İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Terör örgütleri pıtırcık gibi ülkenin dört bir yanında filizlenirken, ülkenin en büyük kentlerinde en cafcaflı meydanlarda patlamalar düzenlerken, bu ülkenin istihbaratı nerde?
Miti nerde?
Hükumeti nerde?
Yöneticileri nerde?
Hükümetin biz vatandaşlarına sağlaması gereken güvenlik ve refahı nerde?
En önemlisi de:
Bunu sorgulamamızı istemeyenlerin vicdanı nerde?

Balo Sokak dediğin yer Çiçek Pasajı'nın dibi, sokakta Jolly Joker var. Akşam saatlerinde yapsalar çok daha kötü olurmuş sonuçları, saatten ötürü bu kadar az ölü ve yaralı var.

O zaman hedef cok insanin ölmesi degilmis, hedef korku sacmak. Neticede bunu yapanlarda kesin bilir ne zaman en kalabalik oldugu zamani.

Ve korkarim ki bu demek oluyor böyle "kücük" patlamalar cogalacaktir. Ve bu korkudan nemalanacik kisinin kim oldugunu söylememe gerek yok artik.

Sahsen ben artik ailelere sabir dilemek istemiyorum. Neyin sabiri olabilirki? Evladin yada annen baban, yigenin ölmüs. Cünkü onlarda sevdikleri ile beraber ölüyorlar aslinda :KK43: Cok üzülüyorum. Keske elimden bisey gelse :KK43:

Ne kadar ironik aslinda. Onca avm, köprü felan yapiliyor diye millet övünüyordu. Simdi birak avm'ye gitmeyi, millet bi adim disariya atmaya korkar hale geldi. Türkiyenin gelecegi icin cok korkuyorum.

Son düzenleme:
Allah ıslah etsin.... Yok arkadaş bunlar terörün hakkından gelemeyecekler belli, terör konusunda daha acımasız birinin başımızda olması şart, demokrasi dedik daha beter olduk, eskiden beri terör demokrasiyle halledilseydi zaten hallederlerdi yani bi akıllı bizim hükümetti zaten, bizim israil gibi olmamız lazım, başka yolu yok, bizden bir kişi ölürse onlardan 1000 kişi öldürmemiz lazım, kandil miş şuymuş sivil halk falan dinlemeden oraları darmadağın etmemiz lazım, sokakta maskeli birilerini gördüğümüz zaman , biber gazı atmak yerıne direk hapise atmamız lazım, teröre destek veren ülkelerle ilişkiyi kesmemiz lazım, avrupa birliği falan dinlememiz lazım, kınamakla ele birşey geçmez, sadece Allaha dua etmekle kınamakla olmaz , elinde imkanın var askerin var kullan işte , hiçbirşey yapılmaması koyuyo artık , melise kadar teröristleri doldurduk sert olmadıkça bunlar TEMİZLENMEZ!!

Senle ahirette gorusecegiz tikkabilla. Simdi içimden gecenleri sana yazmayacagim. Ama senin obur dunyada bu dunyada iki elim yakanda. ALLAH benden helallik almadan olmeni nasip etmesin. Haydi simdi az otede oyna.
Üzerimde ne hakkın var ki helallik isteyeceğim, sen de kendini iyice nimetten saydın. Az ötede oynaymış. Lafa bak.

O zaman hedef cok insanin ölmesi degilmis, hedef korku sacmak. Neticede bunu yapanlarda kesin bilir ne zaman en kalabalik oldugu zamani.

Ve korkarim ki bu demek oluyor böyle "kücük" patlamalar cogalacaktir. Ve bu korkudan nemalanacik kisinin kim oldugunu söylememe gerek yok artik.

Sahsen ben artik ailelere sabir dilemek istemiyorum. Neyin sabiri olabilirki? Evladin yada annen baban, yigenin ölmüs. Cünkü onlarda sevdikleri ile beraber ölüyorlar aslinda :KK43: Cok üzülüyorum. Keske elinden bisey gelse :KK43:

Ne kadar ironik aslinda. Onca avm, köprü felan yapiliyor diye millet övünüyordu. Simdi birak avm'de gitmeyi, millet bi adim disariya atmaya korkar hale geldi. Türkiyenin gelecegi icin cok korkuyorum.
Hedefinin başka yer olduğu söyleniyor, bu saatte Balo Sokak-Demirören tarafını patlatmak çok mantıklı değil. Galatasaray Lisesi'nin yan sokağında hep çevik ekibi ve toma falan olur, belki oraya gidiyordu? Ya da tam Galatasaray'ın önünde patlatacaktı, sembolik anlamı olurdu lisenin. Ama bu saat saçma, ben anlamadım, mantıklı gelmiyor.

aynen benim de hep aklımda bu ülkeden gitmek var.
sevmiyorum artık bu ülkeyi. böyle bir ülkede yaşamak istemiyorum ve mecbur olmak beni üzüyor.
vatan sevdası falan artık çok ütopik falan geliyor

Vatan millet için, ülken için bir seyler yapmak istesen bile ne yapabilirsin ki şu durumda? Kaçmadın evinde oturdun ne faydan olacak? Her gun sıranın sana geleceği günü beklemek oluyor bu. Belki karsında şerefli bir düşman olsa korursun ülkeni, kaçmazsın. Ama böyle kalleşçe masum insanları katledenlerle nasıl mücadele edeceksin? Ülkemi seviyorum ama eşimi, annemi, babamı, kardeşimi, insanları daha cok seviyorum. Böyle yaşamak istemiyorum.

Şimdi milletçe korkacak dışarıya gerekmedikçe çıkmayacağız ölü sayısı az olacak ee sonra napacaklar başımızdan aşağı bomba mı atacaklar roketle mi saldıracaklar bir adım ilerisi olmayacak mı bunun, önlem alınması için kaç kişinin daha ölmesi gerekiyor ? Ben cidden Suriye gibi olacağımızı düşünüyorum artık. Suriyeli biri bahsetmişti ya önce kalabalık yerleri bombaladılar görmezden geldik sonra başımızdan aşağıya bombalar attılar diye. Kimse bunun aksini bana söyleyemez çok değil birkaç yıl önce aynı olayları yaşamış sonra mülteci sınıfına düşmüş bir ülke var karşımızda.

Screenshot_2016-03-19-13-14-28.png
facede birçok hesapta bu uyarı geliyor. Sizde durum nedir? Patlamayla alakalı bişeymi bu? Neler oluyor

ilk defa ülkemin geleceği hakkında bu kadar endişeleniyorum caanım güzel ülkemin bu hale gelmesinde tek sorumlu hükümettir lamı cimi yok herşey ortada hala çıkıp çıkıp utanmadan açıklama yapmıyorlarmı mücadelede yılmıcaz ortalığı onlara bırakmıcaz diye..ortalıkmı kaldı..ölen insan değil sanki..zaten adamlar şehre inmiş insanları gözünü kırpmadan kolayca öldürüyor kimse kılını kımıldatmıyor önlem almıyor..ama hükümet maşallah zırhlı araçlarla,kurşun geçirmez camlarla, bir ton korumayla geziyor vatandaş umrundamı..??

X