Istmosel adet sonrası lekelenme

Benim ayin 19 unda acildi adetim martin ayin 1 ine kadarda kahve rengi falan lekelenmelerim devam etti sonra ayin 3 ve 6 sinda korunmasiz iliski oldu . Bidahada iste 10 unda lekele leke kanamam oluyor suan ama rengi de tuaf yani yogunda degil
Normal adet tarihin ne zamandı canım gecikme var mi

Bence test yapmalısın çünkü bana doktorum sen de ıstmosel olduğu için hamile kalır kalmaz bana gelmelisin önemli dedi bir gün bile çok önemli imiş ihmal etme

Neden ole dedi canim dis gebelikten dolayimi bende yarin gidiyorum 3 30 da bakalim ne dicek
Tabi canım hem dış gebelikten hem plesenta istmosele yerleşirse ona müdahale ediyormuş erkenden onu ordan kurtarıyormuş. Yarın mi gidiyon kime gidecen? Yarın gidince istomsel zamanla geçer mi diye sorsana ya ben sormayı unuttum onu.

Sorcam sorcam aklimda gurkan arikan die bi doktor bakalim neler solicek heycanla beiyorum bugunde regli olablirim bi sakincasi yoktur herlde

Kizlar gittim doktora sordugum tum gebelik sorunlarina olablirde olmayabilirde dedi olmama ihtimali daha yuksek dedi tamir oldugumda da yuzde yuz degil dedi jic problem olmadam gebede kalabilirsim 4 5 ay dene olmazsa gelirsin duzltiriz dedi dedim dia gebelikte rahim alinmasi evet farkedilmezse erken rahim alinmasina kadar gide4 dedi kanamanin uzun surmesi gebeligi zorlastirabilir dedi ama denemden bole bi amilyata gerek yok dedi buymez ama gecmezde dedi dogumda zaten duzltilir dedi boyle yani

Anladım canım geçmiş olsun neredeymiş seninki kaç mm imis idrar kesesine mi yakinmis ?sagda mi

Yok test yapmadim daha cunki kirmizi kirmizi gelmeye basladi ve kesildi yogunn olmadim ilk defa yani anlam veremiyorum vallahi bende sasirdim kaldim bir kac gun gecsin bakicam hemen
Canım bence istmoselden olabilir bir doktora görün ve ıstmoselin boyutuna baktir. Anlamadığım nokta su ıstmoseli olupta bu lekelenmeleri yaşamayanlar var mi acaba?

Lekelenmeyen yoktur zaten belirtiai bu 1 mm bile olsa lekelnme olur bence lekelnme biteraw bilki gecmistir:))

Slm arkadaşlar 22 martta histeroskopi yöntemi ile istmosel ameliyatı oldum.Genel muayenede öğrenmiştim durumu.Çünkü hiç bir belirtisi yoktu bende.Aksine ameliyat sonrası lekelenmeler başladı.Daha ne kadar devam eder normal mi kısmını bu hafta öğreneceğim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…