İşte nişan kıyafetimmm

incim sanada çok yakışacak yaa
kızıl saçlar renkli göz
müthiş olucaksın tahminimce
Allah mesut etsin canım benim
Şeniz

Son düzenleme:
ben resmi göremedim :KK43:

edit**************

bir alıntıda gördüm elbiseni ve gerçekten çok güzel bir model ve moda renk

Allah tamamına erdirsin inş

Son düzenleme:
Mutluluklar, Allah tamamına erdirsin şimdiden söyliyim canım..

Nişan kıyafetin de güzel.......
Bol bol foto çek bize..

hele sukur gordum cok tesekkurler lalısım Şeniz
vallahı cok guzelmıs bayıldımmmmmmmm

vaav incitanem ne güzel bir yeşil öyle üstelik degrade kıyafetlerde degradeyi çok severim eminim sanada çok yakışacak inşallah bu kıyafet sana uğurlu gelsin ömür boyu umutların hep böyle yeşersin ablacığım

hiiiiiiiiiiii :1shok: benim kafamda tasarladığım kiyafetin aynısını almışşşş :mymeka:layhayhoy
ayy çok çirkin :dilcikar:KK43:ortasından yarılan simil)

Incitanem goremiyom ben, cabuk duzelt su resmi
adami meraktan catlatma:mymeka:

muhteşem bi elbise yaaa canım benim mutlaka giydiğinde de resimlerini ekle olur mu :-)

Allahım gelinlik alıp giymeyi de nasip etsin inşallah :-) ayyyy valla bayıldım yaaa :-)

hepinize çok teşekkürler bayanlar çok sevindim güzel yorumlarınızı okuyunca :eek:
ben de çok beğenerek aldım bu elbiseyi bunu görünce başka elbiseleri gözüm görmedi :lepi:sositososito

hepinize çok teşekkürler bayanlar çok sevindim güzel yorumlarınızı okuyunca :eek:
ben de çok beğenerek aldım bu elbiseyi bunu görünce başka elbiseleri gözüm görmedi :lepi:sositososito

nişan resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz bucu burcu sevgi kokulum ne zaman kısmetse nişan?

çok hoşmuş tatlımm
allah mesut etsinn mutluluğunuzu daim etsin inşallahh

cok güzelmis canim
bende nisan kiyafetimi bu renkten düsünüyorum

ALLAH tamamini erdirsin yerimseniben

walla cnm nişanlık süper eminimki sanada çok yaşıcaktor allah bir ömür boyu mutluluk versin hem hemşerimsin hemde renk yeşil süper olucaksaın cnm

inci kutlarim, bi yandan seviniyom, bizim basimizi agritamican artik fazla diye.
ya ben de görünmüyo kiyafetler,

incitanem resimler görünmüyor:uhm:
görebilirmiyizi:Saruboceq:

çok beğendim canım..
inşallah bir ömür mutlu olursunuz:Saruboceq::nazar:

X