İstenmeyen gelin olmak ve başkasının bana ilgisi

2.adama sans ver.
Su an ki sevgilini gercekten sevseydijn baskasinin sana yaklasmasina asla musade etmezdin cunku.

Yani su anki sevgilini sevmiyorsun zaten
O yuzden ayril 2.ye sans ver

Sevgilimden ayrıl. Zaten sevmiyorsun adamı. Diğer adamın ilgisinden emin olsan anında bırakacaksın zaten. Bu şekilde yaklaşım sergilediğin bir adamla evlenmen hem sana eziyet hem o adama.
O ikinci adamla da görüşmeyi kes derim. Sevgilisinden ayrılmış seninle boşluk dolduruyor. Ayrıca bir kadının sevgilisi olduğunu bildiği halde sürekli yazması onun da karakter açısından pek sağlam olmadığının göstergesi.
İki adamdan da uzak dur. İkisiyle de mutlu olamazsın.

sadece ilk sayfayı okuyabildim. diyeceğim şu ki; diğer adam olsada olmasada sen sevgiline aşık değilsin.. ikinci bir şıkkı düşünen birisi zaten sevgilisiyle olmamalı. ilk adımın ayrılmak olmalı. sonrası çorap söküğü gibi gelir.

Aldım terapilere devam ediyorum zaten ama bir yerde kopuyor herşey.İşimden başka hiç bir şeye konsantre olamıyorum.Aile ve ilişkiler söz konusu olunca dağılıyorum bir anda

Ya ben sizi anladım...Yazması kolay, insan durumunun da farkında oluyor ama çok zor bir şey gerçekten. Ben de eşime bağımlı gibiyim, bunu aşmaya çalışıyorum; sevgisiz huzursuz çocukluk insanda öyle yaralar açıyor ki. Bir erkeğin ilgisini gördüğünüzde saf sevgi sanıp kanıyorsunuz hemen, bunu farkeden biri de sizi kullanmaya çalışıyor....

İnce eleyip sık dokuyun ilişkilerinizde. Ben bu iki kişiyi de uygun bulmadım sizin için.

Eşinizin eş adayınızın gözü gönlü kaymasın aldatmasın diyosunuz ama sizin yaptıgınızda aldatma önce kendinize bi bakın iki adama birden yazmak ne kadar cirkin

Sizin gözünüz dışarda o yüZden o pasif variyetli çocuktann vaZgeçin. Gözünüzü gönlünüzü doyuran birini bulana kadar da evlenmeyin.

Dostane cevap veriyorum lafını geçin . Belli ki sizde onunla olmak istiyorsunuz. Şimdi ki sevgilinizide pasif diyerek zaten bırakmak için sebep bulmuşsunuz. Sevgilinizin ailesi de sizin baİnş erkeklerle mesajlaşacagıbızı anladığı içün istememiştir. vicdanınızı rahatlamak içün buraya yazmayın

Sevgilin var ve aklin is arkadasinda. Ilgisi var mi nasil anlarim da nedir? Sevgiline haksizlik olmuyor mu? Once ayril da sonra yeni arayislara gir yazik ya
Dimyata pirinçe giderken hesabı...

Elimin altındakinden vazgeçmeden önce diğerini nasıl garantileyebilirim diye soruyor. Damat adayının ailesi de haklı çıktı.

Zaten baslikta yazmissin "baskasinin bana ilgisi" diye. Yani dostane olmadigini biliyorsun. Sadece belli ki, iki tarafta net bir hamle yapmaya cekiniyor. Ama sunu söyliyeyim: 5 senedir tanidigin, 5 senedir sana ilgi duymayan biri, ayrildiktan sonra sana adim atiyorsa, emin ol, ilgisi cok büyük degildir, anca yara bandi olursun, onlar yine barisir, sen öyle sap gibi kalirsin ve is yerine huzursuzluk getirmis olursun.

Diger konuya gelirsek: Onun ailesi senin para göz oldugunu düsünmüyor. Onun ailesi, ogullarini sevmedigini his ediyorlar ve kendilerince böyle bir mantik üretmisler. Önemli olan: His ettikleri dogru olmasi. Sen onu sevmiyorsun.

sevgılısı oldugunu bıle bıle yazan adamdan bır cacık olmaz o ortaya yazıyor kımı tutturursa
sızde sevgılınız varken boyle seylere dıkkat etmelıydınız sevgılınız gece 1 de sabah 6 da kendısıne ılgı duyan bırıyle gorusse ne derdınız

sırf pasıf asosyal dıye bırıyle evlenılır mı

cok tuhaf

konunun neresınden tutsam elımde kaldı

Buz gibi mantık hic duygu hissetmedim.

Pasif variyetli olanın ailesi sorun olmasa o iş olurdu ama galiba olmayacak çunkü aile sizi cözmüş.

Diger seceneginiz fazla aktif olup, sabahın körü, gecenin bi yarısı arkadaşça !!! yazan kişi de sizi alır mı ondan da emin değilsiniz.

Ancak ikinciyle olur gibi. Siz sevgiliniz varken ona kapı aciyorsunuz o sevgilinizi bildigi halde bosta kaldigi icin size yuruyor, uyumlu bir kombinasyon bence.

Beni aldatmaz diye evlenmek isteyip, daha evlenmeden sevgilisini aklınla da olsa aldatmış olmak (!)

Ayrıca sosyal, aktif biri aldatabilir, pasif ve asosyal biri aldatmaz genellemeleri ve örnekleri yanlıştır.

X