İstenmeyen gelin olmak ve başkasının bana ilgisi

Ben doğrumu anladım
Sizin sorunuz;
Eğer arkadaşınız size asılıyorsa sevgilinizi terk edeceksiniz ve onunla devam edeceksiniz
Ama arkadaş size sadece arkadaş olarak yazıp-çiziyorsa sevgilinizle devam edeceksiniz???
Hayır hayır ben zaten yanlış anlattım en başında işin kısası şu : benim kafam karışık olduğu için ve ilişkimiz sarsıntı da olduğu için ay nasıl olsa bana yazan biri vardı diyerek sevgilimden ayrılır ayrılmaz kendimi bana yazan kişinin kollarına atmak istemiyorum.Yani sevgilimden ayrılıp arkadaşımla sevgili olmak gibi bir niyetim olursa bu beni mutsuz edecek sadece arkadaşımın bu ilgisi gerçekten beni iyi arkadaşı gördüğü için mi böyle yoksa bana karşı hisleri mi var eğer varsa bu çok kötü o zaman hayatımdaki insana karşı kendimi kötü hissedeceğim

Sevgilinizi sevmiyo gibi görünüyosunuz bence ayrılın. Bu arkadaşınız da sizin sevgiliniz olduğunu bile bile size yürüyosa karaktersizdir aynısını ilerde size de yapar. Bence ikisini de def edin

Pirinc almaya giderken evdeki bulgurdan olmayım diye dusunuyor olmali Bu aralar Kk'da kafalar zehir, kafalar parlak anacım

Ailenin neden istemediği belli
Allasen sevgisiz ilgisiz büyüdüm laflarının ardına sığınıp tuhaf tuhaf işler yapmayın, bir duruşunuz olsun. Sevgilinizden ayrılıp adamla flörtleşin dostane cevap verilen kişi gece 1 de mesaj atma yüzü bulmamalı.

Illa evlenmek zorunda mısınız?neden ilişkinizi evliliğe göre şekillendiriyorsunuz?evlenmek için evlenmeyin yani.akışına bırakın yazık edersiniz kendinize.

Ben iyi niyetli düşünen biri olmadım hiç hele ki karşı cinse iki kere düşünürüm. Yani bildiğin fesatım anacım arkadaşın sana arkadaşça yaklaşmıyor bu net ama bir de şu varki bazı raconlar vardır. Sevgilisi olan kadına bile isteye asılmak şeref yoksunluğudur.
İkisinide tercih etme boşver kendini dinle

Pasif asosyal bir erkek tercih etmek yerine, aktif sirtinizi dayayabileceginiz tuttugunu koparan bir erkek secseydiniz, belki de ailesi sizi isteyecekti. Oglumuz istiyorsa tamamdir diyecekti. Siz kendinize kole seciyorsunuz galiba, sevgi yok ask yok. Sevgi ask olsaydi baskasina gozunuz kaymazdi. İlk once ne istediginizi bilin.

Önce kendi çelişkinizi düzeltmeniz gerekiyor beni aldatmaz çünkü pasif diye seçtiğiniz kişiyi aldatıyorsunuz ç(aldatmıyorum demeyin adamı terk etsem mi bu daha iyi diye konu acmışsınız)ve sevgiliniz olduğunu bile bile size takılan adam aslında adamı kötülemiycem sizin kafadaki insanlar birlikte olsun ki diğer kızlarımıza erkeklerimize denk gelmeyesiniz..

Bunlari yazarken acaba beyninizdede analiz edenildinizmi
Simdiiyi yurekli saf temiz bir delikanli bulup beni aldatmaz diyorsunuz
Baska bir adama yurusemmi diye ikilim yasiyorsunu.eee bu adama yazik degilmi

Ozaman once ayril ona gore yolunu ciz.
Sevmediğin biriyle evlenirsen bir omur boyu kafan orada burada hep takili kalabilir.

Bu adamda pek tekin degil
Sevgilin oldugunu bile bile sana yaziyorsa
Senle oluncada baskasina yazar.

Iyisi ikisininede yol ver

Aldatmaz diye bir sevgili seciyorsunuz ama sizin yaptığınız ne önce kendinize güveniniz olsun .
Arkadaş ayağına gece sabah mesajlasip ilgisi. Olugunu bildiginiz halde konuşup kafanız karışıyor önce siz aldatmayın sonra aldatmayacak bir eş bulun !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…