Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

ben Almanyada oldugum icin bulamadim malesef burda biri demisti isirgan otu cayi da olur diye bugün aldim bakalim bende 75 bedenim almis sözlümün annesi yani kayinvalidem bana bir sürü ic camasiri almis ama hic biri benim bedenim degil 80 almis hepsini yazin gidecegim Ankara ya insallah o zamana kadar ise yarar bu isirgan otu cayi bendede bende 80 olabilirim

ısırgan denemeyin zaman kaybı olur. çörek otuna ve o cep melodisine devam edin en etkili iki silah bunlar

kızlar ısırgan otunun böyle bi etkisini burda okuyunca hemen bende yaptım. ama ben aktardan almadım. bizim bahçede ısırgan otu kaynıyor. her akşam bir dal kopartıp gece kaynatıp içiyorum. tam dört gün oldu. dolgunluk ve hafif bir sızı var. regl olmama daha çok var. içmeye devam edicem. birde annem yıllardır kaynatıp içerdi çok faydalı diye, banada içirmeye çalışırdı ama kokusunu beğenmediğim için içmezdim. şimdi hiç kokuya falan bakmıyorum vala bi dikişte içiyorum :KK66: sırf göğüsler için yoksa ağzıma sürmem:KK34:

kızlar ısırgan otunun böyle bi etkisini burda okuyunca hemen bende yaptım. Ama ben aktardan almadım. Bizim bahçede ısırgan otu kaynıyor. Her akşam bir dal kopartıp gece kaynatıp içiyorum. Tam dört gün oldu. Dolgunluk ve hafif bir sızı var. Regl olmama daha çok var. Içmeye devam edicem. Birde annem yıllardır kaynatıp içerdi çok faydalı diye, banada içirmeye çalışırdı ama kokusunu beğenmediğim için içmezdim. şimdi hiç kokuya falan bakmıyorum vala bi dikişte içiyorum :KK66: Sırf göğüsler için yoksa ağzıma sürmem:KK34:

aynı zamanda kılo problemın varsa canım zayıflatıyo da ıkı haftada ıkı kılo verdım nerdeyse bagırsakları cok ıyı calıstırıyo aynen agrı zaten hep var benım tabı ben gunluk corek otu yagıyla masaj da yapıyorum ıkı haftada ıkı cm buyudu dolgunlasdı bır ay devam etmeyı dusunuyorum

evet canım ya bende en az bir ay denemeyi düşünüyorum.kilo da verdiriyorsa süper olur. çok işime gelir :KK34:

Kızlar ısırgan otu cayı ıcmeye baslayalı bacaklarımda falan kıllar dık dık olmaya basladı sankı sızdede oylemı:KK50: çörek otu yagıda kullanıyorum ama onu sadece goguslere masaj seklınde yanı ondan oldugunu dusunmuyorum:KK53:

meraba , ısırganı ben denemedim ama tüm risklerine rağmen denicem :) pcoluyum her yerim tüylü mübarek bereketli ve östrojenim artsın diye sürekli naneli şeyler nane çayları falan içiyorum ve ısırgan otu östrojen üretimini yavaşlatıyormuş ...benimde aklıma geldi sonuçta bu uzun sürede dengenizi bozabilir, göğüsleriniz büyürken kıllanmada ya da daha farklı şeylerde sorun yaşarsınız, belki de ısırgan otuyla birlikte nane çayı falanda içerseniz dengelenir diye paylaşmak istedim... ayrıca çörek otu yağını denemiştim burdan görüp sürekli yaptığınızda kesinlikle işe yarıyor, ben bir hafta uygulayabilmştim o da bir hafta da 3 kez di...etkisi bir süre devam etti sonra söndü :) kokusu kendimi ekmek gibi hissettiriyodu uğraşamadım ama yazın daha kolay olabilir diye düşünüyorum...

Kızlar,

Ben konuyu yeni gördüm ve görür görmez hemen bir heves deniyim dedim.
Ancak ısırganın içinde ne var ki büyümeyi tetikliyor diye biraz araştırdığımda aslında ısırganın içindeki maddelerin östrojen üretimini azalttığını öğrendim. :44:

Biliyorsunuz Saraçoğlu bitkiler konusunda tam bir uzman. Onun sitesinde ısırganla ilgili bölüme bir bakın isterseniz.
Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Isrgan

Menopoz öncesi bayanlar ısırgan tüketiminde dikkatli olsunlar diyor.
Uzun vadede hormonal olarak zararlı olabilir kızlar.
Lütfen bunu da göz önüne alın.:KK34:

