Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

merhaba Bircan.Isırgan otu ne kadar az işlemden geçerse ne kadar tazeyse o kadar çok etkili olur. Ben aktardan normal kurutulmuş aldım.Öğütülmüşü denemedim ama yine yararı olur.Elinde öğütülmüş varsa o şekilde iç yine.

Mrb en dogali neyse onu deniyim tesekkür ederim canim. Bu arada bi kac arkadasimiz burada gece uyumadan önce ictigini belirtti. Yani günde bi kere iceceksiniz. 10 dakika demlemesini bekleyip iceceksiniz...

kızlar bu konuda araştırma yaparken nette bir doktorun yazısına rastladım , yazıda ısırganın faydalarından bahsediyor ama sonra da kimlerin kullanmaması gerektiğini söylüyor.. aynen yapıştırıyorum

Dikkat!: Menopoz dönemindeki bayanlar
Menopoz dönemine girmekte veya girmiş olan bayanların ısırgan tüketiminden ve ısırgan küründen uzak durmaları gerekir. Isırgan, östrojen hormonunun üretimini baskılama (inhibe etme) gücüne sahiptir. Başka bir ifade tarzıyla, ısırganın östrojen hormon üretimini yavaşlatma gücü vardır. Menopoz dönemine girmekte olan veya girmiş olan bayanlarda östrojen hormon üretimi zaten yavaşlamaktadır. Bu durumda birde ısırgan tüketimi veya kürü uygulandığı taktirde, östrojen üretimi daha da fazla inhibe edileceğinden, yani, daha da az üretileceğinden, menopoz dönemindeki bayanların şikâyetlerini artırıcı etkisi olacak demektir.
Kısaca, ısırgan tüketimi veya ısırgan kürünün uygulanması menopoz dönemindeki bayanlar için kontra endikedir (ters etkili, zıt etkili) . Östrojen dengesi ile kalsiyum dengesi adeta iki kardeş gibidir. Menepoz döneminde üretimi azalmaya başlayan östrojen hormonu, kemiklerden kalsiyumun atılmasına neden olur.

yani ısırganın östrojen hormonunu azalttığını söylüyor, eğer öyleyse nasıl göğüs büyütüyor anlamadım ben. çünkü bildiğim kadarıyla göğüs büyümesi östorjenle ilgili bir durum. siz ne dersiniz bu konuda bir bilginiz varmı??

kızlar ben de bu başlıkta okuduklarımdan sonra tam da bugün aktara gidip ısırgan otu almayı düşünüyordum ama biraz daha araştırayım dedim.:18:

öncelikle bi önceki mesajımda da yazdığım gibi bazı sitelerde ısırganın östrojeni azalttığı yazıyor yani nasıl göğüs büyütebilir bilmiyorum hem de göğüs büyüteceğiz derken hormon dengelerimizi bozmayalım sakın :KK4:

bi de eklemek istediğim bişe daha var. bir uzman bu ısırgan otunu çözmekte çok zorlandığını çünkü inanılmaz çok değişiklik gösterdiğinden bahsetmiş, yani burada yetişen bi ısırganla 200metre ötede yetişen ısırgan arasında bile fark olabiliyormuş. o yüzden de her ısırgandan da aynı etkiyi beklememek gerekirmiş. yani bu başlığa yazan arkadaşların bazılarının güzel sonuçlar alması bazılarının ise işe yaramadığını düşünmesi bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. o yüzden de sanırım aldığımız yere dikkat etmek gerekiyor. hatta memnun kalan arkadaşlar yaşadıkları şehirle birlikte ısırganı aldıkları aktarın ismini de verse daha iyi olmaz mı? :KK54::KK54:

kızlar bu konuda araştırma yaparken nette bir doktorun yazısına rastladım , yazıda ısırganın faydalarından bahsediyor ama sonra da kimlerin kullanmaması gerektiğini söylüyor.. aynen yapıştırıyorum

Menopoz dönemine girmekte veya girmiş olan bayanların ısırgan tüketiminden ve ısırgan küründen uzak durmaları gerekir. Isırgan, östrojen hormonunun üretimini baskılama (inhibe etme) gücüne sahiptir. Başka bir ifade tarzıyla, ısırganın östrojen hormon üretimini yavaşlatma gücü vardır. Menopoz dönemine girmekte olan veya girmiş olan bayanlarda östrojen hormon üretimi zaten yavaşlamaktadır. Bu durumda birde ısırgan tüketimi veya kürü uygulandığı taktirde, östrojen üretimi daha da fazla inhibe edileceğinden, yani, daha da az üretileceğinden, menopoz dönemindeki bayanların şikâyetlerini artırıcı etkisi olacak demektir.
Kısaca, ısırgan tüketimi veya ısırgan kürünün uygulanması menopoz dönemindeki bayanlar için kontra endikedir (ters etkili, zıt etkili) . Östrojen dengesi ile kalsiyum dengesi adeta iki kardeş gibidir. Menepoz döneminde üretimi azalmaya başlayan östrojen hormonu, kemiklerden kalsiyumun atılmasına neden olur.

yani ısırganın östrojen hormonunu azalttığını söylüyor, eğer öyleyse nasıl göğüs büyütüyor anlamadım ben. çünkü bildiğim kadarıyla göğüs büyümesi östorjenle ilgili bir durum. siz ne dersiniz bu konuda bir bilginiz varmı??

