve bölüşmek istersen ben varım

Canım yoneticilerden rica edip ,ismimi sildirdim .İsmimi bir kez daha yazma olur mu :) Ailem dahil kimse bilmiyor çünkü ,duyulmasını istemem .

Yarım tüp için 275 tl ödemiştik .Yalnız bana yarım tüp fazla gelir ,1/4 'nü bölüşeceğim birisini arıyorum .

ayyyy canım çok özür dilerim gerçekten :26: eger fikrini değiştirirde yarımını paylaşmak istersen ben burdayım canım ok öpüldün

ayyyy canım çok özür dilerim gerçekten :26: eger fikrini değiştirirde yarımını paylaşmak istersen ben burdayım canım ok öpüldün

Önemli değil canım Yarım tüp bana çok fazla gelir canım ,fikrimi değiştirmem çok zor gibi
Benim gibi 1/4 nu yaptırmak isteyen birisi çıksa ,3 kişi gideriz

Önemli değil canım Yarım tüp bana çok fazla gelir canım ,fikrimi değiştirmem çok zor gibi
Benim gibi 1/4 nu yaptırmak isteyen birisi çıksa ,3 kişi gideriz

aaa tabiki süper olur, kabül ederlermi ki zannetmem ama bu arada senin dolgu duruyormu hala birazcıkta olsa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…