Bu uygulamayı yapan arkadaşlara bir de şu soruyu sormak istiyorum:

Saçlarınızda gürleşme ya da dökülmede gözle görülür bir azalma oldu mu?
Forumda açılan bir başlıkta her akşam ısırgan otu suyu içerek saç dökülmesinin durdurulduğunu okudum.

slm kızlar :KK70: ben regl dönemi nedeniyle bir hafta kadar ara verdim ısırgan çayını içmeye ama bu akşam tekrar başlıyorum. ( ara vermemim hiç bir nedeni yok. sadece her gece yapmak zor geldi bende ara verdim:)) içmeye devam. srma35 canım benim saçlarım çok gür olduğu için bi azalma veya çoğalma olmadı.

Anladım canım, çok sağol

slm kızlar :KK70: ben regl dönemi nedeniyle bir hafta kadar ara verdim ısırgan çayını içmeye ama bu akşam tekrar başlıyorum. ( ara vermemim hiç bir nedeni yok. sadece her gece yapmak zor geldi bende ara verdim:)) içmeye devam. srma35 canım benim saçlarım çok gür olduğu için bi azalma veya çoğalma olmadı.

iyi hoş da , bunları kullanmayı bırakınca etkisi geçmez mi? yani eski haline dönmesini istemem... :KK43:
ben de günde 2 tane hurma yemeye başlıyorum bakalım faydası olucak mı

Arkadaşlar iyice araştırmadan içmeyin derim, bende bitkiler konusuyla ilgileniyorum ve yanlış hatırlamıyorsam ısırgan otu göğüslerde kist varsa büyümesine neden oluyor, ölçülerinizin büyümesi bundan olmasın lütfen dikkat edin, iyice araştırın, hoşçakalın

Arkadaşlar bir seneden fazladır forumu takip ediyorum.Burdan öğrendiklerimle bir çok şey denedim.Evim aktara döndü.Ama size asıl mucizenin ıstırgan otunda olduğunu söyleyebilirim.Ölçümü önce 75den seksene çıkardı şimdi ise 83 gösteriyor mezura.85 ve 87 ye doğru gitmeyi düşünüyorum.Dolgunluk hafif acı hissediliyor.Bu his insanda masaj yapma isteği oluşturuyor rahatlatmak için.Çörek otu yağı ile masajla takviye yapınca çok daha mütiş oluyor.İnanın ve deneyin bence.delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ya cnm banda yardım et bnde aldım 2 gundur içiyorum masajda yapıorum gunde 3 4 defa içiyim mıı boyum 1 .75
kılom 68 ama göğüss hıçç yok iğrençç duruyoo piskojım bozuluyo kesın işe yararmı şimdiden çok sağol

tatlım hayıt bende aşırı saç dökülmesi yaptı.hemen attım paketi çöpe.bence kullanma onu.sen bilirsin yine ama bendeki vaziyeti öyle.bir kaç arkadaş daha söylemişti saç döktüğünü ama ben dökmez ümidi ile içmiştim.keşke içmeseydim....ısırgan başlıcam bende.yerimseniben

cnm ısırgana basladın mıı kaç gundur içıosun ve etkısını gordun mu

Ben de aldım bugün ısırgan otu. Hayıt tohumu alırken onu da alıyım dedim. Denicem şimdi de şeker atsak olmaz mı en azından ben eve bal alana kadar :KK70: Bi de ben bu hayıtla ısırganı birleştirip içsem nolur ki?:KK70:

Şu konuyu bi hortlatayım dedim. :KK52:
Kızlar ısırgan otu benim kafamı en çok karıştıran bitki...
Herhangi bir nedenden dolayı (saç, hormon, göğüs vs.) içen varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim. :KK34:

Şu konuyu bi hortlatayım dedim. :KK52:
Kızlar ısırgan otu benim kafamı en çok karıştıran bitki...
Herhangi bir nedenden dolayı (saç, hormon, göğüs vs.) içen varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim. :KK34:

iii düşünmüşün cnm :KK3:
hakkaten kızlar kullananlar bi baksın lütfen
büyüme kalıcı oldu mu ne kadar süre devam ettiniz
abartılacak derece de yan etkisi oldu muu :KK52:

Bende işe yaramıştı kızlar 1 ay kadar içtim. 1haftada gögsüme posasını sürüp yattım.İlk sürdüğüm gün çok ağrıdı.Sabah kalktığımda dolgunluk gözle görülür olmuştu.
Halada eskiye dönmedi ben en iyi sonucu ısırganla aldım...

X