Istmosel adet sonrası lekelenme

Umutherzaman

Iyiki
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
4.638
6.156
Merhaba arkadaşlar biliyorum kimse cvp yazmıcak bunu yaşayanda yoktur belki forumda ama gene de sansimi denemek istedim. Adetlerim sezeryan doğum yaptıktan 2 sene sonra birden 14 gün sürmeye başladı 6 gün kan şeklinde sonrası lekeleme şeklinde kaç doktor gittim tahmin edemezsiniz. En son doktor polipe benzer bir şey olabilir dedi. Birde ıstmosel olmuş dedi sezeryan kesisinde bir bosluk demekmis.orda kan birikiyor sonra lekeleme şeklinde atılıyor dedi. Bir düşük yaptım sebebi bu mu bilmiyorum niye 4 senedir hicbir doktor bir seyin yok diye yolladi onu da bilmiyorum. Şimdi hamilelik düşünüyorum ama tekrar düşük yapmaktan korkuyorum. Istmoseli yasayan var mi aranizda

Benimde 6 7 gun rgli sonrasinda 4 5 gun gunde 1 2 kere camur gbi akinti gliyo cok az kac doktoa gttm sikinti yok dediler sonra biri istmosl dedi bu uzatiyo amilyat olman lazim hm kanamalar icin hemde dusuk yada dis gebelik olmamak icin baska doko sezeryan yarasi her 10 kiside 2 de var bunun icin amlyat olma polip var kanamayi o yapiyo dedi bi baskasi polip ultrasonla gozukmez dedi herkes farkli bisi soldi bende 4 5 ay hic vi doktora gitmedim onumzdeki hfta gitmeyi planliyorum 1 3 sene sonra gebelik dusunuyorum o zamana kadar hallolsun istyrum

Benimde 6 7 gun rgli sonrasinda 4 5 gun gunde 1 2 kere camur gbi akinti gliyo cok az kac doktoa gttm sikinti yok dediler sonra biri istmosl dedi bu uzatiyo amilyat olman lazim hm kanamalar icin hemde dusuk yada dis gebelik olmamak icin baska doko sezeryan yarasi her 10 kiside 2 de var bunun icin amlyat olma polip var kanamayi o yapiyo dedi bi baskasi polip ultrasonla gozukmez dedi herkes farkli bisi soldi bende 4 5 ay hic vi doktora gitmedim onumzdeki hfta gitmeyi planliyorum 1 3 sene sonra gebelik dusunuyorum o zamana kadar hallolsun istyrum
Sen anlatırken ağzım açık kaldı canım çünkü beni anlattın resmen camurumsu akıntı falan.bana da ilaçla tedavi verdi bir doktor ameliyata gerek yok ama histeresopi yapalim polip olabilir dedi o yapıyor dedi. Başka profa gittim o da hiçbir şeyin yok dene gebeliği dedi. Her sezeryan kadında olan bir risk dedi haftaya a istmoselle ilgilenen bir doktora gidecem o kesin ameliyat dicek ama bakalım.ne dicek seni haberdar ederim. Benim bir gebelik kaybımda var istmoselden mi bilmiyorum nedeni eğer öyle ise gene kayıp olucak. Zaten gebe kalmayı da engelliyormuş bu istmosel

Polipte istmosele dusuge ve kisirliha sebep olabiliyomus ama kisirik cok dusuk bo ihtmal dediler kimisi gerk yok dedi beme histerskopi yaptirmak istiyorum bi dokora soledim suphe duydugum bisi yok o yuzden gerek yok dedi ama ben yapilsin hersy gozuksun istyrum nerde otuuyosn canim kime gidiceksin

Polipte istmosele dusuge ve kisirliha sebep olabiliyomus ama kisirik cok dusuk bo ihtmal dediler kimisi gerk yok dedi beme histerskopi yaptirmak istiyorum bi dokora soledim suphe duydugum bisi yok o yuzden gerek yok dedi ama ben yapilsin hersy gozuksun istyrum nerde otuuyosn canim kime gidiceksin
Istanbuldayim sen nerdesin? Sezeryan doğumda niye böyle bir şey oluştu anlamadim doktordan kaynaklı mi? Polip gürkan diye bir doktor var ıstmosel yazınca google o çıkıyor ona gidecem bakalım o dicek ama ameliyat yerine sağlıklı bir gebelik olsa sezeryanda zaten temizleriz duzeltiriz dedi doktor ama sanirim ıstmoseli düzeltmeden sağlıklı bir gebelik olmucak

bende aynisina gitcem sanirim ve ayni senim gibi kesin amilyat dicek gerekli olsada olmasada die dusunuyorum o yuzden ona gitmek istmiyorum benim genel gittigi. Bi doktor var erhan karaalp o bi profsre yonlendirsi bence gerekli degil amilyat ikinci sezeryanda duzeltilir sezeryanli her kadin kadar risklerin var dedi polopte hamillige engel diye bisi yok cok buyuk dglse dedi ama bi git profosr nedicek dedi hangisine gitsem kararsizim o kdr cok doktoa gttim ki nefretim geldi ara versim suan dusunmuyorum nasolsa die senin ilk adet oldugunda bole degildi 2 sene sonrami oldu bi anda ilaclar ise yaramiyomuymus ?bide agrin oluyomu

