İşte nişan kıyafetimmm

Allah tamamına erdirsin incitanem.:nazar:
Rengi,duruşu çok hoş nişan kıyafetinin...
:asigim:

gerçektende çok güzelmiş canım. Beğenilmeyecek gibi değil.Üzerindede süper olacağına eminim. Allah tamamına erdirsin canım.

Senin gibi çıtı pıtı hanım hanımcık bir kıza çok yakışacağına eminim canım... Bu arada hayırlı olsun... Allah tamamına erdirsin....Şeniz

Çok güzel bi gece olsunn senin için yerimseniben

Çok hoş bi renk seçmişsin yerimseniben

ççççççççççççççoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllll

bayanlar 17 ağustosta nişanımız oluyor..Nişan kıyafetimi sizlere göstermek istedim...Benim içime çok sindi...

2552.jpg

2555.jpg

2583.jpg

2588.jpg

ben resım falan göremedım ama yınede hayırlısı olur ınsalah allah tamamına erdırsınyerimseniben

Şimdi gördüm.. Harika bir elbise... Allah tamamına erdirsin..Mutluluklar dilerim...

bayanlar 17 ağustosta nişanımız oluyor..Nişan kıyafetimi sizlere göstermek istedim...Benim içime çok sindi...

2552.jpg

2555.jpg

2583.jpg

2588.jpg

senağlamaBen neden göremiyorum resimleri yaasenağlamaincik ne olur düzenle şu resimleride benimde merkaım gitsin yasenağlama
Ama kesinlikle süper bir şeydir çokda yakışacaktır biliyorum ama bende görmek istiyorum:nazar:

çok beğendim canım hatta bayıldım .hem modeline hem rengine. çok yakışacak sana. allah mutluluğunu daim etsin. tamamına erdirsin.

Nihayet gördüm incitanem çok beğendim merakıma değdi yanii. Seçim muhteşem renk falan çok zevklisin maşallah:nazar:
Bir ömür mutluluklar canıma.s.

iyi günlerde giy canım allah tamamına erdirsin benim kız kardeşimde sanırım 16 yada 17 sinde nişanı var........

Allah Allah sadece ben mi göremiyorum..

4 adet minik kırmızı çarpı işareti

ya çok güzelmiş hele rengi ve etek kısmı yok yok her yeri çok güzel Allah mutluluğunu daim etsin.

2552.jpg

2555.jpg

2583.jpg

2588.jpg

woooooooooooooooooowwwwwwwwww nihqayet gördüm:lepi: valla nazar değmesin çok güsel :nazar:

göremedim diyemlere not: bu sayfadan çıkın kk nın başka sayfalarında azıcık gezinin sonra takrar bakın :roflol: bende işe yaradı

Nisanlik elbisen gercekten cok güzel :) rengide cok hos bir yesil =)
allah tamamina erdirsin insallah canim..

X