Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

cok tesekkurler cnm döndüğün için
peki ne kadar süre kullandın ve ne kadarlık büyüme oldu bıraz bılgı verırmısın

cok tesekkurler cnm döndüğün için
peki ne kadar süre kullandın ve ne kadarlık büyüme oldu bıraz bılgı verırmısın

Çay olarak 1ay içtim canım.1haftada sadece posasını sürdüm o ara masajda yaptım.
Büyüme dolgunluk olarak oldu.Yani ufaktı benim gögüsler ve acayip dolgunlaştı.Bırakalı aylar oldu hala aynı şekilde hiç bir değişiklik yok.

İbrahim Saraçoğlunun sitesinde şöyle bir yazı var;

Menopoz dönemine girmekte veya girmiş olan bayanların ısırgan tüketiminden ve ısırgan küründen uzak durmaları gerekir. Isırgan, östrojen hormonunun üretimini baskılama (inhibe etme) gücüne sahiptir. Başka bir ifade tarzıyla, ısırganın östrojen hormon üretimini yavaşlatma gücü vardır. Menopoz dönemine girmekte olan veya girmiş olan bayanlarda östrojen hormon üretimi zaten yavaşlamaktadır. Bu durumda birde ısırgan tüketimi veya kürü uygulandığı taktirde, östrojen üretimi daha da fazla inhibe edileceğinden, yani, daha da az üretileceğinden, menopoz dönemindeki bayanların şikâyetlerini artırıcı etkisi olacak demektir.
İşte benim bu noktada kafam inanılmaz karışıyor... :26:
Çünkü göğüsleri büyüten hormon östrojen hormonu. Burada östrojeni inhibe eder diyor. Anlamadım gitti.
Denemeyi çooook istiyorum.
Ama kafamda netleştiremedim ki bir türlü.

cok tesekkurler bıde ben boyle ıstıkrarlı olabılsem keske ya
aldıgım seyler yuzunden ev aktara döndü ama hıc duzenlı kullanamadım

cok tesekkurler bıde ben boyle ıstıkrarlı olabılsem keske ya
aldıgım seyler yuzunden ev aktara döndü ama hıc duzenlı kullanamadım

Aynen. Ben özel bir dolap yaptım içinde yok yok.
Otundan yağına şampuanından kremine kadar.
Fakat hepsi öylece duruyor. :)

Aynen. Ben özel bir dolap yaptım içinde yok yok.
Otundan yağına şampuanından kremine kadar.
Fakat hepsi öylece duruyor. :)

ay hakkaten bı an once kurtulmalıyım bu huyumdan
bıde kararsız kalıyorum yontemler arasında :26:
o mu bu mu derken bakıyorum kı hıc bısey yapmıyomusum

müberra hanımcım ısrarla soruyuorum ne kadar sürede yeni halinizi aldınız acaba paylaşabilirmisiniz 2-3 aymı yada 1-2 yılmı

benim de minişlerim iki bebişten sonra biraz sünme şeklinde oldu acep işe yararmı dolgunlaşıyo dediniz ya bakalım ne olacak

forumu okuduktan sonra komsuma bahsettım aa bende var vereyım sana ısırgan kurutmustum ben dedı kostur kostur gıttım ısırganıma kavusmaya aldım eve geldım suyu kaynattım vs su an bır yudum aldım kı tadı bıldıgın nane :2: yanı eger bu ısırgan nanemsı tada sahıp deılse kı acılık macılık yok ben yanlıs sey ıcıyorum yaaa

hayır canm ısırgan acı olmaz normal bi tadı var ama otsu otsu kokmaması için ılık iç ne sıcak ne soğuk..:)

Canım kurutulmuş ısırgan otu mu?
Onun tadını bilmiyorum ama ben taze ısırgan otu çayı içmiştim, bildiğin ıspanak.
Yani daha doğrusu bu yüzden içemedim.

ben de başladım bakalm içmeye kızlar , bitirince de masaj yapiyorum suyuyla biraz bakalm sonuçları yazarımm

bende bu yazıyı okuduktan sonra ısırgan otuna başladım.Göğüsleri büyütüyor diye duyunca hemen kendimi aktarda buldum=) gerçi çok küçük değiller ama denemek istedim.işe yarasada yaramasada sonuçta ısırgan faydalı bir ot.Biraz içmekte zorlansamda ılıtıp içiyorum bugün 5.günüm olucak alışmaya başladım.

Ya ögütülmüs isirgan otu olurmu kizlar??? ötülülmüsü deneyen oldumu aranizda?

merhaba Bircan.Isırgan otu ne kadar az işlemden geçerse ne kadar tazeyse o kadar çok etkili olur. Ben aktardan normal kurutulmuş aldım.Öğütülmüşü denemedim ama yine yararı olur.Elinde öğütülmüş varsa o şekilde iç yine.

ben bi ara bi ay uyguladım.faydasını gözle görülür şekilde gördüm ama sıkıldım bıraktım yaa :44:

peki kızlar, ısırgan otunu içmeyi bırakınca veya düzensiz içince göğüsleriniz tekrar küçüldü mü? ve günde kaç bardak içtiniz? lütfen acil cevap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…