Bende bu konuda aydınlanamadığım için AdaÇayı aldım ısırgan yerine:18:

canım östrojen ve prolaktin vücutta birbiriyle geri beslemeli çalışır göğüs büyüten hormon prolaktindir
bende prolaktin seviyesi yüksek olduğu için geç regl oluyorum 2 ayı geçiyor bazen. bu durumda benim ısırganı hiç içmemem lazım ama şu da var ki prolaktin seviyem yüksek olduğu halde göğüslerim küçük çok karışık bi durum. ben adet düzensizliği için adaçayı kullandım o da hormonlara etki ediyor göğüslerdede haliyle şişkinlik oluyor. anason rezene ve ısırganı beraber içiyordum ama senin bu yazdıklarından sonra kafam iyice karıştı :)

kızalr bende bı ara ısrgan otunu almayı dusunmustum almayın sakın ısrgan otu gogus falan buyutmuyo cunku ostrojen hormonunu artıran bı bıtkı degıl netten arastırdım bı kac yerde cunku ıcceksenız adcayı ve de hayıt ıcın

Arkadaşlar bir seneden fazladır forumu takip ediyorum.Burdan öğrendiklerimle bir çok şey denedim.Evim aktara döndü.Ama size asıl mucizenin ıstırgan otunda olduğunu söyleyebilirim.Ölçümü önce 75den seksene çıkardı şimdi ise 83 gösteriyor mezura.85 ve 87 ye doğru gitmeyi düşünüyorum.Dolgunluk hafif acı hissediliyor.Bu his insanda masaj yapma isteği oluşturuyor rahatlatmak için.Çörek otu yağı ile masajla takviye yapınca çok daha mütiş oluyor.İnanın ve deneyin bence.delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
cnm sen nasıl buyuttun takvıye yaptıgın ıcın buyumus olabılırmı ısırgan ostrojen hormonunu artıran bı bıtkı degıl cunku sasırdım dogrusu acaba corek otu yagıyla masaj yaptın da bı de ısrganı da ıcınce ısırgan cayını mı buyutuyo sandın kı ya da baska bı cay daha mı ıcıyodun ??

bende aldım ama burada okuduklarımdan sonra 3-4 gün içtim ve bıraktım ama içtiğim günlerde sanki bi hareketlenme oluyo gibi gelmişti belki de psikolojiktir bilemedim:KK50:

çok ıyı bıseymıs bende 75 ve dolgulu kullanıyorum. bıde sey sorucam bunu bırakınca kuculme oluyormu? lutfen cevap verın.

denemiştim ama uzun süre devam edemedim. ellerim hep yara oldu otu temizlerken.

çok ıyı bıseymıs bende 75 ve dolgulu kullanıyorum. bıde sey sorucam bunu bırakınca kuculme oluyormu? lutfen cevap verın.

ben üşenmeden bütn sayfaları okudum :) bi kaç kişi yazmış bırakınca bi deişiklik olmadı diye. denemeye değer bence, bende destekli 80 kullanıorum çünkü :KK43:

ben üşenmeden bütn sayfaları okudum :) bi kaç kişi yazmış bırakınca bi deişiklik olmadı diye. denemeye değer bence, bende destekli 80 kullanıorum çünkü :KK43:

ben bugun aldım denıcem bakalım ıns etkılı olur. bıde corekotu yagı aldım oda etkılı dıyolar.

evet gün içerisinde içebilirsin hiç bi zararı yok aynı zamanda emziren anneler için yazıyorum ısırgan rezene ve anasonu karıştırıp bildiğimiz çay gibi demleyip içtiğimizde müthiş süt yapıyor inaılmaz

bide arkadaşım bu konuyu oluşturan arkadaş sadece geceleri yatmadan önce içiyormuş haberin olsun

SAATLERDİR yazılan bütün mesajları tek tek okuyorum ve kafam çok karıştı.

östrojeni azaltırken gögüsleri büyütüyor. zayıflatırken saç dökülmesini önlüyor.

belki fazla olan yagları direkt gögüslere aktarıyodur. =P

ben de yarın gidip alıcam içicem bakalım nası olcak. ( %79,8 iniz bu cümleyi kurmus ve sonra neticeyi yazmamıs )

müberra öğretmen ataman çıktı mı hayırlı olsun ? :KK70:

çok fazla yorum okudum beynim sulandı:KK52:

X