istekler ....okumadan .geçmeeee...

xoxykxux bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
121
2
38
slm herkese arkadşlar şuan hangi yaşta ve nerede olmak isterdiniz.buyrun paylaşalım? ben yaşımdan şuan için memnunum yani 21 yaşında ve ailemin yakınında olmak isterdim.bide üniversiteyi bitirmek isterdim.yarım kaldı da...:eek:klava:

yerimsenibenarkadsım çok güzel yastasın.huzurunda olur inşallh.üzüldüm şimdi.in.huzursuz olma.neden huzursuzsun bilmiyom ama.gecer işlh huzursuzluk veren hersey.sevgiler:tomato:

öykücüm beni çooooooooook gerilere götürdün 18 yaşımda olayım nerede olursam olayım farketmez hayali bile güzeldi sağolasına.s.

öykücüm merhaba ben yaşımdan çok memnunum canım benim.şuan yaşadığım yeride batmanıda seviyorum fakat memleketimde keşke olsaydımm.....senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

24 yaşında ve bodrumda ki tatil köyünde, havuzun kenarında güneşleniyor olmayı isterdim.Yanımda eşim de olsun bu sefer amaaa:)

şöyle 27 28 yaşlarında elimde fıstık gibi mesleğim olmasını,çok paarm olmasını,öğrenciliğin son bulup iş hayatının başlamasını,aşkımla evlenmiş olmayı isterdim...yani herşey rayına oturmuş olsaydı keşke :KK43:

O ray pek oturmuyor niyeyse ???

Ben 17-22 arası bi yaşta olmayı isterdim.Geri dönüp çarklarımı başka yöne çevirebileceğim bi zaman dilimi çünkü.
22 den sonrasını farklı yaşamak isterdim.

ilk aşkımla bi pastanede buluşmuşum.yaş 17
karşılıklı salep içiyoruz.hava soğuk
sevgiliyle içilecek en kötü seçimi yapmışım
elim yüzüm tarçın ve süt kaymağı içinde.bi taraftan dilim yanıyor
olsun yine de mutluyum ve çookk heyecanlı

6-7 yaşlarında evimizin bahçesindeki havuzun kenarında çamurlara batmış bir halde annemden saklanıyor olmak isterdim

X