Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
slania
ince kaş insanı daha yaşlı gösteriyor ya kesinlikle ama yüz yapısıyla da ilgili,mesela sonuncusunu ben de beğendim kızın zaten yüzü de güzel

slania
ince kaş insanı daha yaşlı gösteriyor ya kesinlikle ama yüz yapısıyla da ilgili,mesela sonuncusunu ben de beğendim kızın zaten yüzü de güzel
Evet, biliyorum zaten o yüzden fazla inceltemiyorum Zamaninda cok inceltirdim insanlar hep uyarirlardi düzelt kaslarini diye. Sanirim su anki hali daha iyi Kiz gercekten cok güzel, ne yapsa yakisir

beren saatin kaşları bende olsa keşke yaa hem alma derdi yok de çok güzel

özlem yılmazın kaşları evet çok hoş ama kalem sonuçta. ben kaşlarımı ilk aldırdığımda bergüzal korel kaşları gbi olsun dedim aynısını yaptılar. çok güzel oldu şimdi ise ebru gündeşin yeni kaş şekli süper ağlamayacağım adlı klbinde dikkt edin kaşları çok güzelllllllll

Kızlaaar tavsiyenize ihtiyacım var geçen gün internet üzerinde bir dergiden okumuştum.yüz şekline göre kaş şekilleri diye.uzun yüze kesinlikle kavisli kaş olmaz,mümkün olduğunca kavissiz ve düz alın diyordu.Ben de uzun yüzlü olarak kaşımın üst tarafında var olan hafif kavisi yok edeyim diye kendim alıp düz yapmaya çalıştım.ama kavislinin daha çok yakıştığını fark ettim,yakışmaz makışmaz fasa fisoymuş,böyle aşağı düşük duruyor,göz yapımı da kötü gösteriyor biçimsiz duruyor kaşlarım.bu arada kaşlarım kalın benim ve alık değil.sizce nasıl çıkar aldığım yerler tekrar,üç beş tüğ aldım ama baya değişti işte?

eski fotom var mesela orda da kaşlarım düşükmüş aşağı doğru ve cidden kötü duruyor.ama foto üstünde kalemle kavis çizdim ,kavisin verdiği sertlik daha çok yakıştı yüzüme

canım aynı sorunu bende yaşadım. kaşlarım kavisliydi, değişiklik olsun diye kuaförde düz aldırmaya başladım ve gittikçe bakışlarım anlamsızlaşmaya başladı, fotoğraflarda küçük emrah gibi çıkmaya başladım baktım olacak gibi değil kendim belli yerleri bıraktım.şuan istediğim hale geldiler. yani kavisli .inan bakışlarım daha anlamlı oldu. darısı başına artık bırakır almazsan eski haline döner inan bana...

Filiz Ahmet'in kaşlarını çok beğeniyorum..
Ama benim kaşlarım seyrek seyrek..

kaşlarımı aldırdım makusla ve baya kavisli oldu,ama bu sefer de çok kavisli oldu,tam ortası ideal.neyse eski halinden iyidir:)

ne iddialı, ne de 1 tel bile alırım kaşlarımı.Böyle doğal seviyorum.

Eklentiler

• $Ekran Alıntısı.JdssdPG.JPG
    16,1 KB · Görüntüleme: 76
sonuncu rsimdeki kaşlar süper .. tabi herkesin yüz şekline gitmeyebilir .. kaş herkesin yüz şekline göre değişen bişi ... ama çok güsel şekil verildiğinde çok güsel bir yüz ifadesi ve bakış çıkıo meydana

tuba büyüküstün'ün kaşlarını beğeniyorum bende İZMİR 'de bu modeli yaptırabileceğim bir yer var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…