İstiklal Caddesinde Patlama! Canlı bomba ...

Az önce patlama yerini Balo Sokak'ın üst tarafından gösterdi. Soldaki bankamatik yılbaşı gecesi bizim para çektiğimiz yer. İnsanın bu kadar gittiği yerleri bu haberlerde görmesi çok tuhaf.

Günlerdir her yerde bas bas bağrılıyor 19-20-21 mart tarihlerine dikkat edin bombalı eylemler olacak diye.
'Türkiye'de muhtemel bomba saldırısı yapılsa nereye yapılır?' diye 100 kişiye sorsan 90'ı Taksim der.
Taksim Patlatıldı!

İstihbarat zafiyeti yok,tüm önlemler alındı,halkımız güven içinde ölebilir...

Bir sonraki bomba yanımızda patlayana dek şans eseri yaşamaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. #Taksim
Hepimiz sesimizin çıkması için sıranın bize yada bir yakınımıza gelmesini bekliyoruz,yemin ederim çıldırmak üzereyim,ne yapmalıyız,ne yapacağız böyle bilemiyorum,ne iktidarı,ne muhalefeti,ne zartı zurtu umurumda bile değil,hergün insanlar ölüyor beni bir tek onlar ilgilendiriyor.Cidden sinirlerim bozuldu.

Günlerdir her yerde bas bas bağrılıyor 19-20-21 mart tarihlerine dikkat edin bombalı eylemler olacak diye.
'Türkiye'de muhtemel bomba saldırısı yapılsa nereye yapılır?' diye 100 kişiye sorsan 90'ı Taksim der.
Taksim Patlatıldı!

sanki istiklal caddesi olması gerekenden daha az kalabalıktı fotolardan gordugum kadarıyla heralde insanların hepsinde aynı korku vardı cıkmadılar..dısarı cıkmazsan ölmezsin cozum bu demekki

Taksim Patlatıldı!

Hayyal Allah'tan patlama sabah erken saatte oldu, akşam saatlerinde Galatasaray'ın önünde falan olsa çok daha vahim olurdu sonuç.
Hadi İstanbullular çıkmamış olsa bile turist dolu olur o saatte.

Taksim Patlatıldı!

Böyle tarihlerle yaşammı olur Hayyalciğim ya,en sonunda bu halemi geldik,şu tarihlerde patlama olabilir aman ha dışarıya çıkmayın,üstelik madem bu saldırılar bekleniyor da neden kimse birşey yapmıyor ,şansa kadere yaşıyoruz.

Yemin ederim bombalardan ölmesem,kahrımdan,stresten öleceğim.

Ya arkadaşlar ben anlamıyorum beynim durdu sanki Almanlar taksimdeki lisesini konsoloslugu kapatmadı mi ciddi bi yerden istihbarat aldık diye söylemediler mi niye önlem alınmiyo neden alınmiyo almanlara kiziyo bakanlar bide halkı paniğe sokmayın diye ne bu

sanki istiklal caddesi olması gerekenden daha az kalabalıktı fotolardan gordugum kadarıyla heralde insanların hepsinde aynı korku vardı cıkmadılar..dısarı cıkmazsan ölmezsin cozum bu demekki
Sabah erken saat olması ve canlı bombanın aslen planladığı yerde patlamaması trajedinin boyutunu hafifletti.
Fakat korku yetmez mi?
Neyse ki evimizde oturduğumuz sürece sorun yok.
Evimizde oturup terörü kınamaya devam edelim
Kurdelemizi de ekrana yapıştırdım mı, bizden iyi vatansever yok.
Daha ne olsun?
Çözüm arayana da 'son hazırlayan' 'teröre alet olan' diye yafta yapıştıralım o konu önemli bak...

Demek 2023 te neler olacaksa.. fragmanını yeni görmeye başladık.
Bence 2023 uzak hedef bile olmayabilir artık. Devletin hedefiydi o.
Ama devletin tanımına baktığımızda toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal bakımdan örgütlenmiş millet veya milletler topluluğunun oluşturduğu tüzel varlık olduğu sonucuna varıyoruz. Fakat o tarihe kadar sağ kalmış bir millet olacak mı bilemiyoruz. Toprak derseniz Suriye topraklarına göz atalım bir ne demek istediğimi anlarsınız.
Yani toprak ve millet konusunda garantimiz yok maalesef.

Teröre alet olmaya devam edenler yine burada cirit atıyor. Böyle devam edin. Sondan bahsediyorsunuz ya o son sizin yüzünüzden olacak işte..
Sen ne diyorsun ya,cidden ne diyorsun?Teröre nasıl alet oluyoruz açıkla.Hergün ülkede bombalar patlıyor,biz burada acımızı paylaşıyoruz sen gelmiş sizin yüzünüzden oldu olacak diyorsun,bombaları bizmi patlatıyoruz.

Hayyal Allah'tan patlama sabah erken saatte oldu, akşam saatlerinde Galatasaray'ın önünde falan olsa çok daha vahim olurdu sonuç.
Hadi İstanbullular çıkmamış olsa bile turist dolu olur o saatte.
Buna bile sevinir hale geldik. Allah'tan erken saatte patladı az ölü var diye.
O kadar vahim durumdayız.

Ben mi karıştırıyorum? Aç bak bakalım toplamda kaç mesaj yazmışım bomba konusuna.. Bir de kendininkilere bak. Kişi kendinden bilir işi..
Iste bir mesajin yetiyor. Soyle bakalim kim terore alet oluyor burada?. Yuregin yetmiyor mu aciklamaya?
Benim mesajlarim ortada. Sen istiyorsun ki hukumete tek laf gelmesin.

X