İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Bu beklenen birseydi hep whatsapp gruplarinda bana kalabalik ortamlara girmeyin mumkunse haftasonu hic disari cikmayin diye mesajlar geliyordu.Kaybettigimiz vatandaslarimizi Allah rahmet eylesin ve artik kurutun su pislikleri

1 hafta once ruyamda Allah korusun ucaklarin patlatildigini goruyordum. Koprunun yikildigini goruyordum. Iste ulke buna dogru gidiyor lanet olsun ki.

Bilgece. Canim.
Gecen sefer kizilayida ruyanda gordun sen.
Ben senin yerinde olsam su anki ruyami paylasirdim polislerle.
Varsin dedgin cikmasin.
Ama yeterki onlem alinsin.
Baska neler gordun ruyanda??
Mekan? Saat?

Kontrol altına alınması zor ama insanlar yanındaki insana bakıp güvenmediği ve süphe uyandıranları takip edip ihbar etmeli bana ne dememeli
yine güvenlik zirvesi yapacaklarmış , bu zamana kadar yaptılarda ne oldu acaba , ne konuşuyorlar bu zirvede ben bile bazı seyleri akıl ediyorsam onlar hayli hayli etmesi lazım.

Hadi açıp tv de Numan kurtulmuşun açıklamalarını dinleyelim 21 mart nevruz bahar Bayramı...
Her yer Çiçek böcek. Her yer neşe.
Herşey çok güzel:
3. Köprüler metrolar avmler ve istikrar.
Haberleri kapatalım hadi, flash tv de halay programı açalım.
Yaşasın yeni Türkiye la la la...

Bu beklenen birseydi hep whatsapp gruplarinda bana kalabalik ortamlara girmeyin mumkunse haftasonu hic disari cikmayin diye mesajlar geliyordu.Kaybettigimiz vatandaslarimizi Allah rahmet eylesin ve artik kurutun su pislikleri

Ne komik dimi sen bile sıradan bir vatandaş olarak beklenen birşeydi diyorsun. .

Bilgece. Canim.
Varsin dedgin cikmasin.
Mekan? Saat?

Keşke önlem alinsa... Alman Konsolosluğunun uyarılarını önemsemeyin diye açıklamalar yapıldı, ne oldu; yine patladık. Birileri açıkça ölmemizi zerre kadar önemsemiyor. Ferhat Göçer konserine gidememek daha önemli.

Bilgece. Canim.
Varsin dedgin cikmasin.
Mekan? Saat?

Canim kizilayi goren ben degildim baskasiydi. Olanlardan etkilenip goruyoruz iste. Insallah gerceklesmez. Ama maalesef her gun bir yerde gerceklesiyor :KK43:

Geçen gün metrobuste okuluma giderken bütün cantalı insanları inceleyip acaba bu çantasını niye böyle sakliyo bu niye böyle giyinmiş bu adam çok garip bakiyo diye inceledim yazık ne hale geldik

Verilen mesajlarda yeterli değil hükümetten bu canlı bombaların varlığını inkar etmemeli aksine ne yapmalı vatandaş akıllıca yönlendirilmesi gerek herşey yok demek kolay mademki bu durumda payınız var hiç değilse sahip çıkın milletide enaye yerine koymayın ne yapması gerek onu söyleyin

Hayır insan şüphelenmez ki bu canlı bombalar yanımızda sakin sakin duruyo sonra kendini patlatıyo biz sivil halk nasıl anlayalım da kendimizi koruyalım. Devlet de koruyamıyo.

X