İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

Arkadaşlar istanbul anadolu yakasında oturan dolgu ve botoks yaptıracak arkadaş var mı ?

İzmirde botox yaptırmak isteyen kimler var ? bölüşebiliriz isteyen varsa :26: sadece meraktan ben de ilk kez yaptıracagım .

bende yaptırmayı düşünüyorum yasemene. çünkü bikaç model arkadasım ordan memnun kalmıstı. ama burda silikon koymus birine diye okuyunca şaşırdım.

Merhaba,

Yasemen hanım işinde çok iyidir.Annem için gitmiştik zayıflamak istiyordu insana çok güven veriyor çünkü gerçekleri söyleyip boş hayallere düşürmüyor hani ben size burda zayıflamanıza yardımcı olurum ama tabiki de sizin de şunları şunları yapmanız lazım spor yapmadan zayıflayamazsınız gibi hemen direk istediğimizi yapıp parasını da alabilirdi.Ben estetik yaptırmadım ama genel anlamda çok güveniyorum cilt konusunda özellikle.

Ben Netsclub da(bornova merkezde kilisenin arka tarafında polikinik olarak geçiyor adı) hem alın botox u hem de dudak dolgusu yaptırdım.Doktor yapıyor temiz bir yer ama ben başka birşey için para ödeyip memnun kalmayınca çevirmiştim açıkcası orası bana kuaför ya da güzellik salonu gibi geliyor daha çok cilt bakımı yaptırılabılınır yani operasyon ya da botox için daha profesyonel bir yere gitmenizi tavsiye ederim.çünkü dudak dolgum kalmadı gibi birşey ki 4 ay oldu alnım da eski haline döndü

Sonuç olarak hangisinden memnusun yani .
Bu botoks olayları benim için cok erken ya .

kızlar kent hastanesinin alsancaktaki tıp merkezinde de botox yapılıyormuş. orda yaptıran var mı acaba?

Bende botox konusunda tereddütlüydüm ,ama bir arkadaşım alsancakta bir polikliniğe yaptırdı gerçekten çok doğal olmuş ,özellikle alın ve göz kenarındaki çizgiler tamamen silinmiş ,mimiklerinide yapabiliyor.Beni ikna etti açıkçası .Ayrıca 3 kişi olursa indirim yapıyorlarmış .Şimdi bende arkadaşlarımı ikna etmeye çalışıyorum:) 2 arkadaşımı daha ikna edersem oraya gideceğim

Cnm merhaba hangi poliklinik oldugunu banada mesaj atabilirmisin?birde 30 yasindayim göz cevresine dolgumu daha iyi botoksmu sizce?sevgiler:)

Muhım olan 5 kısı olmak...etrafınızda da soyleyın toplam da 5 kısı olursak botox 374 tl cıvarı eczanelere sorabılırsınız...dolgu da nereye yaptıracaksınız..restylane 320 tl cıvarı perlane 350 tl cıvarı raddıessede 440 tl botoxu her eczaneden alabılırız..yalnız dolgu maddelerını sadece doktorlar alabılıyolar..ben urtdısındakı sıtelerle yazıstım..bana turkıye dısturubuterlerının telını verdıler..ordan bı tanıdık buldum vbb bana 5 tane alırsam 1 tane bedava gelecegını soyledıler..sızın ıcın avantajı su normalde doktora gıtsenız 500 tl dolgu fıyatı ama benımle beraber aldıgınızda 150 tl daha ucuza alacaksınız...yuzyuze gorustugumuzde faturaları bvv gorursunuz zaten..ben uluslarlarsı bı sırektte yonetıcıyım..doktorada beraber gıderız..9 eylul unv adnan menderes uygulatıyorum..ama dedıgım gıbı 5 kısı olmak lazım yanı ben harıc 5 kısı etrafınızdakı ınsanlara da bahsedın...bana ozelden mesaj atarsınız

Botox ekibi olabiliriz size katılabilirim lütfen bana özelden iletişim bilgisi verin siteye yeni üye oldum mesaj atamıyorum

Özel mesajla ulaşamıyorum size nasıl ulaşacağım siteye yeni üye oldum iletişim bilgisi vermek mümkün olmuyor nasıl konuşacağız

merhaba kizlar,

yakinda izmirdeyim, ve hazir ordayken dolgu ve botoks yaptirmak istiyorum yine. Yasemen poliklinigi okumustum, memnun kalan varmi aranizda gidipte?

bana iyi bir doktor önerirseniz sevinirim, öpüldünüz

toplanıp yaptıralım kızlar .
şu an kaç kişisiniz ?

Arkadaşlar İzmir'de botoks yaptırmak isteyen varmı. Yoksada bana doktor önerecek var mı?
Dolgu konusunda Yasemen gayet iyi biliyorum çünkü ablam yaptırdı. Birer hafta arayla enjekte edildi ve cidden çok doğal oldu ama botoks konusunda eleştirileri okuyunca Yasemen'den vazgeçtim.

Birde fiyatlar hakkında bilgi rica ediyorum.
Göz çevresi kazayaklarına ve alnımın ortasına yaptırmayı düşünüyorum...

Arkadaslar ben botoksumu kendim almak istiyorum bi botoksdan kac kisi cikar sadece kas arasi

Arkadaşlar Fatoş ve ben varız. bir kişi daha katılırsa 3 kişi bölüşelim diyorum.
Gerçi ilaç miktarı nedir kaç kişi yararlanır bilmiyorum ama araştırıyorum.

X