Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

allah hepinizi bir
avazda kurtarsın inşallah.ben kendi göbeğimi koymam ama
koyanada saygı duyarım hatta bakmak hoşuma bile gitti.
allah evlatlarınıza kavuştursun inşallah...

ya hamilelik günlerimi özledim 2 ay oldu biteli ama kızlar bebek dogduktan sonra uzun süre hala hamile zannettim ben kendimi karnımı elleyordum böyle yüz üstü yatamıyordum filan şimdi vermem gereken 3 kiloyla meşgulüm

ya hamilelik günlerimi özledim 2 ay oldu biteli ama kızlar bebek dogduktan sonra uzun süre hala hamile zannettim ben kendimi karnımı elleyordum böyle yüz üstü yatamıyordum filan şimdi vermem gereken 3 kiloyla meşgulüm
hepinize hayırlı dogumlar saglıklı bebişler

Oooo Maşallah Yaa çok Büyümüş. Benimki O Kadar Olmadi Daha. Benimki Biraz Daha Küçük. Bu Arada Bizimle Paylaştiğin Içinde Teşekkür Ederim Bidiş

ay masallah kocamaann püpüpü
yha ben bise dicem iki gündür kalkiyorum yataktan aynaya bakiyorum göbek yok :S sanki cocuk iceri kacti benneyaptımki aglasam mi gülsem mi .. üc gün önce cektirdigim fotolara bakiyorum kocaman .. simdi minicik :çok üzgünüm:

sagoglun arkadaslşar dogum zamanı çok şişmiştım kalcaam feleket buyudu bacaklarımı kayınvalıdem görunce sumo güreşçılerı derdı baNA

masallahhhhhhhhhhh...kizlar allah hepinize evladinizi kucagina almayi nasip etsin..hepsini anali babali büyütmek nasip etsin.. sizi görünce icim gitti vallaha benim daha 12 temmuzda dügünüm var..evliligin tadini cikar,hasret bitir derken en az bi 2 sene gecer ya ondan sonra umarim bende sizin gibi o güzelligin tadina varirim..

allah hepinize acisiz ve kolay dogumlar nasip etsin..

hepinizi mucuxladim :1hug:

masallah cok güzelsiniz cnm :) ay benim göbüsümde böyle su an indi.. daha büyüktü .. neyse daha 3 ay dan fazla var sisiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…