İster EvLi oLun İster Bekar Bu Yazıyı MutLaka Okuyun !

bu kdar uzun bir yazıyı erkeklerin sabır gösterip okuyacakalrından da süpheliyim ben özellikle evli erkekler okumalı bence :)

Çok güzel bir hikaye. Keşke kocalarımız ya da sevgililerimiz bu hikayeyi okuyup ders alabilseler... Tabi çok nazik, romantik erkekleri tenzih ederim.

tek kelimeyle mükemmeldi bunu yazan bulan arkadaşımıza çok teşekkür ederim çok duygulandım kendimi zor tuttum

Eşlerinizin içinizdeki çocuğu öldürmesine izin vermeyin.Ama onların içinde kocaman bir bebek var sizde o bebeklere iyi bakın.çok güzel yazı ama tek taraflı olmaz hep ilgi alakayı biz kadınlar beklememeliyiz diye düşünüyorum.

sevgili matematikci, paylasiminizi bir hisimla okudum..cok tesekürler cnm.inan olay bundan ibaret..evet benimde yasim kac olursa olsun icimde hep bir kücük kiz var..bi iki tatli söze miyisan hemen gözünün ici gülen ailesinden uzaklara gelin gelmis esi onun herseyi olmus ufak seylerde bile kirilgan kücük kiz.....:26::26:

çok güzel ne iyi etmişsinizde böyle bi yazıyı bizlerle paylaşmışsınız çok teşekkürler. akşam ilk işim bunu eşime okutmak olacak.

sevgili matematikci, paylasiminizi bir hisimla okudum..cok tesekürler cnm.inan olay bundan ibaret..evet benimde yasim kac olursa olsun icimde hep bir kücük kiz var..bi iki tatli söze miyisan hemen gözünün ici gülen ailesinden uzaklara gelin gelmis esi onun herseyi olmus ufak seylerde bile kirilgan kücük kiz.....:26::26:

hepimiz birbirimize çok benziyoruz aslında.

yaa bende mi bi gariplik var anlamadım yaa..ben şu an karısına çikolata alamayan adam için ağlıorum..dokundu bana bu hikaye..insanlar sevdiklerini mutlu edecekleri küçücük bişiyi bile alamıolar ben hala bana doğumgünümde şunu bunu alsın die düşünüorum die kendime kızıorum..off benim küçük kız fazla küçük sanırım ya.....

çook güzeldi emeğinize sağlık bayıldım ve çok doğru olduğunu düşündümmm

Esınden zerre ılgı sevgı gormeyen bırde adet oncesı sendromu yasayan bırı olarak hıckırıklara boguldum resmen bukadar gerceyı hıcbısey yansıtamazdı bende ılgı sevgı gormek ıcın neler yapıyorum ama nafıle elbıse gıyıp gıyıp karsısına cıkıyorum benı begensın ıstıyorum ama umrunda bıle degılım dogru duzgun bakmıyo bıle

X