iyice şişitim yaaa

damlaxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
11
0
36
kızlar okadar ağırlaştımki antamam üzerimde aşırı yük hissediyorum aranızda egzersis yapan varmı varsa neleri öneriyosunuz

kızlar tuba özayın egzersiz cd lerı var evde yapılabılecek tavsıye ederım ben onla zayıflamıştım ama gene kılo aldım cunku cok yemek yıyorum

ben her gün yürüyüş yapıyorum 3. ayım bittiği gün düzenli yürüyüşlere başladım çünkü gün geçtikçe kilo alıyorum ve vucudum ağırlaşıyor , doktorumda yürüyüş önerdi uzun olması şart değil dedi 10 ar dakika 15 er dakika yeterki yürü dedi.bende yürüyom hep,bölelikle fazla zorlanmıyorum ama artık iyice ağırlaştığım için sırt ve bel ağrılarım başladı.bunuda doktorumla görüştüm bana bi egzersiz programı verdi.bütün hareketleri yapmam en fazla 15 dk alıyor,bu egzersizler hem ağrılarımı dindiriyor düzenli yaptığım sürece hemde vucudumu doğuma hazırlıyor.ama bunları sana nasıl göndericem bilmiyorum:s
burdan dosya gönderiliyor mu tarayıp bilgisayara atsam dosya şeklinde gönderebilirim

tuğba özay ın cd leri bildiğim kadarıyla zayıflama üzerine ve oradaki bazı egzersizler hamileler için uygun değil.
ben d&r dan hamilelikle plates ve yoga cd leri aldım bigün yoga yapıyorum bi gün plates.
onları tavsiye ederim.
6.5 milyon tanesi bölelikle doğumada hazırlanmış olursun nefes egzersizleri var yoganın içinde
plateste duruş pozisyonlarını öğretiyor
bence çok faydalı:)

kendinizi çok zorlamadan yormadan yoga,plates,yürüyüş,doktorun verdiği egzersizleri yapabilirsiniz.
ben kendimi yormamak şartıyla yapmaya çalışıyorum iyide geliyor , hem kafamda rahat oluyor , daha dinç hiissediyom.

kesinlikle yürüyüş yapmlasının hatta yapabılıosan en az 30 dakıka orta tempo koşmalısın.ayrıca bazı yerlere spor yapabılceğimiz kondısyon aletlerı koydular.onları şiddetle tavsıye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…