Ay bole iyi oldu seni gormem yasayan biri kimsede bilmiyo varsa bile yeni yeni anlasilmaya baslamis
Benim de 2 sene sonra oldu canım. Adetlerim düzenli 28 günde bir yumurtlamada sıkıntı yok. Yılda bir iki kez ağrılı olur. Pihtili da gelir. Hayır benim düşüğüm olduğu için korkuyorum da aynı şey olucak diye. Ne yapacağımı bilemedim prof bana polip yok dedi. Sana polip var dediler mi? Bende biktim kaç doktora gittim hormon tahlillri falan. Dediğin gibi kesin ameliyat dicek gürkan ve muayenesi 450 lira imis. O ilaçları kullanmadım ise yarar mi bilmiyorum hormon ilacı verdi östrojen içerikli düzenli olan adetim bozulsun istemiyorum. Bu ilaçlarla ıstmoseli baskılarız dedi biri diğeri direkt hamile kal dedi

bende aynisina gitcem sanirim ve ayni senim gibi kesin amilyat dicek gerekli olsada olmasada die dusunuyorum o yuzden ona gitmek istmiyorum benim genel gittigi. Bi doktor var erhan karaalp o bi profsre yonlendirsi bence gerekli degil amilyat ikinci sezeryanda duzeltilir sezeryanli her kadin kadar risklerin var dedi polopte hamillige engel diye bisi yok cok buyuk dglse dedi ama bi git profosr nedicek dedi hangisine gitsem kararsizim o kdr cok doktoa gttim ki nefretim geldi ara versim suan dusunmuyorum nasolsa die senin ilk adet oldugunda bole degildi 2 sene sonrami oldu bi anda ilaclar ise yaramiyomuymus ?bide agrin oluyomu
Seninde midede şişlik oluyor mu birde bacaklarda vurmadan çıkan morluklar. Benim midede şişlik ve bacaklarda arada morluk oluyor istmoselle ilgisi olabilir mi diye sormak istedim

Bi doktor var polip dedi digerleri yok dedi midede sislik yok bacaklardaki morluklar hic sanmiyorum benim adet disinda da bazen sag kasik ve sezeryan yerinin sag tarafinda agri oluyo.istmoseli baskilamak ne demek ki sonucta duzelme sansi olmayan yanlis iylesen bi yara peki istediginde hemen hamile kalmismiydin o dusukte en azinda kisirlik yapmamis

Bi doktor var polip dedi digerleri yok dedi midede sislik yok bacaklardaki morluklar hic sanmiyorum benim adet disinda da bazen sag kasik ve sezeryan yerinin sag tarafinda agri oluyo.istmoseli baskilamak ne demek ki sonucta duzelme sansi olmayan yanlis iylesen bi yara peki istediginde hemen hamile kalmismiydin o dusukte en azinda kisirlik yapmamis
Evet ilk denemede kalmıştım hamile. Ama 7.haftada kalbi durdu kürtaj oldum. Sağlıksız döllenme de yapiyor sanırım ıstmosel hiçbir se de yapmadan doğum yapılabilir. Yani tuaf bir durumdayız. Senin yaşın kaç ve çocuğun var mı

Bu arada benimde yumurtlamada kaşık ağrım oluyor özellikle de sağ kasikta

Sana önerdiği doktor kim ?

Merhaba arkadaşlar biliyorum kimse cvp yazmıcak bunu yaşayanda yoktur belki forumda ama gene de sansimi denemek istedim. Adetlerim sezeryan doğum yaptıktan 2 sene sonra birden 14 gün sürmeye başladı 6 gün kan şeklinde sonrası lekeleme şeklinde kaç doktor gittim tahmin edemezsiniz. En son doktor polipe benzer bir şey olabilir dedi. Birde ıstmosel olmuş dedi sezeryan kesisinde bir bosluk demekmis.orda kan birikiyor sonra lekeleme şeklinde atılıyor dedi. Bir düşük yaptım sebebi bu mu bilmiyorum niye 4 senedir hicbir doktor bir seyin yok diye yolladi onu da bilmiyorum. Şimdi hamilelik düşünüyorum ama tekrar düşük yapmaktan korkuyorum. Istmoseli yasayan var mi aranizda

Bende 2 seneden fazladir yasiyorum maglesef isthmocele bendede var ve nasil bir sonuc alicami da bilemiyorum cok doktora gittim hepsi farkli konustu kjmisi ameliyat olursam rahmimin alinabilicegini kimsii dogum yapamicami kimiside dogum yaparsam duzeltebiliceklerini bende sasirdim kaldim

X