Dudak Makyajı işte tam bu kırmızı!!!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
kızlar bittim bu renge.çoook aradım ama denediğim hiç bi kımızı ruj böyle koyu ve güzel durmaı.bu renk ruj kullanan mutlaka vardır marka ve numara önerilerinizi bekliyorum mümkünse resim eklerseniz cook makbule geçer

Eklentiler

• $3303.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 104

canım bu rengı tutturmak zor ama clınıqe de var sanırım cok koyu bı kırmızı hatta bordoya yakın sankı .. bi arastır eger bulamassanda soyle bı tavsıyem olacak normal koyu kırmızı bır renk ruju surdukten sonra bu yumusak goz kalemlerı var kırmızı onu sur ustune bırbırıne yedır o tonu yakalarsın .. buda acık gelırse yumusak sıyah goz kalemını bellı belırsız hafıce dokundur ruju surdukten sonra istedigin rengı elde edrsın umarım..bayanssulusmile

tesekkür ederim canım tavsiyeni deneyeceğim cliniqede bakıcam umarım bulurum tatlım ben kolay begenmem ruj fazlada kullanmıyorum ama buna bayıldım

golden rose 124 sürüyorum üstüne de hafif gloss sürüyorum ( aslında ben dudaklarım kurumasın diye sürüyorum ama aynı bu renk oluyor )

işte golden rose 124:

bu fotoda normalinden biraz daha koyu çıkmış.

şuna bi göz at derim ruj olarak, ama üstüne gloss kullanman gerek. çünkü senin eklediğin fotoda tek bi renk yok bence.

http://imgh41.strawberrynet.com/images/products/02596080102.jpg

bu da gloss. istediğin rengi sadece bunu sürerek elde edebilirsin bence:
Dior Addict Ultra Gloss Reflect - # 957 Draped Burgundy - CHRISTIAN DIOR - Cosmetics & Make Up (Turkey)

tesekkur ederim canım ilk fırsatta deneyeceğim önerdiklerini

kızlar avonun divine wine diye bi tonu var onada enzettim.hadi kk nın makyaj ustası kzları bi bakıverin banada

canım bu rengin aynısı oriflamenın bir rujunda war ama ne yazık ki ruj bu ewimde değil,diğer ewime geçince nosunu yazarım

canım resimdekinden daha açıktonu tam dudaktaki gibi duruor
ayrıca oriflamenin en kaliteli ruj serilerinden biridir
yumuşacık sürümü fellan ayrıca çok kalıcı
a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…