Anket İstediğimiz kişiylemi evleniriz?

İstediğimiz kişiylemi evleniriz kaderimizdeki yazılı olan kişiylemi?

• Ankete Katılan
    43
  • Anket Kapalı .
Kim derdi ki homurdanarak girdiğim iş yerimde, beyaz atlı prensime rastlayacağım:)
Kim derdi ki doktoru , mimarı , bankacıyı, tekstilciyi tepip prensimle evleneceğim:)
Kaderimde prensimle karşılaşıp, onunla evlenmek varmış:)

İkiside birbiri ile bağlantılı bence.
Kaderimde vardı ki Allah'ım onu karsıma cıkardı ve isteyerek evlendim.
Ki eşimi tanımam mucize gibi birşeydi.
O yüzden kader ve kısmetin önüne geçilmez
.

Şıklar olmamış be melekim...sevdiğim insanla evlenirim ama kaderimde o varsa..varmışta çok şükür:asigim:

kederimizin çizdiği yoldan sapamayız,sevsende sevmesende ağzın dilin tutulur,benim öyle olmuştu çünkü,eşimden evlenme teklifi aldığımda ağzım dilim tutulmuştu,bi baktım he diyi vermişim,iyikide demişim :))

kaderimdeki bir insan bir nevi benimde istediğim insan olur çok şükür ki kaderimde sevdiğim ilk ve son adam vaarmış ve onunla iyiki evlenmişim

kaderın onune geçılmez dıye bır laf vardır bence dogrudur kaderımızdekı kısıyle evlenırız bence

kişi kendi kaderini kendisi yazar zaten.Allah herkese bi irade vermiş.irademiz doğrultusunda hayatımızı yaşarız zaten

Şıklar olmamış be melekim...sevdiğim insanla evlenirim ama kaderimde o varsa..varmışta çok şükür:asigim:

Bihterim kaderindeki kişiyi Allah sana sevdiriyor seninki öyle olmuş .Ama sevdirmesede kabul ediyor insan kaderinde yazılı olduğu için hayır diyemiyor.

tabiki kaderimizde olanla
ama zaten Allahın bizim için verdiği yollardan geçerek kendimiz seçmiyomuyuz

kaderinde kim varsa onunla evlenirsin..zaten sevdiğin adam da kaderinde varmış ki karşına çıkmış dimi..

kaderimizdekii hem istediğimiz hemdee bizim için en hayırlı olandır inşallah

istediğimiz kişiyle evlenmek isteriz tabiki de ama kader de o kişi varsa kader kısmete kalıyor bu işler kaderimizi değiştiremeyiz bence gelin ata binmiş ya nasip ya kısmet demişfisfisfis

kaderinizde yazan kişiyle karşılaştığınızda gözleriniz kör kulaklarınız sağır olmaz mı
dünya da ondan başka kişi yokmuş gibi gözünüz başka birşey görmez kulağınız duymaz..
şimdi istediğiniz kişiyle evlendiniz kadere karşı mı oldunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…