İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

arkadaşlar izmirdeyim bende

melez ben de varım .Benim dudaklarım kalın zaten, üst dişlerim pek görünmediği için dolgu düşünüyorum bana yarım tüp gider belki dahada az .
O yüzden size katılmak istiyorum .Bir de kk da bir,iki arkadaş daha var yaptırmak isteyen.

canım üzerinden çok zamamn geçmiş bence kesin çoktan yaptırmışlardır onlar tabiki dileğimiz inşallah yaptırmamışlardırda duyarlar bizi

Botox bölüşmek isteyen olursa bana özelden yazsın .Tek kaşıma uygulatmayı düşünüyorum .

ben de kaşıma botox ve dudağıma dolgu yaptırmak istiyorum paylaşabiliriz canım ne kadara patlayacak bize ve nereyle görüştün yaptırmak için?

Yaaa,bunu yazmak ne kadar dogrubilmiyorum ama benim arkadasima hyaluronic asit diye silikonlu dolgu basmis, dusundugun kisi.

Dolgu, botoks yüzün bütün anlamını yok ediyor, kırışıklara iyi gelebilecek bir yöntem gördüm geçenlerde fox tv de, yüz ütüleme mi cilt ütüleme mi neydi yüzdeki kırışıkları açıyormuş, cildi geriyormuş vs.

ben de dolgu ve botox partisine katılabilir miyim acilll

ben varımm nasıl olacak

slm arkadaşım bende botox yaptırmak istiyorum .eczaneden alıp yaptırma fikri banada mantıklı geldi.bence doktor bulmak sorun olmaz.burdan arkadaşlar yazmışlar zaten. ordan bulabilirizz..

slm arkadaşım bende botox yaptırmak istiyorum .eczaneden alıp yaptırma fikri banada mantıklı geldi.bence doktor bulmak sorun olmaz.burdan arkadaşlar yazmışlar zaten. ordan bulabilirizz..

ben özelden belli br mesaj seviyesine ulasmadığım için mesaj gönderemiyorum bana dolgu ve botox için toplu yaptırma konusunda acil dönerseniz size katılamak istiyorum

arkadaşım bende özel mesaj yazamıyorum.dolgu için daha kalabalık olmak gerekiyo.botox için 2 kişi yeterli ama.napalım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…