İşten geldikten sonra aşırı yorgunluk nasıl geçer ?

Çalışan hanımlar , işyerinden eve geldikten sonra yemek hazırlıyorum yemek yedikten sonra saat sekiz oluyor ve aşırı yorgunluk çekiyorum, bu durumu yaşayanınız var mı ?
30 yıl çalıştım her iş günü sonunda o yorgunluğu yaşadım. Akşam 21 den sonra iş yapmazdım o saatten sonra kitap okurdum ancak o şekilde dinlenebiliyorum, yatmadan da mutlaka duş alırdım tabii yatma saatim 23:30 u geçmezdi

Ben de öyleyim hatta cok yorgunum dikkat eksikligi ve bunalim.yasiyorum vitamin eksikligi var ama doktor dusuk doz veriyor yetmiyor açıkçası gun boyu calisip eve gelince dinlenmek yerine yemek/ev isi vs yapmak insani daha da yipratiyor yoruyor normal yani

Çalışan hanımlar , işyerinden eve geldikten sonra yemek hazırlıyorum yemek yedikten sonra saat sekiz oluyor ve aşırı yorgunluk çekiyorum, bu durumu yaşayanınız var mı ?
Aynı moddayım sadece sessizlik ve huzur istiyorum gel gör ki yatağımın üstü katlanmayı bekleyen çamaşırlarla dolu canım sıkkın ayaklarım sızlıyor

Yorgunluk daha çok uyku hali gibiyse vitamin değerleriniz düşüyodur. Dvit,b12,magnezyum düzenli alınması lazım. Çalışırkende kafein tüketmeye çalışın zinde olmak için. Bazen benimde öyle oluyor fark ettim çay kahve az içtiğim zamanlar daha çabuk uyku halindeyim

Çok normal çalışıyorsunuz keşke isinizide belirtseydiniz ama size tavsiyem ev temizlik yemek düzeni yapin ve uygulayın bu size hem zaman kazandirir hemde düzen olsunca iş birikmez size daha çok vakit kalır kendi eviniz ve işinize gore bir düzen olusturablrsnz

X