İşte nişan kıyafetimmm

çok güzel. Allah gelinliğinin fotosunuda koymayı nasip etsin. onunda nişanlığın gibi harika olacağından eminim......

inci delüsü nihayet gördüm nisan kiyafetini cok güzelmis,
kiz niye giyipde, cekmedin fotolari üzerinde görseydik bari:mymeka:
nisan fotolarini da görmek isterim ona göre.
oy inciya sonunuda sendemi nisan oluyon incim ya:nazar::1hug:

Bu zamana kadar gördüğüm en güzel nişan kıyafeti. Nişan kıyafeti böyleyse, gelinlik nasıl olacak merak ettim. Allah tamamına erdirsin.

çok güzel emınım ıcınde prensesler gıbı olursun. allah tamamına erdirsin.

aa rengi çok hoşuma gitti sositososito umarım üzerinde daha da güzel durur yerimseniben

güle güle giy arkadaşım.mutluluklar.darısı ben ve benim gibilerin başına inşallaaaaaah

elbiseniz çok hoşmuş gerçekten modeline bitim valla güle güle giyin şimdiden tebrikler...:nazar::nazar:

hmmmm cok hos canım allah mutllugunuzu daım etsın ıns

Yaaa elbiseyi çok beğenmişler bende merak ediyorum ama göremiyorummmmm. :KK43::KK43:

bayanlar iki ayrı adresten yükledim resimleri bazılarınızda görünüp bazılarınızda neden görünmüyor acaba :uhm:

çok marjinal bişi çok hoşlandım ya rengide süper alalh mesut etsin....

yaaaaaaaaa çok merakk etimmm resimm yokk kiiiiiii

cok hos emınım ıcınde sen olunca daha da guzellesecek:asigim:
hıssettıgın heyecan ve mutluluk bır omur sursun dılerım Şeniz

cicim bayıldım harika valla resimleri at biliyosun hepimiz meraklıyız bekleriz çok mutlu olun inşallah cicim allah bir ömrü beraber huzurla nsip etsin inşallah tabi darısı biz bekarlara

bayanlar 17 ağustosta nişanımız oluyor..Nişan kıyafetimi sizlere göstermek istedim...Benim içime çok sindi...

2552.jpg

2555.jpg

2583.jpg

2588.jpg

:1shok::1shok: süper çok beğendim içe sinmeyecek gibi değilki harika bu elbise :asigim: Allah tamamına erdirsin :1hug::nazar:

allah tamımına erdirsin inş. gerçekten çok hoş bi elbise. rengi de alışılmışın çok dışında. allahım nazarlardan korusun..d

çok güzelmiş incim :asigim:
allah tamamına erdirsin kuzum :nazar::asigim:

X